Gabrielův Očistec

Po citovém pekle, kterým si museli projít, aby mohli být Gabriel Emerson a Julia Mitchellová spolu, si konečně užívají jeden druhého. Během romantické dovolené v Itálii Gabriel Julii zasvěcuje nejen do méně známých oblastí renesančního umění, ale i do tajů smyslového a tělesného potěšení. Po návratu do univerzitního prostředí se však štěstí změní v očistec a oba musí začít o svou lásku znovu bojovat – s žárlivým ex-partnerem, s univerzitními pravidly, s nepřejícími kolegy a studenty....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179977/gabrielovo-inferno-gabrieluv-ociste-179977.jpg 4648

Hříšné odstíny vášně 2.

Vydáno: , XYZ (ČR)

Gabriel's Rapture, 2012

Kniha Gabrielův Očistec

Vendy1993

tady jsem si musela dát v půlce knížky pauzu...za boha se mi nechtělo strašně dlouho číst dál....ale pak jako bych chytla druhý dech a druhou půlku jsem přečetla za dva dny....takže první půlka nic moc a až ta druhá byla dobrá ;)

Janča1532

Paráda.Mě osobně se víc líbil tento druhý díl.Pro mě byl víc záživnější.Určitě půjdu i do třetího.

Aherlow

celou sérii jsem přečetla jedním dechem... za mě super - možná i lepší než odstíny..? :)

Teniskaha
31.10.2020odpad!

Horší než filmy na TV Barrandov.

Scathia
29.10.2020

Příjemná oddechovka, sice hlavní hrdinka se stává opět lehce nesnesitelnou, ostatní to v knize zachraňuje.

suzanne1997
06.07.2020

Příjemně napsané pokračování prvního dílu, které odhaluje další tajemství a vyvstávají neshody. Autorovi se skvěle podařilo vybrousit zápletku a celý příběh nabyl úplně jiných rozměrů. Julie i Gabriel si musejí poradit s nejednou překážkou a čtenář zůstává po celou dobu napjatý, jak vlastně příběh dopadne. Za mě osobně se druhý díl vyrovná tomu prvnímu a je rozhodně znát, že autor nesklouzl k bezduchému pokračování jen proto, aby měl na svém kontě další knihu.

KnihomolkaKatka
20.06.2020

Velmi čtivé, ale Inferno se mi líbilo o malinko víc, kvůli určitému zvratu, který je nastíněný v anotaci. Jsem zvědavá na Ráj. obálky ovšem nemají chybu. Rozhodně doporučuji, protože i když se mi více líbil první díl, je zajímavé, jak se vyvíjí Juliin vztah s Gabrielem :)

Šíša
02.04.2020

Opět velmi čtivé, líbilo se mi to. Jdu na třetí díl.