Hra o trůny

Hra o trůny obálka knihy
Mé hodnocení:

Zima se blíží. Dnes již klasická slova, která nejlépe vystihují epickou ságu George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Království Západozemí zažívají dlouhé léto, po němž musí následovat krutá zima. Ale ještě před ní a předtím, než se vrátí Jiní, se rozehrává hra o trůny, kterých je daleko méně než uchazečů. Snad jediný, kdo o Železný trůn nestojí, je lord Eddard Stark, strážce severu. Proto se právě on musí stát hybatelem událostí, které všechno změní. Epické vyprávění s desítkami postav se díky seriálu HBO stalo nejúspěšnější fantasy ságou od dob Pána prstenů. Na celém světě má miliony nadšených fanoušků, kteří netrpělivě čekají na každé pokračování. Hra o trůny vychází česky v novém překladu a úpravě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356617/hra-o-truny-U29-356617.jpg 4.75046

Píseň ledu a ohně / Pieseň ľadu a ohňa 1.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Argo

The Game of Thrones, 1996

Kniha Hra o trůny

Mája873
předevčírem

Knížku jsem si koupila ze zvědavosti kvůli seriálu. Je to dech beroucí dílo, místy skutečně mrazivé. Nejde jí nic vytknout, je to opravdu mistrovské dílo vykreslené do nejmenších detailů. Jsem ráda, že je to dílo tak obsáhlé, protože se s knížkami které se mi tak líbí nerada loučím.

Nunee

Strašně jsem se tomu bránila, hlavně tedy seriálu, který viděli všichni moji známí a byl hlavním tématem kamkoliv jsem přišla...až jsem si řekla, ok, jdu do toho, ale dám si to knižně. Famózní počtení! První díl jsem zhltla (na to, jak je to dlouhé a na to, jak málo času na čtení mám) v rekordním čase a ihned jsem se vrhla na druhý díl. Úžasné postavy, nádherné prostředí, velmi čtivé :-)

Ešína

Kniha je boží. George R.R. Martin je génius. Jen doufám, že se ještě někdy dočkáme zakončení celé ságy. :D :D

cryingPickle

Jedna z najlepších fantasy kníh ktorú môžete čítať. Charaktery si obľúbite, krajinu tiež, a zamilujete sa aj do autorovho štýlu písania. George vytvoril niečo neskutočné, fantasy ktoré dosahuje Tolkienovej úrovne s ešte lepším a pútavejším dejom. Bohužiaľ, aj napriek vysokej kvalite, túto knihu nedoporučujem. Nedoporučujem ju ľuďom ktorý majú radi dokončené príbehy pretože to sa o tejto sérií nedá povedať. Zo série ktorá posadla mysle nespočetného množstva ľudí sa stala umierajúca sága ktorá nikdy nebude dokončená. Koniec nikdy nedostaneme, autor stále podpisuje nové a nové zmluvy s HBO a vydanie šiesteho dielu je v nedohľade. Ak si niektorý z vás myslia, že to autor dopíše tak vás čaká obrovské sklamanie.

Mirka2778

Hra o trůny- to je úvod, jaký má být. Než jsem se nadála, měla jsem knížku přečtenou. Není jiná možnost, než pokračovat druhým dílem.
Starkovic děti, ty mě baví. A zlovlci, skvělý nápad, jsou úžasní. spoiler: hlavně v dalších dílech.

Velbana

Moc krásné čtení.

Sariega

Jednou jsem si to pujčila z knihovny ale nedokázala jsem se do toho začíst, tendle rok jsem viděla seriál a tak jsme se rozhodla si to opět půjčit. I přesto že jsem věděla co se tam bude dít to bylo zajímavé čtení. A vše už tu jinak bylo řečeno ostatními čtenáři. Doporučuji.

Terezulina

Nooooo, páni.... To byla jízda...... asi jsem jedna z mála , co neviděla seriál a moc jsem nevěděla do čeho jdu.... knížka mi dala snad všechno...od smíchu,napětí i nasr... pardon :-D pro mě pecka, tohle můžu, takže určitě půjdu do dalších dílů, ale ne hned, až rozdýchám tento díl. A ... jo...ano.. doporučuju , hlavně těm, co mají rádi fantasy, rytíře, středověk...