Evule * Evule * komentáře u knih

Temná pláň Temná pláň Andy Maslen

Ford je sympaťák, zajímavá linka z jeho osobního života, ale vojenské téma mě úplně nezaujalo, předchozí díly se mi libily více.

04.05.2024 4 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Napínavý a čtivý díl, knihu jsem si moc užila, za mě jeden z nej dílů..

29.04.2024 5 z 5

Smrt pod kůží Smrt pod kůží James Patterson

Bylo pro mě těžké se začíst, mám raději jiny styl psaní, ale někoho určitě zaujme.

31.03.2024 2 z 5

Jablka ze stromu nepadají Jablka ze stromu nepadají Liane Moriarty

Bylo pro mě těžké se do knihy začíst, prokousala jsem se nakonec, ale za mě to autorka umí i lépe.

17.03.2024 3 z 5

Znič to jméno Znič to jméno Jana Jašová

Napínavé, čtivé, ale i smutné, co všechno je člověk schopný udělat pro peníze. Má třetí kniha od autorky a opět jsem si ji užila.

17.03.2024 4 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Čtivé a překvapivé, kniha se mi líbila. Četla jsem mezi mými oblíbenými detektivními thrilery, takže za mě velmi dobrá jednohubka. Přečteno za jeden den.

10.03.2024 4 z 5

Ostrov Ostrov Samuel Bjørk (p)

Čtivé a napínavé jako celá série. Ke konci jsem nemohla knihu odložit, jen ten úplný závěr bych si uměla představit jinak. Těším se na pokračování.

09.03.2024 5 z 5

Dceřina kletba Dceřina kletba Tereza Bartošová

Čtivé a napínavé, za mě velká spokojenost, moje druhá kniha od autorky a opět jsem si ji moc užila. Trochu jsem tušila a o to víc mě kniha bavila.

09.03.2024 5 z 5

Pohřbení andělé Pohřbení andělé Patricia Gibney

Napínavé, čtivé a komplikované. Díky příběhům s dětmi i velmi smutné. Těším se na další díl.

03.03.2024 5 z 5

Srdce z ledu Srdce z ledu Jitka Ludvíková

Napínavá a čtivá česká detektivka, má druhá kniha od autorky a za mě velká spokojenost. Ráda si přečtu další.

25.02.2024 4 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Celkem čtivé, ale za mě nereálné. Byla jsem zvědavá, co se z toho všeho vyklube. Přesto, je to přeci Bryndza, takže já čekala rozhodně víc. Hvězdička navíc za mé oblíbené Chorvatsko a teď už aby tu byla další Erika..

21.02.2024 4 z 5

Krutý měsíc Krutý měsíc Jana Jašová

Napínavé, čtivé a místy moc smutné. Kniha se mi líbila a určitě si přečtu další od této autorky.

18.02.2024 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Napínavé a čtivé, možná víc zamotané než minulý díl, přečetla jsem rychle, takže jsem se v množství osob neztrácela. Už abych měla v ruce další díl.

17.02.2024 5 z 5

Příchuť zla Příchuť zla Wendy Dranfield

Napínavé a čtivé, smutný příběh s překvapujícím obratem. Sérii opravdu doporučuji a těším se na další díl.

09.02.2024 5 z 5

Smrtící kolotoč Smrtící kolotoč Alex Smith (p)

Napínavé a čtivé jako předchozí díly. Kett je sympaťák, já si na konci říkala, jestli je tohle opravdu možné. Sérii doporučuji a čekám na další díl.

01.02.2024 4 z 5

Hluboký sníh Hluboký sníh Brian Freeman

Napínavé, čtivé i přes větší časové rozestupy, čekáš jak to vše dopadne. Ke konci knihy už jsem tušila, jak to asi bylo, smutná shoda náhod. Brala bych pokračování:)

28.01.2024 5 z 5

Ledoborec Ledoborec Kristina Ohlsson

Napínavé a čtivé pokračování, poměrně brzy jsem vytušila správně, přesto mě kniha velmi bavila. Jsem ráda i za malý posun v Augustově soukromém životě. Těším se na pokračování. Možná Bouře za mě o fous lepší.

19.01.2024 5 z 5

Kult Kult Camilla Läckberg

Čtivé a napínavé, ale na mě místy zbytečně zdlouhavé. Závěr překvapivý, sekty nejsou můj styl, takže mě se určitě více líbil první díl. Další díl si samozřejmě nenechám ujít i při tomhle počtu stránek.

16.01.2024 4 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Helen Fields

Trvalo mi než jsem se do knihy začetla, ale nakonec jsem se dočkala i překvapení. K dokonalé sérii má však daleko.

30.12.2023 3 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Skvělé, čtivé a sakra napínavé. Další velmi povedený díl ze skvělé série. Netrpělivě bude čekat na další díl. Doporučuji celou sérii.

11.12.2023 5 z 5