Eva_Skala99 Eva_Skala99 komentáře u knih

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Dokonalost! Christina Lauren ví jak napsat dobrý román okořeněný sexem. Úžasné čtení, každý díl je jedinečný! Přečteno víckrát a rozhodně nelituji!

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

16.11.2022 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Srdeční záležitost. Není to čtení pro každého. Ale kdo má rád romány se sexuální tématikou, tak se zde určitě najde. Doporučuji!!

16.11.2022 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Srdeční záležitost. Není to čtení pro každého. Ale kdo má rád román se sexuální tématikou, tak se zde určitě najde. Doporučuji!!

16.11.2022 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

16.11.2022 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

16.11.2022 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Krásná fantasy série. Čtivě napsaná, chronologicky i dějově na sebe dobře navazuje. Nenudí čtenáře, nemá žádná hluchá místa. Doporučuji!

16.11.2022 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

16.11.2022 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

16.11.2022 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

16.11.2022 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

16.11.2022 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Vlhká místa Vlhká místa Charlotte Roche

Horší knihu jsem opravdu nečetla a nejspíš ani číst nebudu. Odpad .. Naprostý odpad.. Škoda papíru na výrobu knihy..

16.11.2022 odpad!

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Mona Kasten je prostě románová bohyně! Úžasný příběh, úžasná kniha. Čte se to samo. Hlavní aktéři vás chytnou za srdce a už nepustí, dokud nedojdete na konec příběhu. Doporučuji všem milovníkům románů.

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

První díl byl skvělý, druhý ještě lepší, ale toto? Sakra co to bylo?! Jsem v šoku. Přečten ještě rychleji než předchozí dva a byla to jízda přátelé. Určitě doporučuji !!!

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

První díl skvělý! Druhý díl ještě lepší! To byla jízda vážení. Stránky jen letěly a než jsem si to uvědomila, tak jsem byla na konci příběhu, který byl jedním slovem dokonalý. Určitě doporučuji!