Ledoborec přehled

Ledoborec
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519784/bmid_ledoborec-BJU-519784.jpg 5 169 169

August Strindberg série

< 2. díl

Z ledových hlubin se dere temnota. Druhý díl atmosférické detektivní série. Do ospalé přímořské vesničky Hovenäset přišla bílá zima. August Strindberg je šťastnější než kdy dřív: jeho vetešnictví si vede skvěle, a navíc je čerstvě zamilovaný. Během mrazivé lednové noci však jeho idylou otřese požár, který zničí dvě chatky u moře. Jedna patřila Augustovi a druhá místnímu starousedlíkovi Axelovi. Inspektorka Maria Martinssonová se pouští do vyšetřování, které se záhy rozšíří o vraždu. Někdo skrývá smrtící tajemství… a nebezpečí hrozí Augustovi i Marii.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

Isbrytare

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ledoborec. Přihlašte se a napište ho.

bigben
19.07.2024 4 z 5

První díl se mi líbil trochu víc, ale i tenhle nezklamal..jen je potřeba se soustředit na spoustu severských jmen.

Restang
15.07.2024 5 z 5

Čtivé, napínavé, severské a přitom ne tolik drsné. A to se mi právě líbí. Pro mne super druhý díl série. Takže se nechám překvapit příštím dílem. Dávám tak 4,5.*

Petronela16
15.07.2024 1 z 5

Iba v skratke - nebavilo ma to.Sice ma prvý diel nadchol, v tomto je v X kapitolách nič. A keď ma to už nebavilo ani počúvať ako audioknihu, to už je čo povedať.Končim s Kristinou,tešilo ma ale viac ma už nezaujala. Sorry.
Apropo presne a výstižné to popísal Work dole nižšie v recenziách, tlieskam.

Zahrada slibů a lží, Do ráje a další knižní novinky (38. týden)

17.09.2023

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Zfilmováno

Ledoborec (2002)