Eva_Skala99 Eva_Skala99 komentáře u knih

Necudná - já a mých 21 mužů Necudná - já a mých 21 mužů Linda Hogen

Některé kapitoly byly dobré, jiné byly totální propadák. Nevím co jsem od knihy čekala, ale zklamala mě. Druhý díl byl ještě horší.

17.11.2022 1 z 5

Neškodná Neškodná Linda Hogen

První díl ještě šel, ale tento jsem dočetla z nutnosti. Není to úplně můj soudek literatury. Nebylo to špatné, to bych autorku urazila, ale chyběla tomu jiskra.

17.11.2022 1 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Dobrý příběh, čtivě napsáno. Jako oddechové čtení dobré, ale něco tomu chybělo. Ale doporučuji i tak, protože si najde čtenáře, co si ji zamilují.

17.11.2022 3 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Pokud jste si mysleli, že první díl byl úžasný, tak na tento nemám slov. Tato kniha je něco skvostného. A ten konec? Jako co to sakra bylo?! Šup šup pro další díl. Už je v prodeji! Doporučuji!

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Wau, wau a wau. Prvních pár kapitol jsem se nemohla začíst, ale zdání klame. Toto je naprostá pecka, vrhám se na další díl. Rozhodně doporučuji!!!

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Výborný styl psaní, skvělý příběh, stránky vám letí před očima a než se nadějete jste na konci knihy. Skvělé, opravdu skvělé! Román, okořeněný nejen sexem ale i humorem. Přesně podle mého gusta. Určitě doporučuji.

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Úžasný román! Hodně mi připomíná stylem Monu Kasten, kterou miluju. Tato autorka mě chytla za srdce, těším se na další díly. Doporučuji!

Madly Madly Ava Reed (p)

Hezký příběh, čtivě napsaná kniha. Není to nic neobvyklého, ale oddechovka po práci skvělá. Doporučuji.

Nacistova dcera Nacistova dcera Max Czornyj

Kniha není úplně můj žánr, ale koupila jsem ji mamince k Vánocům a byla z ní tak nadšená, že jsem ji přečetla taky. Kniha přečtená za jedno odpoledne a musím říct, že i slza ukápla. Krásný příběh, čtivě napsáno.

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Dobrá oddechovka. Doporučuji!

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Nemám slov. Jedním slovem úžasná. Chytne vás za srdíčko a už nepustí. I na slzičky dojde. Doporučuji, dávám plný počet hvězdiček, protože si to opravdu zaslouží.

Mluvčí Mluvčí Traci Chee

Táhlé, nudné, bez zápletky. Toto se opravdu nepovedlo. Přitom skvělý námět. Jen mi to přijde jako slátanina vícero nápadů. Škoda.

16.11.2022 2 z 5

Čtenářka Čtenářka Traci Chee

16.11.2022 2 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Po dlouhé době kniha, co mi rozhodila sandál. Čtivé, napínavé a děsivé! Tak bych definovala tuto knihu. Ale rozhodně stojí za přečtení, jen mě děsí, že by něčeho takového byl někdy někdo schopen.

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Skvělá série! Čtivé, návykové a excelentní! Ano, kdo tvrdí, že první díl je nuda, tak kecá, jen to trvá, než se člověk trochu zorientuje, ale rozhodně kvůli tomu knihu neodkládejte. Mám přečteny všechny díly a rozhodně nelituji a doporučuji!

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

16.11.2022

Gabrielovo inferno Gabrielovo inferno Sylvain Reynard

16.11.2022

Božský Božský Christina Lauren

Dokonalost! Christina Lauren ví jak napsat dobrý román okořeněný sexem. Úžasné čtení, každý díl je jedinečný! Přečteno víckrát a rozhodně nelituji!

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren