Eva_Skala99 Eva_Skala99 komentáře u knih

Přes nebeské lávky Přes nebeské lávky Markéta Sýkorová

Kniha se mi dostala do rukou úplnou náhodou a jsem moc ráda. Hezký příběh, kde má každá postava svoji roli, čtivě napsáno. Líbila se mi i tématika v souvislosti s minulými životy. Doporučuji !

Černá kniha sériových vrahů Černá kniha sériových vrahů Stéphane Bourgoin

Při čtení této knihy vám bude běhat mráz po zádech, ale stojí to za to. Doporučuji!

04.12.2023 5 z 5

Černá kniha českých bestiálních vrahů Černá kniha českých bestiálních vrahů Jaromír Slušný

Při čtení této knihy vám bude běhat mráz po zádech, ale stojí za to! Doporučuji!

Dlouhá trnitá cesta z pekla Dlouhá trnitá cesta z pekla Neil Strauss

Tato autobiografie splnila mé očekávání. Doporučuji!

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Mona Kasten je bohyně románů, její série "Znovu" je a bude pro mě srdeční záležitost. Za mě je tato série malinko slabší, ale určitě stojí za přečtení. První díl byl dobrý, druhý chvalitebný, ale na třetí nemám hodnocení, protože byl zkrátka skvělý. Krásné završení celé série. Jediné co bych autorce vytkla, že se ve třetím díle věnovala i jiným postavám, které by si za mě zasloužily klidně další díl. I tak rozhodně doporučuji a těším se na další nové knihy od Mony.

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Mona Kasten je bohyně románů, její série "Znovu" je a bude pro mě srdeční záležitost. Za mě je tato série malinko slabší, ale určitě stojí za přečtení. Kniha se četla sama a těším se na další díl. Druhý díl mi přijde daleko lepší než ten první, jsem zvědavá na třetí, protože jak známe Monu, tak nás určitě nezklame! Doporučuji!

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Mona Kasten je bohyně románů, její série "Znovu" je a bude pro mě srdeční záležitost. Za mě je tato série malinko slabší, ale určitě stojí za přečtení. Kniha se četla sama a těším se na další díl. Doporučuji!

Bez filtru Bez filtru Kristýna Dolejšová

Kristýnka je skvělý človíček se srdcem a rozumem na správném místě. Určitě doporučuji přečíst každé jak dospívající dívce, tak dospělé ženě. Pomůže člověku nejen vážit si sám sebe a mít vyšší sebevědomí, ale uvědomit so i svou vlastní hodnotu. Doporučuji! Kristýnko děkujeme za lidi, jako jste vy!

Jiskřivý idol Jiskřivý idol Katee Robert

První díl mě trochu zklamal, což se o tom to říct nedá. Skvělé volné pokračování série, inspirace z řecké mytologie je zde také, ale né v tak velké míře jako v předešlém díle. Za mě určitě doporučuji! Postavy jsou skvělé, příběh vás vtáhne do děje a knihu nemůžete odložit. Těším se na další díl, který doufám vyjde brzy.

29.10.2023 5 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Knihu jsem si pořídila, protože mě zaujala volná inspirace řeckou mytologií, kterou mám moc ráda. Bohužel se kniha trochu minula účinkem. Příběh, postavy i styl psaní je skvělý. Ale příště bych vypustila inspiraci zrovna v řecké mytologii. Kdyby to bylo alespoň v té době, ale Olymp pasován na dnešní dobu zkrátka není můj šálek kávy. Mimo inspiraci je to skvělý příběh, má to vše potřebné. Uvidíme, zkusím další díl.

29.10.2023 3 z 5

BreakAway BreakAway Anabelle Stehl

Knihu jsem četla déle než je u mě osobně zvykem. Příběh, hlavní i vedlejší postavy jsou skvělé, kniha je čtivě napsaná, stránky ubíhají pod rukama, ale něco tomu chybělo. Jsem zvyklá u románů z nakladatelství Red na to, že příběh má něco do sebe a pohltí mě, což tady se nestalo. Nevadí, určitě jdu zkusit druhý díl. Doporučuji, protože námět příběhu je skvělý.

05.09.2023 3 z 5

Deeply Deeply Ava Reed (p)

Třetí, poslední díl za mě asi nejvíce citově napsán. První díl byl dost předvídatelný, druhý hodně humorný, ale třetí to byla nálož citů. Rozhodně doporučuji, a Avu Reed jsem si díky těmto knihám zamilovala, stejně jako Monu Kasten a jiné.

Madly Madly Ava Reed (p)

Knihu jsem přečetla již minulý rok, protože jsem na ni náhodou narazila ve výprodeji. Nyní jsem si pořídila celou sérii a tudíž si druhý díl přečetla znovu a musím říct, že mě pohltila více než poprvé. Hlavní postava June nebo i její protiklad Mason, to jsou prostě nezmaři. Moc jsem jim fandila a jejich příběh byl skvělý. U jejich příběhu se člověk i zasměje. Doporučuji!

Truly Truly Ava Reed (p)

Čtivě pěkně napsáno. Kniha přečtená za den, příjemná oddechovka u které se člověk zasní. Doporučuji a jdu na další díl!

Naděje v nás Naděje v nás Anna Savas

Když zhodnotím celou sérii, tak byla úžasná, nejvíc stylem i dějem se mi líbil druhý díl.
Tento však má své kouzlo, protože kdo si přečte předešlé dva díly, tak ve třetím očekává vývoj postav, který přišel. Obě hlavní postavy byly součástí příběhu od samého začátku, ale až v tomto díle si k sobě konečně našly cestu.
Sérii doporučuji i tento díl, rozhodně zůstává v knihovně a někdy si ji zase ráda přečtu.

Sny v nás Sny v nás Anna Savas

Tak to bylo překvapení. Čekala jsem, že druhý díl bude v podobném duchu jako ten první, ale to jsem se sakra spletla. Druhý díl mě bavil ještě víc než první, čtení mělo šmrc, a stránky utíkaly pod rukama. Rozhodně doporučuji a letím na další díl!

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

Čtivě napsaný příběh, postavy mě zaujaly po prvních pár stránkách. Autorka má styl a ví jak zaujmout čtenáře. Stylem je kniha hodně podobná autorkám jako je Mona Kasten nebo Ava Reed, které mám moc ráda. Určitě doporučuji a jdu na další díl!

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Skvělý příběh, čtivě napsáno. Určitě zkusím další tituly od autorky, protože toto se opravdu povedlo. Rozhodně doporučuji!

28.06.2023 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Třetí díl nezklamal, krásně završil celou sérii. Určitě doporučuji!

25.06.2023 5 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Myslela jsem si, že tato série nemá už čím šokovat, ale to jsem se sakra spletla. Tento díl je ještě čtivější a úžasnější než ten první. Ano jde to! Nemůžu se dočkat pokračování série. Doporučuji a dávám plný počet hvězdiček.

24.06.2023 5 z 5