Gabrielův Očistec

Po citovém pekle, kterým si museli projít, aby mohli být Gabriel Emerson a Julia Mitchellová spolu, si konečně užívají jeden druhého. Během romantické dovolené v Itálii Gabriel Julii zasvěcuje nejen do méně známých oblastí renesančního umění, ale i do tajů smyslového a tělesného potěšení. Po návratu do univerzitního prostředí se však štěstí změní v očistec a oba musí začít o svou lásku znovu bojovat – s žárlivým ex-partnerem, s univerzitními pravidly, s nepřejícími kolegy a studenty....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179977/gabrielovo-inferno-gabrieluv-ociste-179977.jpg 4596

Hříšné odstíny vášně 2.

Vydáno, XYZ (ČR)

Gabriel's Rapture, 2012

Kniha Gabrielův Očistec

Scathia
včera

Příjemná oddechovka, sice hlavní hrdinka se stává opět lehce nesnesitelnou, ostatní to v knize zachraňuje.

suzanne1997

Příjemně napsané pokračování prvního dílu, které odhaluje další tajemství a vyvstávají neshody. Autorovi se skvěle podařilo vybrousit zápletku a celý příběh nabyl úplně jiných rozměrů. Julie i Gabriel si musejí poradit s nejednou překážkou a čtenář zůstává po celou dobu napjatý, jak vlastně příběh dopadne. Za mě osobně se druhý díl vyrovná tomu prvnímu a je rozhodně znát, že autor nesklouzl k bezduchému pokračování jen proto, aby měl na svém kontě další knihu.

KnihomolkaKatka

Velmi čtivé, ale Inferno se mi líbilo o malinko víc, kvůli určitému zvratu, který je nastíněný v anotaci. Jsem zvědavá na Ráj. obálky ovšem nemají chybu. Rozhodně doporučuji, protože i když se mi více líbil první díl, je zajímavé, jak se vyvíjí Juliin vztah s Gabrielem :)

Šíša

Opět velmi čtivé, líbilo se mi to. Jdu na třetí díl.

Myška43

Zlatá střední cesta, přečetla jsem 2 díly a ke třetímu se moc nehrnu, pro mě jsou mnohem zajímavější tituly.

Katt15

druhý díl pro mě stejně krásný jako první! určitě knihy zůstanou v mé knihovně

genikuxik
27.11.2019

Slabší průměr. Kniha byla o něco lepší než předchozí díl, ale ne o moc.

TerezaMondeková
21.10.2019

Líbilo se mi, že se v tomhle díle konečně něco dělo a to konkrétně myslím ten skandál, že se jejich vztah provalil. Taky ani nevím, jestli se mi líbilo, že tady spolu asi půlku knihy nebyli... Ale zase musím říct, že se mi opravdu líbilo, jak se Gabriel změnil. Jak se k Julien vrátil, už to nebyl ten sobecký bastard. Tak jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží. Kniha je ale zase zdlouhavá. Přišlo mi opravdu zbytečný napsat knihu na tolik stránek. A ty příběhy z minulosti, nebo vzpomínky z minulosti... to mi taky přišlo zbytečný. Jsem zvědavá na poslední díl.

Nezkrotná touha
Nezkrotná touha