Eva_Skala99 Eva_Skala99 komentáře u knih

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Přečteno podruhé, během roku.. Krásné čtení, pokud máte rádi Monu Kasten, je to podobné čtení a moc krásné ️

29.01.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Kniha je skvěle děsivě a poutavě napsaná. Příběh jako takový nic moc, ale brutální popisy, myšlenky a činy vás úplně rozhodí, dostanou vaše myšlení do kolen.
Trochu mě zklamal konec. Mohlo to dopadnout jinak, i když u takové knihy těžko čekat dobrý konec. Doporučuji!
Nedoporučuji slabým povahám!

26.01.2023 4 z 5

Mount Trilogy - kompletní trilogie v boxu Mount Trilogy - kompletní trilogie v boxu Meghan March

Jedna z nejlepších sérií, co jsem zatím doposud četla. Je to úplně něco jiného než Mona Kasten nebo Lilly Lucas. Ale má to své kouzlo, je tam napětí, strach, láska, sex .. Všechno v jednom a přitom to do sebe krásně zapadá. Doporučuji!
Dostala jsem celý box od partnera jako dárek k Vánocům a opravdu potěšil. Přečteno za cca 3 dny a po dlouhé době mi nechyběl další díl. Krásně ukončeno, vše vysvětleno, nezůstal žádný otazník. Moc krásné čtení

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Malvína Malvína Anna Szafrańska

Nemůžu říct, který díl je krásnější, jestli Liliana nebo Malvína. Obě ženy si prošly něčím zlým a snaží se o to začít znovu. Oba příběhy jsou krásné, čtivě napsané, a na konci máte problém zadržet slzy. Těším na třetí díl, který doufám bude napsán ve stejném duchu, jako předchozí dva. Doporučuji

26.12.2022 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Wau wau wau!!! První díl byl skvělý, ale toto bylo dokonalé. Moje duše beznadějné romantičky byla konečně uspokojena!!
Nevím jak vy, ale na konci i slza ukápla. Nádherné, doporučuji !!

03.12.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Co to zase jako bylo? Když už si člověk myslí, že ho žádný román nemá čím překvapit, tak zjistí, jak moc se plete.
Co k tomu napsat. Tato kniha mě naprosto pohltila, začala jsem číst ráno a večer mi poslední stránky prolétly mezi prsty. Čl
Čtivě napsáno, úžasný příběh, romantika s trochou toho erotického jiskření. Doporučuji!!

29.11.2022 5 z 5

Slovník sociální patologie Slovník sociální patologie Blahoslav Kraus

Nejlepší slovník sociální patologie! Přehledný, jasný a srozumitelný. Není zahlcen zbytečnými dlouhými definicemi, pouze fakta a to podstatné. Využila jsem ho po celou dobu studia na vysoké škole a používám ho i v zaměstnání. Jediné co mě mrzí, že jsem ho nesehnala v papírové podobě, pouze elektronicky. Ale je opravdu skvělý, doporučuji!

17.11.2022 5 z 5

Slovník speciálněpedagogické terminologie Slovník speciálněpedagogické terminologie Kateřina Kroupová

Pokud hledáte kvalitní slovník, týkající se všeho kolem speciální pedagogiky, tak neváhejte. Toto je přímo pro vás. Přehledný, jasný a jednoduše definováný. Také je velmi obsáhlý, kapitoly jsou pěkné rozčleněny. Doporučuji!

Sociální patologie Sociální patologie Slavomil Fischer

Jedna z nejlepších odborných knih, které jsem měla možnost přečíst v průběhu vysokoškolského studia. Je přehledná, srozumitelná a čtivá. Může posloužit nejen k učení a rozšíření informací, ale taky pomoct při psaní různých odborných prací. Velmi jsem ji využila při psaní bakalářské práce. Doporučuji.

Klinická adiktologie Klinická adiktologie Kamil Kalina

Velmi užitečná a přehledná odborná literatura. Na vysoké škole se věnuji sociálně patologickým jevům, prevenci a léčbě. Především tedy závislosti na návykových látkách. Tato kniha je nejen dobrým přehledem v průběhu studia, ale i dobrým pomocníkem při psaní různých odborných prací. Velmi mi pomohla při psaní bakalářské práce a věřím že ji využiji i při psaní diplomové práce.

Zloba Zloba Chris Carter

Chris Carter je prostě bůh. Nejlepší série jakou jsem kdy četla, v tomto žánru. Doporučuji!

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Popravčí Popravčí Chris Carter