Ztracené děti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kate Burkholderová, policejní náčelnice v ohijském městečku Painters Mill, pomáhá kriminalistům při hledání zmizelých amišských děvčat. Jenže scházejí jakékoliv indicie, starosvětská komunita Amišů je skoupá na informace a situace se ještě zhorší, když je jedna z pohřešovaných nalezena mrtvá.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/321714/ztracene-deti-WuP-321714.jpg 4.5167
Série:

Případy Kate Burkholderové (4.)

Orig. název:

Gone Missing (2011)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (50)

Kniha Ztracené děti

Přidat komentář
Aymira
13. března

Trochu děsivé téma, o němž si myslíte, že se něco takového ve světě přece nemůže dít, ale přitom z televizních zpráv víte, že ono se to děje. Takže autorka vůbec nepřehání. I přes to mě první půlka trochu nudila, protože se kromě vyslýchání dalších a dalších podezřelých vcelku nic nedělo. Ale ten závěr! Ten byl jako víno! Celá tahle série mi při představě odlehlých farem na širých kukuřičných polích evokuje Texaský masakr motorovou pilou a obzvlášť v této knize tomu dojmu jisté postavy velmi napomáhaly. Za mě by závěrečné dějství mohlo klidně ještě pokračovat, i když chápu, že někdy se prostě skončit musí. Otevřenému konci by slušelo pokračování, tak uvidím, jestli se ho při dalším čtení dočkám.

p.pavlina
28. února

Začátek knihy mi přišel trochu nezáživný, ale jinak ve výsledku se mi kniha líbila. Ke konci to bylo napínavější a napínavější.

Jiparis
27. února

Další napínavý příběh z amišského prostředí. Přečetla jsem za den.

marion111
25. února

Ach, opět super počtení!

zuzana2599
16. února

Znovu u Amišů a vůbec to nebyl ztracený čas ! Tentokrát to byly ztracené amišské děti, další případ sympatické náčelnice Kate. Přiběh mě jako vždy bavil a nejvíce adrenalinu jsem zažila ke konci knihy. To jsem přestávala vnímat okolí a četla a četla. Tyto amišské thrillery se mi moc líbí, nemůžu se dočkat až budu číst další díl !! Lindu Castillo zařazuji mezi oblíbené autorky !!

agatha2
08. ledna

LINDA CASTILLO - ZTRACENÉ DĚTI
4.díl ze série thrillerů odehrávajících se na malém americkém městě Painters Millu, kde je velká komunita Amišů. Naše policejní náčelnice Kate je tentokrát přizvána jako konzultantka k případu ve vedlejším okrese. Množí se případy zmizelých amišských adolescentů. Jejich rodiče nechtějí moc spolupracovat s Englishers, jak Američany, kteří nevyznávají jejich víru, nazývají. Od toho je zde Kate , sama původem Amiška, aby pomohla setřít onu bariéru a přiměla Amiše ke spolupráci. Kromě napínavého vyšetřování, můžeme samozřejmě sledovat i to, jak se dále vyvíjí vztah Kate se zvláštním agentem Tomasettim. Kniha je opět skvělá, přečtená za jeden den.

K.Rysova
04. ledna

Zase parádní počtení! Hltám příběh, líbí se mi lidské váhání hlavní hrdinky - žádné superschopnosti ani neotřesitelná jistota ve vlastní neomylnost.
Akční konce k tomuto žánru už asi patří, jen vždycky trnu, co si autorka na chudáka Kate vymyslí. Tady je to z mého pohledu trochu přemrštěné, s tolika zraněními bych asi někde v koutku plakala a prosila o milosrdný konec utrpení, ale třeba podceňuji moc a sílu adrenalinu.
Vrhám se na další ;)

baida
26.12.2018

Paráda, tohle byla docela jízda, perfektní

Štítky

thrillery amišové

Autor a jeho další knihy

Linda Castillo

Linda Castillo
americká

všechny knihy autora

Kniha Ztracené děti je:

v Právě čtených5x
v Přečtených206x
v Doporučených14x
v Knihotéce123x
v Chystám se číst127x
v Chci si koupit28x
v dalších seznamech2x