Do posledního dechu

Kate Burkholderová, náčelnice policejního oddělení v městečku Painters Mill, tentokrát řeší tragickou dopravní nehodu, srážku bryčky a osobního automobilu, při níž je usmrcen amiš a jeho dvě děti, třetí je vážně zraněno. Celý případ je pro Kate o to těžší, že jde o manžela a děti její nejlepší kamarádky z mládí, kdy i ona sama vyrůstala v amišském prostředí. Vyšetřování navíc postupně odhalí, že k srážce nedošlo náhodou, celý incident byl důkladně naplánován. Z dopravní nehody se stává trojnásobná vražda. Aby toho nebylo málo, vyplavou na světlo důkazy týkající se Katiny temné minulosti, jíž se celý svůj dospělý život pokouší uniknout....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380542/do-posledniho-dechu-t4Z-380542.jpg 4.6198

Případy Kate Burkholderové 5.

Detektivky, Thrillery
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Her Last Breath, 2013

Kniha Do posledního dechu

hanzmb
předevčírem

Sympatická náčelnice a společenství Amišů jsou 2 základní kameny čtivosti této série. Stejně je tomu i tentokrát. Jako v minulém díle se vše vyvíjí pomalu a nenápadně. Bomba přichází až v závěru. Bohužel je to ale ta část, která vše o 0,5* snižuje. Styl amerických béčkových filmů si tato série nezasluhuje. Snad bude líp.

pepa4081

Má to být thriller, tak to tam autorka na konci naprala. Po pravdě už mne unavují v poslední době pravidelné konce knih, kdy hlavní hrdina vydrží víc než Chuck Norris (kterého mám opravdu rád). Jinak kniha nevybočuje z celé série. Čte se velice dobře a mohu ji doporučit.
Uspokojivé.

Iva B.

Nevím jestli má cenu ještě něco psát!! Já tuhle sérii miluju! Prostředí, jak se vyvíjí vztah mezi hlavními hrdiny.. všechno!! Jediné, co mi vadí, ale to je můj problém a vím, že to tam prostě patří, jsou ty "božské" kecy... Bůh to tak chtěl, je to Boží vůle... Já to nesnáším...

HanWali

Čte se to samo, pěkný a napínavý dej

1bublina

Linda Castillo mě nikdy nezklame. Opět napínavá kniha, tak jak jsem zvyklá. Maličko mě vytáčela nerozhodnost Kate, jestli se k Tomassetimu má nastěhovat nebo nemá.. ale těžko říct, jak bych se zachovala já, kdybych měla za sebou to co Kate. Úryvky z dospívání Mattie a Kate mě bavily a ten závěr? Vůbec jsem netušila, kdo je vrah, ale po jeho odhalení to do sebe zapadlo. A co přišlo po zatčení vraha mi opravdu vyrazilo dech.

SimonaP

Knížka mě moc bavila. Napínavá, chtěla jsem vědět, jak to celé je. Trošku jsem tušila, ale stejně mě konec překvapil.

Lena081

Hodně povedený díl série s detektivkou Kate.Dozvíte se víc z Katiiny minulosti,příběh dobře napsaný a za finále,kdy se čtenář dozví kdo je vrah hvězda navíc*

smithynka

Další skvělý díl.
Bohužel jsem omylem přečetla dříve knihu Mrtví promlouvají, takže jsem věděla dopředu osobní život Kate, ale to nevadí.
Závěr knihy jsem nečekala, Linda prostě umí překvapit :).