Do posledního dechu

Kate Burkholderová, náčelnice policejního oddělení v městečku Painters Mill, tentokrát řeší tragickou dopravní nehodu, srážku bryčky a osobního automobilu, při níž je usmrcen amiš a jeho dvě děti, třetí je vážně zraněno. Celý případ je pro Kate o to těžší, že jde o manžela a děti její nejlepší kamarádky z mládí, kdy i ona sama vyrůstala v amišském prostředí. Vyšetřování navíc postupně odhalí, že k srážce nedošlo náhodou, celý incident byl důkladně naplánován. Z dopravní nehody se stává trojnásobná vražda. Aby toho nebylo málo, vyplavou na světlo důkazy týkající se Katiny temné minulosti, jíž se celý svůj dospělý život pokouší uniknout....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380542/do-posledniho-dechu-t4Z-380542.jpg 4.846

Případy Kate Burkholderové (5.)

Her Last Breath (2013)

Detektivky, Thrillery
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Evka27
11. listopadu

Další kniha oblíbené série a opět podařená s překvapivým a nečekaným rozuzlením.

muchomurka
01. listopadu

Opět velmi napínavé a čtivé. Závěr jsem vůbec nečekala, říkala jsem si, kdo to jen mohl být a proč a pak tohle. Ale celkově se mi na tomto příběhu líbilo minimum nechutných scén a mučení, i když chvílemi se to táhlo a Kate a spol. pořád nic nemohli zjistit. (Spoiler) - ta vsuvka s objevením kostí Daniela Lappa mi přišla zbytečná a docela mi v příběhu vadila. Natahovala ho a moc tomu nepomáhala.
A tak si mimochodem říkám, zda jim někdo v té komunitě amišů zůstane, když se tam děje tolik vražd...

mulder

Kate musíte mít rádi! Já s ní snad i dýchám, tak mě zase tato knížka vtáhla do děje. Tato série je skvělá, jsem vděčný někomu z Databáze knih, že mě na tuto autorku upozornil. Děkuji a doporučuji!!!

Schamila

A opět to bylo moc bezva, amišovské, napínavé, trhlá vyšetřovatelka, super zápletka, krásna obálka - zkrátka mělo to grády. Už se těším na další díl a věřím, že autorka má v šuplíku další příběhy. Doporučuji!!!

Šunkys

Super kniha, stejně jako předchozí díly.

lenysek69

Jako tohle byl fakt masakr.. Nejenže byl případ napínavý jako blázen, ale celou dobu prožíváte osobní emoce s Kate. Nevím, jak vydržím do listopadu, kdy má vycházet další díl. Ovšem stále jsem si více jistá, že jsou to nejlepší příběhy, co jsem kdy četla.

Autorku mam rada.. mam celou serii o amisich.. knizka me bavila, pachatele jsem tipovala.. bavi me i rozvijeni postav :-). Tesim se na dalsi dil..

Palele

Trochu se obávám, že pokud autorka bude dál pokračovat tímto tempem brzy se jí podaří zlikvidovat celou amišskou komunitu v městečku, vzhledem k počtu mrtvých v každé knize, nicméně jako všechny její knihu i tuto jsem přečetla jedním dechem. A už se těším na další

perpe2a

Naprosto skvělé čtení. Děj má spád a budu vyhlížet s netrpělivostí další díl. Jednoznačně tuto sérii považuji za jednu z nejlepších objevů roku.

Valborga

Je to moje první kniha od této spisovatelky a určitě ne poslední. Skvěle napsané. Doporučuji.

Ivulka432

Opět skvělá jízda s Kate v hlavní roli! Opět super kniha, opět se těším na další pokračování! Rozuzlení bezvadné.

georginaa

Líbí se mi na celé sérii, že i hlavní hrdinka policajtka Kate, je normální ženská, která dostane na frak a i tak nevzdává boj do posledního dechu. Opravdu celá série je skvělá a doufám, že těch dílů bude mnohem víc.

irva

Celá série se mi moc líbila. Teď se budu těšit na pokračování.

Danago

Další skvělá knížka ze série Případy Kate Burkholderové . Napínavá po celou dobu čtení. Vyšetřování se ubírá jedním směrem, žádné zavádění čtenáře, přesto jsem vraha ani motiv neodhalila dříve než to autorka sama prozradila. Konec je opravdu nečekaný. Za mě velké nadšení.

MahulenaK

Příběh za 5 hvězdiček, bez debaty. Tahle série mě nepřestává bavit.
Co mi ale vadí, jsou chyby v knížce. Často je tam prohozený ženský a mužský rod, spousta překlepů, věcné chyby. Např. "lepší nic vědět" apod.
To ale jen tak na okraj, příběhu to body neubírá...

Ivuska.09

Linda Castillo patří k mým oblíbeným autorkám thrillerů. Její díla jsem schopná zhltnout za jedno jediné odpoledne. Píše velmi poutavě a napětí v jejich příbězích neustále graduje. Není divu, protože i samotná Kate bude bojovat o holý život. Doslova do posledního dechu.

Líbí se mi prostředí, kde se vše odehrává. Amišská komunita určitě zaujme spoustu čtenářů. Bavilo mě, že autorka do tohoto příběhu dokázala zapojit dva případy, které je třeba vyřešit. A jeden se týkal samotné Kate, která si z minulosti už několik let nese obrovské tajemství. A asi si sami dokážete představit, jak to vypadá, když na povrch vypluje minulost, která vám může zničit život...

a.k

Policejní náčelnice Kate Burkholderová má tentokrát vyřešit srážku amišské bryčky s autem, při které zemřel otec se dvěma dětmi. Bohužel se ukazuje, že nešlo o nehodu, ale úmyslnou vraždu.
Zároveň se vynoří důkaz o činu, kterého byla Kate před mnoha lety aktérem.
Opět velmi zdařilý detektivní případ. Tuhle sérii mám moc ráda. Nechybí ji čtivost, akce, velmi pěkně propracované charaktery postav. Na pozadí problematický milostný vztah Kate s agentem Johnem.
Ani pro tentokrát nás autorka neošidila o napínavý konec. Kate je magnet na situace, kdy jí jde o život a tentokrát to bude opravdu o fous.

JustWomen

Tak zase se to skvěle četlo, postava náčelnice Kat, prostředí amišské komunity, ale trochu už se to opakuje, příběhy jsou hodně podobné, nakonec se vždy ukáže, že amiši pod slupkou své víry založené na odmítání násilí, nejsou tak dokonalí, jak se vydávají.

marimat

Tak na tuto knihu jsem se dost těšila a nezklamala.
Prostředí komunity amišů je hodně zvláštní ,svým způsobem nepochopitelné alespoň pro mě.
No zlo se nevyhýbá žádné skupině.
Není to přehnaný krvák a za to jsem moc ráda.
Už se těším na další díl.