Posedlost

Vášnivý vztah mladé právničky Jade Robertsové a rančera Talona Steela, bratra její nejlepší kamarádky, se rychle rozvíjí ve skutečnou lásku. Všechno se ale komplikuje tím, že Talon stále bojuje se svými vnitřními démony, kteří ho pronásledují už od dětství. Tehdy se stal obětí zločinu a on i jeho bratři tyto události dosud tají před celým světem. Talonovy vnitřní problémy opakovaně působí, že extatickou vášeň s Jade střídají hluboké propady, střety a nedorozumění. Talon tedy začíná zvolna chápat, že se s pomocí svých blízkých a terapeutky musí znovu otevřít bolestným traumatům své minulosti a konečně se s nimi vyrovnat. To je ale pro něj neuvěřitelně těžké. Jadein šéf ji pověřuje pátráním v minulosti Steelových a usnadní jí tím odhalování temných tajemství jejich rodiny, ale otázek je stále víc než odpovědí. Jak a proč zemřela Talonova matka? A kdo jsou neznámí zvrhlíci, kteří ho tehdy unesli? Co přesně se před pětadvaceti lety stalo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475048/big_posedlost-PIN-475048.jpg 3.960

Bratři Steelové 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Red

Obsession, 2016

Kniha Posedlost

petusska01
27.12.2021

Napriek tomu, že už na prvý diel som mala výhrady, veľmi pomalým tempom a na preskačku s inými knihami som dočítala aj tento druhý diel. Stále mi vadí to isté na hlavných postavách - nikdy sa nedostanú k veci a milujú sa, napriek tomu, že sa nikdy ani len nerozprávali. Lebo keď sa majú ísť rozprávať, tak sa automaticky prestanú ovládať a majú sex. Dospelí ľudia sa nechajú takto ovládať. pritom Jade vidí, že to nie je úplne v poriadku a nie. Okrem iného, ten popis toho sexu, to ma zabíja, samá číča a řiť. OMG. Samozrejme, som strašne zvedavá či nakoniec dopadnú tých utočníkov, nakoľko už minimálne o 2 vieme...tak som odsúdená prečítať aj tretí diel...

Evule114
11.12.2021

Druhý díl se čte ještě rychleji než první. Naprosto jsem příběhu Talona propadla. O to je to šílenější, že je v tom opravdu velmi vážné téma. A konec knihy? Nechal mě naprosto napnutou a samou nedočkavostí se asi zblázním, než vyjde další díl. Moc se těším na pokračování.

Lenjulka
07.12.2021

Kniha hodně poutavá, rozhodně více jak úvodní díl. Ale co jsem zjistila, tak je celkem 12 dílů, 3 o každém ze sourozenců a bojím se toho, že vše vyjde najevo až posledním díle, ale hlavně doufám, že všechny díly vyjdou i u nás.

dooky
02.12.2021

Romantika, hodně sexu a velmi silné téma. Někdy mi přišlo, že neustálé Talonovo opakování - nezasloužíš si mě apod., je už opakováno opravdu na každé straně, nicméně tím nechci nijak snižovat důvody, proč je takový jaký je. Opět jsem udělala tu chybu, že jsem s přečtením nepočkala na další díly. Konec opět přišel v moment, kdy chcete obrátit na další stranu a dozvědět se konečně víc.

Gweny
30.11.2021

Musím uznat, že druhý díl je mnohem poutavější, než ten první.
Obsahuje možná méně sexuálních scén, kde zase paní překladatelka nebyla vůbec kreativní, co se týká používání různorodých slov, kterými lze popsat sexuální akt.
Nicméně druhý díl je mnohem temnější a zvrácenější, než ten první. Psychologický profil Talona se mění, jeho jednání mnohdy překvapí, stejně jako jednání ostatních postav.
No a co mě dostalo, byl ten závěr, který byl pro mě trošku předvídatelný, ale marně jsem doufala, že přijde ještě pár stránek.
Teď zjišťuji, že poslední díl ještě nevyšel a já bych se tak moc ráda dozvěděla, jak bude příběh pokračovat.
Ano, vím, že nám autorka už v prvním díle dala naději, že Talonův příběh skončí šťastně, což je jistě povznášející, ale rozhodně mě to neuspokojí.
Teď mi tedy nezbývá nic jiného, než čekat.

AliceTief
25.11.2021

Musím uznat, že je to napínavé počteníčko a jak čtenář postupně rozplétá příběh, opravdu moc se těším na další díl... Tak by mě zajímalo, když je to série a bratře h Steelových, jestli tam budou více bratři Steelové...

LenRan
25.11.2021

Chápu, že tato série bude mít tolik dílů, páč tady se třeba staly tak 2 zajímavý věci, jinak se vše opakovalo stále dokola: mé oblíbené "zasloužíš si někoho lepšího" do umrtvení, atp....
Každopádně překlad o něco lepší než v prvním díle, takže u intimních scén jsem již nedostávala záchvaty smíchu, ale že by to se mnou nějak hnulo, to teda ne, nikdy nechybějící "číča" to vždy zase pěkně uzemnila.
No nic no, tak se snad budeme těšit co dál, že? :)

Jita160
22.11.2021

No páni Tak to byla tedy pecka.
Krásně navazující 2 díl při které mě mrazilo.
Jade s Talonem jsou po sobě posedlí a nechtějí být jeden bez druhého.
Ale trauma které si Talon prožil v dětství je tak brutální, že se nedokáže Jade otevřít a přiznat se jí jaké utrpení si prožil.
Jenže co by to bylo za zamilovanou ženu, která potřebuje vědět co Talona trápí?
Takže na vlastní pěst pátrá po jeho minulosti a pomalu se odkrývá veliké tajemství rodinné Stelovych. Samozřejmě knížce dodává čtivost otevřený konec ,kterým autorka navnadí infarkt .
Jsem přesvědčená že tohle bude naprosto dokonalá série z které si nenechám ujít ani jediný díl.
Teď už jen vydržet.... sakra, až vyjde pokračování.
Rozhodně doporučuji.