Eva_Skala99 Eva_Skala99 komentáře u knih

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Naprosto pohlcující kniha. Přečtená za noc. Vysoce návyková, hned jdu po dalším díle. Doporučuji a dávám plný počet hvězdiček.

24.06.2023 5 z 5

Okouzlení Okouzlení Helen Hardt

Čtvrtý, za mě osobně nejlepší díl série. První a druhý díl až na český překlad byl skvělý. Třetí díl za mě slabší dějově. Ale tento díl byl naprosto úžasný i překladově. Rozhodně doporučuji a sakra nemůžu se dočkat dalšího dílu! Doporučuji!!

11.06.2023 5 z 5

Ztracená láska Ztracená láska Tess M. Puffrová

Poslední díl série a nezklamal. Přišla gradace a finalizace příběhu, který byl zkrátka skvělý. Byla to jízda vážení a rozhodně doporučuji nejen tento díl, ale celou sérii.

11.06.2023 5 z 5

Hotel v Paříži: pokoj č. 3 Hotel v Paříži: pokoj č. 3 Emma Mars

Totální propadák.. Horší sérii jsem v rukách neměla. Nejspíše přepošlu dál, jsem opravdu zklamaná a znechucená. Nedoporučuji, pokud nechcete umřít a modlit se, aby ta kniha už skončila. Katastrofa!

06.06.2023 1 z 5

Hotel v Paříži: pokoj č. 2 Hotel v Paříži: pokoj č. 2 Emma Mars

Za mě ještě horší než první díl .. Děj série se v tomto díle trochu posunul, ale chybí mi komplexnost a ucelenost knihy. Po třetím díle možná sáhnu, ale spíš už jen z dokončení přečtení série. Jsem zklamaná :(

06.06.2023 1 z 5

Tři hříšná tajemství Tři hříšná tajemství Nikki Sloane

Ani čtvrtý díl nezklamal! Doporučuji!

06.06.2023 5 z 5

Na kolenou Na kolenou Meredith Wild

Dobrá oddechovka, něco mi tam ale chybělo. Uvidíme co další díly :)

06.06.2023 3 z 5

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

Sérii jsem zvolila a pořídila, protože měla být napsána v podobném stylu, jako Padesát odstínů šedi, temnoty a svobody. Musím říct, že kniha je dobře napsána, má dobrou zápletku, rozuzlení i konec ..
Ale! Má spoustu hluchých míst, které se nutíte číst, Elle má těžký bordel v hlavě a co vymýšlí David a Louis, to taky člověk pochopí až na konci. Její nejlepší kamarádka Sophia mi taky přijde v některých kapitolách jako by nevěděla či je.
Výsledek ? Dobrá příběh, ale zbytečně moc zamotaný, v jednoduchosti je krása by tady bylo lepší.
Každopádně jdu na další díl, protože jsem zvědavá, jestli se autorka trochu "posune".

26.03.2023 4 z 5

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

Další díl nezklamal, ale ani ničím novým nenadchl. Dávám plný počet, protože celá série je i tak hezky a čtivě napsána. Doporučuji!!

16.03.2023 5 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Milé pokračování této série. Čtivé, dobře napsané. Nenudíte se a zasmějete se. Doporučuji!!!

16.03.2023 5 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Druhý díl stejně čtivý jako první. Je zde více akce oproti prvnímu dílu. Hlavní postavy mě oslovily méně oproti předchozím dvoum, ale za to příběh měl větší grády. Rozhodně doporučuji!

26.02.2023 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Třetí díl nezklamal! Čtivě napsáno, skvělá zápletka. Romantika okořeněná sexem! Rozhodně doporučuji!

26.02.2023 5 z 5

Oddanost Oddanost Helen Hardt

Skvělá série! Čtivě napsáno, dobrá zápletka, okořeněné sexem, romantika také nechybí. Jediné co bych vytkla a bohužel dávám i dolů hodnocení je český překlad, kdy se používají výrazy jako "kotě" a "číča" pomalu v každé kapitole. Ruší to celkový efekt a je to velká škoda, jinak bych dala knize plný počet. Doporučuji!

26.02.2023 4 z 5

Posedlost Posedlost Helen Hardt

26.02.2023 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Co dodat? Chris Carter opět nezklamal a napsal naprostý unikát ve své tvorbě. Troufám si říct, že je to jedna z nejlepších jeho dosavadních knih! Doporučuji, doporučuji a doporučuji!!!

18.02.2023 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Kniha předčila mé očekávání. Čtivě napsaná, zápletky dobře i chronologicky sepsány.
Je to tak trochu detektivka, plná napětí, okořeněná trochou peprných scén.
Kinga mě okouzlila už po pár kapitolách, je to jako by někdo popsal moje vystupování po celý život. Doporučuji!! Těším se na další díly.

18.02.2023 5 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Doporučuji!

13.02.2023 4 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Přečteno jedním dechem. Autorka mile překvapila, děj je napínavý až do konce, nevynucuje si emoce od čtenáře, ty přicházejí sami. Určitě doporučuji a jdu na další díl!

02.02.2023 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Třetí závěrečný díl, úžasný jako předešlé dva! Dle mého názoru neměl takový spád, ale za to měl lepší zápletku, vývoj děje. Nemá žádné hluché místa, zkrátka krásně čtivě napsaná kniha. Doporučuji!

02.02.2023 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Druhý díl ještě krásnější než první. Čtivě napsáno, krásný příběh, romantika s trochou sexu. Mona Kasten má konkurenci. Jdu na třetí, užijte si čtení.

29.01.2023 5 z 5