Eva_Skala99 Eva_Skala99 komentáře u knih

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Chris Carter je prostě bůh. Nejlepší série jakou jsem kdy četla, v tomto žánru. Doporučuji!

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

Nejlepší série všech dob! Čtěte, čtěte, ale pozor je to návykové, jak začněte, nemůžete přestat. Doporučuji !

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Dívka v zeleném svetru Dívka v zeleném svetru Daniel Paisner

Původně koupeno mamince k Vánocům jako dárek. Byla tak nadšená, že jsem si knihu přečetla taky. Kniha je dobře napsaná, má i doby příběh. Ale něco mi v ní chybělo. I tak doporučuji!

17.11.2022 4 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Skvělá humorná série! Pokud máte rádi román, humor a trochu sexu, neváhejte a čtěte. Doporučuji!

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Dědictví Dědictví E. E. Holmes

Kniha mě mile překvapila. Moc hezky napsaná, určitě doporučuji!

17.11.2022 4 z 5

Zlomená láska Zlomená láska Tess M. Puffrová

Tento díl je ještě lepší než první a moc se těším na další, který mě určitě nezklame. Doporučuji!

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Úžasná kniha, skvělý příběh. Vůbec bych si nemyslela, že knihu napsala česká autorka. Klobouk dolů. Víc takových autorek prosím. Doporučuji!

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Nemám slov. Tato série naprosto překonala mé očekávání. Skvělý příběh, velmi čtivě napsaná, nemá žádná hluchá místa, zkrátka dokonalá. Doporučuji !

Zradné srdce Zradné srdce Mary E. Pearson

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Mrazivý ráj Mrazivý ráj Jana Frey

Poučná, dobře napsaná. Ale není to úplně můj soudek literatury, ale určitě se najdou takoví, kterým se bude líbit. Doporučuji!

17.11.2022 2 z 5

Necudná - já a mých 21 mužů Necudná - já a mých 21 mužů Linda Hogen

Některé kapitoly byly dobré, jiné byly totální propadák. Nevím co jsem od knihy čekala, ale zklamala mě. Druhý díl byl ještě horší.

17.11.2022 1 z 5

Neškodná Neškodná Linda Hogen

První díl ještě šel, ale tento jsem dočetla z nutnosti. Není to úplně můj soudek literatury. Nebylo to špatné, to bych autorku urazila, ale chyběla tomu jiskra.

17.11.2022 1 z 5