Střípky ticha

Slabaughovi jsou přímo vzorová rodina amišských farmářů, tvrdě pracují, mají čtyři děti a se širokým příbuzenstvem skvěle vycházejí. Idylka skončí, když jedno z jejich dětí přivolá pomoc. Kate Burkholderová, policejní náčelnice z Painters Millu, objeví v nádrži na hnůj chlapcovy rodiče a strýce, všechny mrtvé. Zpočátku vše nasvědčuje tomu, že šlo o nešťastnou nehodu, během pitvy však koroner zjistí, že jedna z obětí utrpěla před smrtí úder do hlavy. Je zřejmé, že došlo k vraždě. Nikdo si nepřeje vypátrat vraha tolik jako Kate, která rovněž vyrůstala v amišské rodině, proto si případ bere poněkud osobně…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298566/big_stripky-ticha-TXd-298566.jpg 4.5418

Případy Kate Burkholderové 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Breaking Silence, 2011

Kniha Střípky ticha

judith141
20. listopadu

Opět výborné čtení, asi nemám co dodat, pouze se těšit na další díl!!!

Alizon
09. listopadu

Dalsi vyborny dil z teto serie. Komentar pisu zpetne (po precteni 6 dilu) a musim rict, ze jak mi nektere dalsi dily splynuly dohromady, tento z nich vycniva .. opravdu prekvapiva zapletka a konec mi proste vzal dech.

mfc
08. listopadu

Proti nečakaným odhaleniam, šokujúcim zvratom, prekvapivým koncom a pod. nemám nič - naopak ma vedia potešiť. Ak však vyšetrovanie, odhalenie a celá knižka končí náhodou - ktorá je priam vystrihnutá z indiániek Karla Maya - tak to podstatne zráža dobrý dojem a hodnotenie.

01. listopadu

Už ani nějak nevím, co bych měla ke knihám s Kate Burkholderovou napsat, aniž bych musela stále dokola opakovat, že je tato řada opravdu výborná ;-). I tento případ mne strhnul do svého víru hned od prvních stránek a nepustil až do úplného a zároveň překvapivého konce. Kate a John tentokrát vyšetřují podezřelou smrt jedné amišské rodiny, tedy konkrétně jejích dospělých členů. Ti po sobě zanechávají hned několik dětí, o které se v podstatě nemá kdo postarat. Tedy jen zdánlivě, protože jeden strýc by tu byl, ten se ovšem od Amišů distancoval již před několika lety... Kate tedy pátrá a podezřelých je hned několik, posléze dochází k ještě k dalším zvratům a na závěr, když už se všechno zdá vysvětlené a objasněné, se karta obrátí a pachatelem je někdo úplně jiný - a sice člověk, kterého bychom pravděpodobně nepodezírali ani v tom nejdivočejším snu ;-). Kniha je zase výborně napsaná, Kate a John jsou skvěle sehraná dvojka, kterou jsem si oblíbila už dávno :-), proto hodnotím plným počtem a samozřejmě doporučuji! ;-)

Jenny46

Střípky ticha je třetí díl a já se nestačím divit, jak amišská série je stále dobrá. Autorka umí psát to se musí nechat, děj napínavý až do konce a závěr šokující!!! Myslím si, že víc psát nemusím hodnocení na DK od 409 a 89% mluví za vše.
L. Castillo jsem si oblíbila a vřele doporučuji .o))) 5*

Katulinka69

Další super případ.
Jedu Další

PetK

Už třetí díl "amišské detektivky" v tomto roce. Baví mě, když hlavní hrdina/hrdinka není totální klaďas ani superman, tady má náčelnice policie taky hezkých pár kostlivců ve skříni.
Série jsou taková bezpečná jistota - víte, že vás nečeká žádné velké překvapení, spíš je to setkání s kámošem z výšky, na které se těšíte a pak rádi vzpomínáte. A vždycky jsem ráda, když takovou sérii najdu. Tahle k nim patří.

Terka1975

Opět skvěle napínavé a závěr překvapivý, Kate mě prostě baví.