Eva_Skala99 Eva_Skala99 komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Bohužel, ale na tuto knihu nemám co hezkého říct. Nejspíše je to můj pocit, osobní, že mi nesedla, ale za mě rozhodně ne. Slátanina, páté přes deváté a člověk neví která bije. Nápad hezký, jako příběh, ale to zpracování šílené.

26.04.2024 odpad!

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Úžasná série od této autorky. Je sice slabší oproti sérii "Božský", ale zklamání necítím. Určitě si najde místo v mé knihovně. Doporučuji!

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Návykové chování a závislost Návykové chování a závislost Karel Nešpor

Mám novější vydání knihy, ale i tak, kniha je v jádru pořád stejná. Jedná se o odbornou publikaci, která popisuje typy závislostí, jejich léčbu a chování s tím spojené. Nejvíce oceňuji příkladné ukázky a metody použité v praxi. Pan Nešpor je nejen dobrý teoretik, ale i praktik, navíc je schopný tyto své dovednosti a poznatky předat díky odborným publikacím a přednáškám. Knihu doporučuji, ať už ke studiu, nebo do zaměstnání, pokud pracujete s cílovou skupinou, které se tato problematika týká.

25.04.2024 5 z 5

Zájmové vzdělávání dospělých Zájmové vzdělávání dospělých Michal Šerák

Kniha je velmi dobře zpracována, pokud potřebujete čerpat cokoliv ohledně volného času, tak doporučuji! :) Využila jsem ji na bakalářském studiu a nyní ji využívám i při magisterském studiu při psaní diplomové práce :)

25.04.2024 5 z 5

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

Letos první kniha na kterou nemůžu bohužel říct jen samou chválu. První díly mě doslova pohltily. Hejno havranů nasadilo tak vysokou laťku, že jsem se bála, aby ji kdy nějaká kniha překonala. Exodus překonal s přehledem onu laťku maxima očekávání. Vysněný cíl se bohužel ani nepřiblížil očekávání od prvního natož tak druhého dílu. Proč ?
Dej byl táhlý, přeskakujeme zde mezi dvěmi časovými linkami, Cecílie je na ránu s prominutím a prostě chybí zde jakékoliv vzrušení nebo zápletka. Oceňuji vysvětlení Tobiášova předešlého života, ale toť vše. Knihu jsem přečetla, ale jen proto abych věděla, jak to celé dopadne. Poslední díl zklamal, což mě opravdu mrzí po tom, jak úžasné byly předešlé dva díly. I tak doporučuji, protože zjistíte spoustu "mezi" věcí ohledně Tobiáše, Dominika i Seana.

03.04.2024 3 z 5

Tři něžná slůvka Tři něžná slůvka Nikki Sloane

Co dodat.. Tato autorka je prostě skvělá a ví jak upoutat pozornost čtenářek. Další díl byl opět skvělý a dokonalý. Doporučuji!

19.03.2024 5 z 5

Jasmína Jasmína Anna Szafrańska

Třetí závěrečný díl série nezklamal. Mě nejvíce oslovil druhý díl, jelikož mám s Malvínou podobnou povahu. Všechny díly byly krásné, ale tento byl za mě nejvíc procítěný. Tři ženy, tři muži tři příběhy a každý má své kouzlo. Doporučuji jako sérii i jako každý díl samostatně!

14.03.2024 5 z 5

Pořádný terno Pořádný terno Lauren Blakely

Poslední díl nezklamal. Za mě asi nejhezčí díl celé série. Nebudu se opakovat, ale jen zhodnotím, že dělá série je opravdu dobře a čtivě napsaná. Rozhodně doporučuji!

21.02.2024 5 z 5

Slušný vybavení Slušný vybavení Lauren Blakely

Třetí díl nezklamal. Tuhle sérii si prostě zamilujete! Čtivě napsáno, postavy a jejich charaktery jsou úžasné, kniha nemá žádná hluchá místa, děj vás prostě vtáhne a už nepustí. Rozhodně doporučuji a jdu po dalším díle!

01.02.2024 5 z 5

Pan O Pan O Lauren Blakely

Druhý díl dle mého názoru ještě lepší než první. Čtivě napsáno, postavy jsou skvělé, děj je svižný, kniha nemá hluchá místa. Skvělá, opravdu skvělá kniha a rozhodně jdu na další díl. Doporučuji!

28.01.2024 5 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Čtivě napsáno, nechybí vášeň ani humor. Těším se na další díly a nemám co dodat. Opravdu skvělá kniha, co mě mile překvapila. Doporučuji!

25.01.2024 5 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Třetí díl nezklamal, ale ani nepřekvapil. Příběh i postavy skvělé, ale kniha je delší a to co je na 450 stran, mohlo být na 300. Takhle má kniha zbytečně moc hluchých míst a děj se táhne. Když to ale zhodnotíme jako celek, tak to jde. Za mě oproti dvou předešlým dílům slabší. I tak doporučuji, protože je to volné pokračování série a potkáte se s postavami předešlých dílů. Doporučuji!

21.01.2024 4 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Čtivě napsáno, stránky vám utíkají pod prsty ani nevíte jak. Příběh má pointu, skvělý motiv zakázané lásky a vášeň také nechybí. Rozhodně doporučuji a uvítám další knihy od této autorky!

01.01.2024 5 z 5

Plamen Plamen Helen Hardt

Pátý díl opět nezklamal, čtivý, napínavý až do konce. Jediné co mě (ale v dobrém slova smyslu) štve je to, že vždy každý díl utnou s otevřeným koncem a novým objevem. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Doporučuji!

01.01.2024 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Celá série má své kouzlo, přečteno jedním dechem, ale znovu už se k ní asi nevrátím. I tak doporučuji, určitě si najde své oblíbence. Knihy jsou dobře napsány, ale není to můj šálek kávy.

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Divergence Divergence Veronica Roth