Posedlost

Posedlost https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475048/bmid_posedlost-PIN-475048.jpg 4 197 38

Bratři Steelové série

Vášnivý vztah mladé právničky Jade Robertsové a rančera Talona Steela, bratra její nejlepší kamarádky, se rychle rozvíjí ve skutečnou lásku. Všechno se ale komplikuje tím, že Talon stále bojuje se svými vnitřními démony, kteří ho pronásledují už od dětství. Tehdy se stal obětí zločinu a on i jeho bratři tyto události dosud tají před celým světem. Talonovy vnitřní problémy opakovaně působí, že extatickou vášeň s Jade střídají hluboké propady, střety a nedorozumění. Talon tedy začíná zvolna chápat, že se s pomocí svých blízkých a terapeutky musí znovu otevřít bolestným traumatům své minulosti a konečně se s nimi vyrovnat. To je ale pro něj neuvěřitelně těžké. Jadein šéf ji pověřuje pátráním v minulosti Steelových a usnadní jí tím odhalování temných tajemství jejich rodiny, ale otázek je stále víc než odpovědí. Jak a proč zemřela Talonova matka? A kdo jsou neznámí zvrhlíci, kteří ho tehdy unesli? Co přesně se před pětadvaceti lety stalo?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Obsession , 2016

MAU256
05.04.2024 4 z 5

Teď nadešel okamžik pravdy. Čas zúčtování. Čas, abych se ze všeho vyzpovídal.

Už si začínám na rodinu Steelových zvykat, mají spousty tajemství, která se začínají pomalu odkrývat. Talon díky Jade začíná bořit hradby, které si kolem sebe vystavil, začíná se otevírat nejen bratrům, ale vrací se i k dr. Carmichaelové. No a jako vždy, velice otevřený konec, který vás nutí sáhnout po dalším pokračování.

IrenaMikerová
06.02.2024 3 z 5

Já už jsem u pátého dílu a příběh je vážně zajímavý, ale překladatelka to s prominutím posrala a totálně zničila dobrou knihu. Ale nebojte u 4 dílu se to zlepší. Ty konce mě zabijí a okamžitě vždy musím začít další díl.

Peťula91
13.11.2023 3 z 5

V tomto díle se postupně odkrývají tajemství, týkající se Talona. Od autorky oceňuji, že se nebála pustit do tak náročného tématu, které se nečetlo úplně snadno. Kdyby v knize nebyly ty erotické scény, kde se neustále opakují 4 slova, dala bych vyšší hodnocení, protože dějově to špatné nebylo.

havrmoni
02.11.2023 3 z 5

Je to lepší, protože se snad už k něčemu dostáváme. Zbytečně zdlouhavé. Erotické scény přeskakuji což málokdy dělám, ale číču a průnik už fakt nechci nikdy číst,slyšet a vůbec... brr. Knih jak jsem včera zjistila je 28. O každém tři, to je 12 o bratrech a sestře a zbytek nastupující generace. A jestli jsem dobře pochopila anotaci, tak pořád je to o ochraně rodiny,tajemství apod. Prostě, za mě dobré téma, ale totálně zabité tím vším kolem a roztahané, jak telenovely, které fakt nesnáším. Takže spíše ze zvědavosti se probiju těmi dily co mám a pak uvidím.

anna7852
28.10.2023 4 z 5

souhlas s ostatními komentáři,že bylo přečíčováno :D
Ale jinak se mi příběh líbí a jdu do dalšího dílu

Knihomol_ka
11.09.2023 4 z 5

Druhému dílu musím dát rozhodně vyšší hodnocení, jelikož děkuji autorce, že se pustila do něčeho takového. Určitě muselo být velmi obtížné psát o takovém tématu.

Vůbec jsem nečekala co mě v této sérii čeká. Původně jsem myslela, že jdu číst nějaký erotický román, což v podstatě ano, ale příběh má hlubší smysl a poselství podle mě.

