VikyKleinik

Profil

Poslat zprávu

Viktor Klein (1998, muž) · Karlovarský kraj · statistiky· web

Aktivní: dnes v 15:07·poprvé 21.09.2016
Body:203
Palce:141 za komentáře·77 ostatním

Kdo jsem

OMLUVA:
Stává se, že tu občas někoho urazim. Později mne to však mrzí. Ve skutečnosti takový být nechci. Sám si tím škodím. Problém je, že se nedokáži kontrolovat.
Mám diagnostikovanou hraniční poruchu osobnosti. Ač nerad, tak beru léky, ale snad si dokážete představit, jak to s léčbou takové poruchy je. Stále hledáme vhodnou kombinaci. Zatím se zdá, že mi nejvíce pomáhá čtení - tak alespoň upínám myšlenky i emoce k něčemu, co má smysl. Každopádně se omlouvám za výlevy své emoční nestálosti a případné verbální napadení (přímé či nepřímé) uživatelů, kteří mě rozhodí svými názory. Respektuji vás, ale častokrát se mi stane, že se naštvu nad nesmyslem, který je člověk schopný napsat (takto na to v ten moment pohlížím). Začnu mít pocit, že výpovědní hodnotou jeho názoru je jen jeho omezenost.
Není to však pravda! Teď se cítím vyrovnaný a rozhodl jsem se objasnit své nedostatky. Je mi líto, že jsem vás urazil. Názory všech lidí jsou stejně hodnotné a já si vlastně vážím toho, že pár ochotných lidí vytvořilo tento web, kde se v pohodě můžou setkávat nadšenci do knih. Mrzí mě jen, že já ,blb, vám tu pohodu , vy hovna, občas naruším.
Slibuji však, že se do budoucna vynasnažím krotit.

Omlouvám se.
Ve skutečnosti mám lidi rád...