Smrt pod kůží

Smrt pod kůží https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527742/bmid_smrt-pod-kuzi-6570529c1768d.jpg 4 32 13

Když se oběť stane detektivovou posedlostí. Strážník Walter OBrien se při své první službě v řadách detroitské policie náhodou dostane na místo vraždy. Uvnitř zchátralého bytu právě vyděšená krásná dívka usmrtila svého únosce. Představí se jako Amy Archerová a mezi ní a Walterem okamžitě vznikne podivné pouto. Když ji Walter převáží do nemocnice, Amy se podaří utéct z jeho policejního vozu, čímž policii překazí vyšetřování. A Walter ji nemůže dostat z hlavy. V době, kdy je povýšen na detektiva, se už jeho fascinace zmizelou šedookou ženou mění v posedlost. A když Amy znovu zahlédne, je odhodlaný ji najít. Zjistí ale, že je nějakým způsobem zapletená do řady nevysvětlitelných vražd, které právě vyšetřuje. Po mladé ženě pátrá i tajná vládní agentura, s níž začne Walter spolupracovat. Postupně odhalují související vraždy, které sahají daleko do minulosti. Walter ví, že právě on musí zabránit dalším úmrtím. Jak vysokou cenu ale bude ochotný zaplatit, aby vražedné běsnění jednou provždy zastavil?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

Death of the Black Widow , 2022

Evule *
31.03.2024 2 z 5

Bylo pro mě těžké se začíst, mám raději jiny styl psaní, ale někoho určitě zaujme.

VeraKlemsova
30.03.2024 2 z 5

Toto mne moc nesedlo-skvělej začátek, pak už jsemmse nutila číst

Olous1
28.03.2024 3 z 5

Tak nevím. Začátek byl skvělý,ale postupně se četba stávala obtížnější. Konec průměr. Nebo jsem nebyla na knihu naladěná. Asi takový průměr.75%.

sarka0168
11.03.2024 3 z 5

Skvěle napsané, až na tu pointu...

Didi15
09.03.2024 5 z 5

Příběh velice slušný , i když na mě moc sci-fi, rozhodně to nemá na V jejím srdci svět se tříští . Není to pro každého , ale styl psaní mě dostal. Takže nakonec jsem vlastně docela spokojená .

JustWomen
04.03.2024 odpad!

Zpočátku to nevypadalo zle, trocha fantasy mi přišla vhod, ale postupně se to změnilo v neskutečnou slátaninu, kterou bylo fakt těžké dočíst. Nic tak nesmyslného jsem nečekala. Ztráta času, nic víc.
Kniha s podobným námětem - V jejím srdci svět se tříští - se mi přitom líbila moc, ale to mělo hlavu a patu a logiku a emoce a grády.

Valentin08
28.02.2024 3 z 5

Za mě 3*. Trošku moc ve stylu S Kinga. Milovníci scifi si jistě přijdou na své. Já prostě v tv taky raději Colomba než Hvězdné války. Ovšem napsané jistě brilantně.

Sančez
25.02.2024 5 z 5

Panebože jako tohle... co to bylo? Že se vůbec divím styl Barkera je pro mne fascinující a v páru s Pattersonem to byla mega jízda. Snažila jsem si knihu dávkovat, ale nemožné - zhltla jsem ji na dva zátahy. A ten konec WOW WOW WOW. No teď po tomhle přejít na jinou knihu to bude problém. Barker se vám dostane do hlavy, ale není opravdu pro každého. Ne pět, ale deset hvězdiček.

kneslova
18.02.2024 4 z 5

Po seznámeni s rozehraným dějem se kniha velmi dobře čte za mě téměř 5 hvězdiček , ale přece jen kvůli různým zmatkům a zvláštnímu konci ne úplně

ydnac
18.02.2024 5 z 5

JE SMRTÍCÍ!!!

Walter vyšetřuje několik vražd a všechny mají něco společného.
Všechny vypadají jako přirozená úmrtí, většinou jako rakovina.
Jedinou anomálií jsou chybějící prsty...
Vrah však stále uniká...

Napínavé!!!
Nadpřirozené!!!

Barker je naprosto famózní spisovatel.
DOSTANE VÁM SMRT POD KŮŽI.

MonikaSt.
15.02.2024 5 z 5

Ja jsem si původně myslela,že je to detektivka, ale je to celkem solidní horor/thriller....což nemění nic na tom, že jak J.D.Barker tak i J.Patterson jsou prostě vynikající. Trochu mi to připomnělo V jejim srdci svet se tříští.
Necist před spaním!

Katulinka69
12.02.2024 3 z 5

No prostě to není Čtvrtá opice

Jenny46
08.02.2024 5 z 5

Kniha se vám dostane pod kůži, nejpodivnější příběh, který jsem četla, i když od autorů mě to vůbec nepřekvapuje...

Příběh vás vezme na cestu mezi minulostí a současností je pravda, že někdy jsem byla trochu zmatená, konec všechno spojí dohromady. Jen nevím jestli jsem všechno pochopila, co je skutečné a co trochu fantasy, poznáte až budete číst kam vás to zavede...

Mladý policista Walter je přivolán do bytového domu, kde někdo oznámil křik. Uvnitř bytu najde s partákem mrtvého muže a v koupelně mladou ženu v řetězech. Na první pohled vše vypadá divně?! Co je pravda, kdo je obět ?!

Je to hra na kočku a myš, která rozkrývá tajemství dívky, do které je Walter zamilovaný vtahuje ho do svého temného světa.

Originální příběh, který vám udělá v mozku pěkný zmatek a dostane se pod kůži, doporučuji 5*

Autoři knihy

J. D. Barker (p)
americká, 1971
James Patterson
americká, 1947

Kniha Smrt pod kůží je v