Autorka se zde zabývá dost častou problematikou, o které se dle mého moc nemluví. A to je sexuální zneužívání dětí. Ať už chlapců nebo dívek. Je to strašný číst, ale opět mi tento příběh mnoho dává. Uvědomila jsem si opět tolik věcí. Pokud jste slabší povahy a vadí vám násilí na dětech, tak to prosím nečtěte. Není to nic příjemného.

Co se týče samotného příběhu, tak mě to opravdu baví. Baví mě vztah hlavních postav. Jade je úžasná, že to s Talonem nevzdává a snaží se. Talon to má opravdu těžký, ale on sám se opravdu snaží. Líbí se mi, že v příběhu se ukazuje jak člověku pomo v dané situaci. Terapie je dobrá pro naše tělo i mysl, když nevíme jak dál se životem.

Co se týče pikantních scén, tak přeskakuji. Něco přečtu a něco raději vynechám. Sexu je tu dost, ale budu se opakovat jako u prvního dílu. Překlad katastrofa. Kdo říká slovo číča? Doufám, že nikdo

niki2698
16.07.2023 4 z 5

Jak takhle někdo může mučit čtenáře :D Kdybych neměla všechny díly v knihovně, tak bych byla hodně naštvaná, protože bych okamžitě nemohla pokračovat ve čtení. Je to opravdu detektivka s erotikou. Zatímco píšu tenhle komentář už běžím pro další díl:D

Lavina
11.07.2023 4 z 5

Možná ještě lepší než první díl....konec teda šílený...musím hned číst další díl,je to napjaté....všem můžu doporučit.detektivka s hooodně sexem

Annkag
08.06.2023 2 z 5

Takže já to musím vnímat jenom v rámci příběhu protože to porno mi tak trocha špinilo mysl.
Ten hnus který se děl desetiletému klukovi byl teda fakt děs.
Jsem však zvědavá jestli se zjistí kdo každý v tom byl zapleten.
A jak se s tím vyrovná rodina Sttelů.O co tam skutečně jde a má to všechno nějaký smysl?

Eva_Skala99
26.02.2023 4 z 5

Skvělá série! Čtivě napsáno, dobrá zápletka, okořeněné sexem, romantika také nechybí. Jediné co bych vytkla a bohužel dávám i dolů hodnocení je český překlad, kdy se používají výrazy jako "kotě" a "číča" pomalu v každé kapitole. Ruší to celkový efekt a je to velká škoda, jinak bych dala knize plný počet. Doporučuji!

Monike
25.12.2022 4 z 5

Kniha se mi dostala do ruky nahodou. Druhy dil jako prvni. Po precteni me vic jak postelove sceny zajima, jake bude ono cele tajemstvi.

Makyt
23.11.2022 3 z 5

Stejné hodnocení jako minulý díl, detektivka je to čím dál lepší, ale překlad stále špatný, postelové scény téměř vypouštím... navíc ten překlep na hřbetu je teda velký šrám na duši a nemyslím, že by to bylo na Talonově duši, i když těch šrámů tam má asi dost...

Nuttelka
27.07.2022 3 z 5

Jak se tu již zmiňuje, slovní zásoba erotických scén je velmi chabá a totálně všechno zazdí, se mnou to prostě nic nedělá, jako bych četla nějakou nezáživnou příručku. Tady asi opravdu táhne jen to, že chceme konečně vědět pravdu, co všechno se stalo a jak se po tolika letech všechno vyřeší, ale jelikož to má několik dílů, tak vůbec nevím, kdy se "happy endu" dočkáme. Jade mě stále nudí, Talon se konečně vylupuje a už není úplně buran, ale i tak je to za mě hodně chabý průměr. A věřím, že za to může prostě překlad knihy. Jsem nechutně alergická na "číču", "řiťku" a dokonce mi vylezly oči z důlku u slova "lump", když označí ty největší hajzly, ach jo...

biki
07.06.2022 3 z 5

Tak jsem se přece jen odhodlala přečíst pokračování - také se domnívám, že tento díl je o dost lepší oproti úvodnímu. Talon se tu nakonec odhodlal postavit se své minulosti a jeho vztah k Jade slibně pokročil.
Jeden problém však trvá i zde - nevím, jestli autorka, ale rozhodně překladatel/ka by měli/y zapracovat na rozvíjení slovní zásoby pro popis jistých situací.

