Ledoborec přehled

Ledoborec https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519784/bmid_ledoborec-BJU-519784.jpg 5 143 143

August Strindberg série

< 2. díl

Z ledových hlubin se dere temnota. Druhý díl atmosférické detektivní série. Do ospalé přímořské vesničky Hovenäset přišla bílá zima. August Strindberg je šťastnější než kdy dřív: jeho vetešnictví si vede skvěle, a navíc je čerstvě zamilovaný. Během mrazivé lednové noci však jeho idylou otřese požár, který zničí dvě chatky u moře. Jedna patřila Augustovi a druhá místnímu starousedlíkovi Axelovi. Inspektorka Maria Martinssonová se pouští do vyšetřování, které se záhy rozšíří o vraždu. Někdo skrývá smrtící tajemství… a nebezpečí hrozí Augustovi i Marii.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

Isbrytare

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ledoborec. Přihlašte se a napište ho.

šipek
22.05.2024 5 z 5

Velice, velice dobrá detektivka. Moc dobře se knihy této autorky čtou, čtenář se neztrácí v ději a hezky to utíká. Číst doporučuji postupně.

TeaPeter
28.04.2024 3 z 5

Dobrý námět, ale na knihu s polovičním počtem stránek. Z událostí na počátku by mě rozhodně nenapadlo, že za tím vším je svého druhu rodinná tragédie. A o to víc mě překvapilo, že ti, kteří to přežili, se rozhodli, příčiny utajit. Bojím se, že díky tomu utrpení není ještě konec.

hlenicka
23.04.2024 5 z 5

At už vyjde další díl! Tenhle byl asi snad lepší než díl první. Ano,ona je to tlutá kniha,má přes 500 stran a autorka ráda a hodně rozepisuje,ale tohle vás vyloženě nutí,abyste si všechno přečetli,popisuje to tak líbivě,že já nechápu,jak tu někdo ohodnotil 1*?? Fakt?
Za mě výborný!

všechny komentáře

Související novinky (1)

Zahrada slibů a lží, Do ráje a další knižní novinky (38. týden)

17.09.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Ledoborec v seznamech

ve Čtenářské výzvě27x