Neškodná

Neškodná https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336593/mid_neskodna-zmb-336593.jpg 3 15 7

Necudná Linda série

< 2. díl

Pravda, příběhy ze života Lindy nejsou nikdy úplně neškodné. Ráda ochutnává, experimentuje a otevírá dveře do míst, kam byste samým studem ani nenahlédli. Její slabost pro sex se zdá být bezedná. Není. Linda hledá muže pro skutečný život, který z ní udělá onu neškodnou, milující a věrnou manželku. Ve druhém díle intimních příběhů je svému cíli konečně na dosah ruky, ale čeká ji ještě řada nepředvídatelných událostí. Komu necudná Linda řekne ano? A nebude to jeho smrt? ...... celý text

Eva_Skala99
17.11.2022 1 z 5

První díl ještě šel, ale tento jsem dočetla z nutnosti. Není to úplně můj soudek literatury. Nebylo to špatné, to bych autorku urazila, ale chyběla tomu jiskra.

koolsavage
01.06.2020 3 z 5

Celkově je Linda sympaťanda, spontánní a zábavná, ale chvílemi v tomhle díle až nechutná. Nicméně tenhle deníčkový styl psaní mě baví a je to docela dobrá oddychovka.

KLHannah
13.02.2019 4 z 5

Překvapilo mě, že autorka v podstatě nenavázala na první díl. Ani později nevysvětlila proč a jak. Ale uznávám, že se mi druhý díl líbil asi víc než první. Byl méně zmatený a ne tolik povrchní. Když vyjde pokračování, sem s ním!

Ctv
26.12.2018 3 z 5

Po Necudné, která mi něco (mezi řádky) dala, byl druhý díl na mě už moc. Moc porna.

jaroiva
19.09.2018 3 z 5

Zezačátku trochu nějakého klišé, v poslední části trochu nechutné, oproti prvnímu dílu slabší.
Konec jsem předpokládala už v prvním dílu, kde mě trochu překvapilo, že tohle už nenastalo. Nějaké náznaky tam byly.
Ale ten hřbitov nakonec už je teda hodně ujetej...

Evka3814
15.01.2018 5 z 5

No páni,tak takovej závěr jsem nečekala. Dokonce jsem i uronila slzu. Každopádně super kniha,hodně jsem se zasmála a říkala si konečně dostal ten chlap rozum a pak.... Dopadlo to blbě a zároveň dobře,vždy je hlavní si z toho vzít to nej. No neee

King.jully
19.04.2017 5 z 5

Jednoduché a vtipné. Čakám na 3. diel. Zo začiatku som mala pocit, že tieto knihy nebudú až taká fikcia, dokým nedošo k záveru (??????). Asi som bola naivná, že to bude naozaj z jej života. Prvý diel sa mi dostal do rúk čírou náhodou a ešte stále neľutujem...uvidíme v tretej časti. :)

sex partnerské vztahy erotika výběr partnera

2015  67%Necudná - já a mých 21 mužů
2017  61%Neškodná