Gabrielův Očistec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Po citovém pekle, kterým si museli projít, aby mohli být Gabriel Emerson a Julia Mitchellová spolu, si konečně užívají jeden druhého. Během romantické dovolené v Itálii Gabriel Julii zasvěcuje nejen do méně známých oblastí renesančního umění, ale i do tajů smyslového a tělesného potěšení. Po návratu do univerzitního prostředí se však štěstí změní v očistec a oba musí začít o svou lásku znovu bojovat – s žárlivým ex-partnerem, s univerzitními pravidly, s nepřejícími kolegy a studenty....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179977/gabrielovo-inferno-gabrieluv-ociste-179977.jpg 4596
Série

Hříšné odstíny vášně 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, XYZ (ČR)
Orig. název

Gabriel's Rapture, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (98)

Kniha Gabrielův Očistec

Přidat komentář
Scathia
včera

Příjemná oddechovka, sice hlavní hrdinka se stává opět lehce nesnesitelnou, ostatní to v knize zachraňuje.

suzanne1997
06. července

Příjemně napsané pokračování prvního dílu, které odhaluje další tajemství a vyvstávají neshody. Autorovi se skvěle podařilo vybrousit zápletku a celý příběh nabyl úplně jiných rozměrů. Julie i Gabriel si musejí poradit s nejednou překážkou a čtenář zůstává po celou dobu napjatý, jak vlastně příběh dopadne. Za mě osobně se druhý díl vyrovná tomu prvnímu a je rozhodně znát, že autor nesklouzl k bezduchému pokračování jen proto, aby měl na svém kontě další knihu.


KnihomolkaKatka
20. června

Velmi čtivé, ale Inferno se mi líbilo o malinko víc, kvůli určitému zvratu, který je nastíněný v anotaci. Jsem zvědavá na Ráj. obálky ovšem nemají chybu. Rozhodně doporučuji, protože i když se mi více líbil první díl, je zajímavé, jak se vyvíjí Juliin vztah s Gabrielem :)

Šíša
02. dubna

Opět velmi čtivé, líbilo se mi to. Jdu na třetí díl.

Myška43
03. března

Zlatá střední cesta, přečetla jsem 2 díly a ke třetímu se moc nehrnu, pro mě jsou mnohem zajímavější tituly.

Katt15
18. ledna

druhý díl pro mě stejně krásný jako první! určitě knihy zůstanou v mé knihovně

genikuxik
27.11.2019

Slabší průměr. Kniha byla o něco lepší než předchozí díl, ale ne o moc.

TerezaMondeková
21.10.2019

Líbilo se mi, že se v tomhle díle konečně něco dělo a to konkrétně myslím ten skandál, že se jejich vztah provalil. Taky ani nevím, jestli se mi líbilo, že tady spolu asi půlku knihy nebyli... Ale zase musím říct, že se mi opravdu líbilo, jak se Gabriel změnil. Jak se k Julien vrátil, už to nebyl ten sobecký bastard. Tak jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží. Kniha je ale zase zdlouhavá. Přišlo mi opravdu zbytečný napsat knihu na tolik stránek. A ty příběhy z minulosti, nebo vzpomínky z minulosti... to mi taky přišlo zbytečný. Jsem zvědavá na poslední díl.

1

Doporučujeme

Nezkrotná touha
Nezkrotná touha
Ukradený polibek
Ukradený polibek
Dívka s hnědýma očima
Dívka s hnědýma očima
Zůstaň
Zůstaň