Zatracená láska přehled

Zatracená láska
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/437130/bmid_zatracena-laska-fXi-437130.jpg 4 278 278

Zatracená láska série

1. díl >

Devatenáctiletá Anna Laneová má přísné rodiče, a tak na rozdíl od svých vrstevnic nemůže chodit na večírky ani randit s kluky. I přesto hledá kličky, jak domácí pravidla obcházet a zároveň dál zůstat hodnou dcerou. Jednoho dne se stane svědkyní přepadení. Nepříjemná událost ji svede dohromady s Maddoxem, o dva roky starším klukem, který se rozhodne, že Annu získá. Podaří se mu to?... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zatracená láska. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (82)

paja0903
30.04.2024 1 z 5

Musím uznat, že kniha má krásné tajemné obálky, které mě knihkupectví uchvátily ale to je vše.

Opravdu prosím už tohle nepište. Je to ohrané. Myslím, že bych tu mohla jmenovat milion knížek, které mají podobné téma neli úplně stejné. Co na tom každý vidí a proč každému to připadá dost žhavé?
Ona - slušná holka bez jakého problému
On - rebel s tajemnou minulostí s sexy tělem, kterému každá holka vleze do postele.
Ehh otázka? Proč je v každé takové hloupé knize právě tohle? Copak hodné a slušné holky opravdu dokážou rebela ovládnou? Nebo...chápete jak je to myšleno? Protože tohle bylo ve všech knihách (krásná katastrofa, After.....)

Pokračovat ve čtení nechci. Je mi jasné kam to vede a jak to skončí...2 hvězdy a jen proto, že ty obálky jsou fakt pěkný

Marry123
27.04.2024 2 z 5

Sladké, naivní, miloučké. No hodně mi to připomíná After (a to jsem to ani nečetla) Maddox je takovej Hardin a Anna je Tessa. Dočetla jsem to jen pro tu čtivost a jisté napětí ke konci i když bylo předvídatelné. A nemůžu nezmínit jak mě štvalo číst dvě identické události pokaždé z pohledu jednoho z nich, i když mi je jasný že to mělo svůj důvod skřípaly mi z toho zuby :D. Každopádně k dalším dílům se rozhodně nechystám, na tenhle žánr jsem asi už vážně moc stará... Amen


Áža707
30.03.2024 4 z 5

Musím přiznat, že kniha mi přišla ještě lepší než, když jsem jí četla poprvé. Příběh jako takový ubíhal velmi dobře a celkově mě to bavilo. Bylo zde i patřičné napětí a děj krásně gradoval. Co mě doopravdy mrzí, že zde není větší lákadlo na další díl, který by si kniha rozhodně zasloužila. I když musím říct, že ta jedna věc mě doopravdy překvapila, protože mě to příjde moc uspěchané a hnané na sílu, ale uvidím, co příjde dál.

Postavy jsem si oblíbila. Anna je takový ta typická nevýrazná myška s dobrými známkami a skvělou reputací. Musíom přiznat, že jsem s Annou doopravdy hodně soucítila a vím, že plno lidí odsuzuje, že Anna se neozvala a tátovi se více nebránila. Vím, že tyhle věci nejsou jednoduchý a stejně si získala můj obdi některým svým jednáním. Annin otec byl naprostý pedant a psychopat a jeho jednání jsem doopravdy nechápala a strašně moc mě štval, doopravdy jsem zvědavá, zda jeho jednání bude mít nějakou větší dohru. Maddox je klasický badboy, kterého si ovšem zamilujete. Má svou temnou stránku, ale zase i tak nějaké své zásady a pochopitelně démony, ale nedozvíte se vše. Strašně se mi líbila jeho reakce po soudu. Vrámci toho, že jsem četla knihu po několika čtenářkách, tak mě překvapilo kolik z nich Maddoxe odsoudila za to, že chodí za školu nebo že pije a má tetování. Z vedlejších postav jsem si zamilovala Kennyho a doufám, že dostane v dalších dílech ještě více prostoru.

Střídání pohledů bylo fajn, ale je pravda, že některé části, které se opakovaly mě trochu vadily až nudily. Jsem ráda, když se dozvím něco víc o jednotlivých postavách a zároveň se příběh posune. Někdy byl příběh usměvný a smála jsem se u něj, naopak zde naleznete i nějaké chvilky k zamyšlení. Příběh je určen pro mladší čtenáře, ale vůbec mi to nevadilo. Jsem doopravdy zvědavá, co nám přinese vztah Anny a Maddoxe do budoucna a též vztah Anny k její rodině. Na další díl se těším a chystám se v blízké době. Knihu mohu doopravdy doporučit, pokud máte rádi romantické příběhy.

4/5

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (29. týden)

12.07.2020


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Zatracená láska v seznamech

v Právě čtených5x
v Přečtených355x
ve Čtenářské výzvě18x
v Doporučených21x
v Knihotéce245x
v Chystám se číst243x
v Chci si koupit72x
v dalších seznamech2x