Slunečnice322
15.04.2022 3 z 5

Druhý díl byl lepší než první. Zajímá mě, jak to vše dopadne...

terikus
08.04.2022 4 z 5

Druhý díl byl o něco lepší, než první. Překlad zase bohužel kazí celkový dojem. Trošku mi leze na nervy, že Jade nechá všechno plavat jen co jí dá Talon pusu. Na druhou stranu téma je zajímavé a jsem napnutá jak to dopadne. A pro zachování svého zdravého rozumu doufám, že se zápletka vyřeší v dalším díle, protože čekat na 12. díl asi nezvládnu :-D

Evitsa
19.03.2022 4 z 5

Překladatelce bych doporučila, změnit žánr knih.
Třeba nějaké knihy o zvířatech či encyklopedie lidského těla?
Svým překladem kazite celý děj série a spousta čtenářů třeba už nebude pokračovat protože to je sama číča a řitka.

Fidibus
23.02.2022 3 z 5

"Věděla jsem, že je to on, ještě než se ohlédl..."
Mezi oběma milenci to sice jiskří a jsou sympatičtí, ale sexuálních scén už tam bylo až moc. Postup v ději pomalý, aspoň zápletky typu bratři, Fénix a Larry. Ještě dám šanci 3.dílu a uvidím.
"Je tohle žena, kterou hledám? Dokázala by mě zbavit všeho zlého?"

NikiVai
09.02.2022 odpad!

Kniha se mi dostala do ruky trochu omylem, dostala jsem ji jako dárek. Dobrovolně bych si tento žánr nevybrala, ale tak šanci dostala. Že jsem nečetla první díl vůbec nevadilo, hned jsem tak nějak pochopila o co jde. Kromě hlavních aktérů jsou ostatní postavy hodně ploché, takže nemám moc šanci si k nim utvořit vztah. No a Talon a Judy? Dobře, flashbacky Talona mají něco do sebe, trochu mi říkají, kdo je on. Ale Judy je pro mě taková nijaká. Je mi úplně jedno co s ní bude nebo nebude, tudíž je mi v podstatě jedno i celý příběh. A ty sexuální scény? Nejsem žádný puritán, v mládí jsem přečetla romancí a erotických románků až až, ovšem to, co jsem četla tady mi připomínalo spíš nějakou porno komedii. Když jsem si přečetla "lízat tvého ptáka je tak skvělé" a výrazy jako kozy, řiť apod., usoudila jsem, že buď autorka (či překladatelka) spadla z višně nebo jsem já už nějaká stará baba. To jako vážně někoho naladí na souznění s hlavními hrdiny? Když se kniha hemží zduřelými ptáky, tak je to erotické? Nechápu a popravdě jsem tímhle dílkem dost zhnusená. Asi jsem v ruce neměla erotický, ale porno román. A to není nic pro mě. Přečetla jsem jen díky přeskakování a děkuji, ale už nikdy více.

petusska01
27.12.2021 2 z 5

Napriek tomu, že už na prvý diel som mala výhrady, veľmi pomalým tempom a na preskačku s inými knihami som dočítala aj tento druhý diel. Stále mi vadí to isté na hlavných postavách - nikdy sa nedostanú k veci a milujú sa, napriek tomu, že sa nikdy ani len nerozprávali. Lebo keď sa majú ísť rozprávať, tak sa automaticky prestanú ovládať a majú sex. Dospelí ľudia sa nechajú takto ovládať. pritom Jade vidí, že to nie je úplne v poriadku a nie. Okrem iného, ten popis toho sexu, to ma zabíja, samá číča a řiť. OMG. Samozrejme, som strašne zvedavá či nakoniec dopadnú tých utočníkov, nakoľko už minimálne o 2 vieme...tak som odsúdená prečítať aj tretí diel...

Helen Hardt
americká, 1964