Božský

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Svérázná Britka a suchar z Bostonu: tak rozdílné povahy jako Pippa a Jensen aby pohledal. Ona je pro každou srandu, on se hroutí pod tíhou odpovědnosti. Řízením osudu se tihle dva setkají na společné dovolené organizované partičkou přátel, kterou věrné čtenářky znají již z předchozích dílů oblíbené série Božský. Putování po vinicích je pro Pippu, jež se právě vzpamatovává z nechutného rozchodu, vítanou příležitostí, jak na všechno zapomenout. Jensen se výletu účastní tak trochu z donucení a jen doufá, že vína bude dost, aby tu nudu přežil. Nuda se však nekoná. Celý výlet se změní v bláznivý sled událostí a zprvu improvizovaný vztah dvou cizích lidí postupně přeroste v hlubokou vášeň. V závěrečném dílu série Božský se uzavírají osudy hrdinů, které si čtenářky Christiny Laurenové tolik oblíbili. I v této knize najdeme vše, čím si autorky své čtenáře tak podmanily: drama i humor, vtipné dialogy, lásku pošetilou i vášnivou a zejména sex, který si hrdinové románu umí náležitě vychutnat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339261/big_bozsky-EPt-339261.jpg 4741
Série:

Božský bastard 5.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Jota
Originální název:

Beautiful, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (154)

Kniha Božský

Michelleee
05. listopadu

Super zakončení série.. Návrat k celé skupince byl fajn, ale vadila mi malá chybka a to 15 let manželství ..to absolutně neodpovídá věku hrdinů..

dominika8192
09. října

Jo, tohle jsem si užila. Ten konec byl nejlepší.


princesse
28. září

Tak čtivé to bylo, ale pro mě nejslabší z celé série. Konec nejlepší.

Kristy.Seb
30. července

Bolest je časem menší, ale nikdy úplně nezmizí.

Tato dějová linka mě dost bavila. Pippa byla skvělá! S Jensenem byli komický, ale skvělý zároveň. Líbili se mi závěrečné epilogy.

katallinka
26. června

Příjemné zakončení celé série. První díl byl rozhodně nejlepší, ale i tentokrát mě čtení moc bavilo.

Ivanka83
14. června

Nečtu to sice popořadě, ale i tak si každou knihu užívám.

Jita160
12. června

Třešinka na dortu!!!!
Čtivý příběh a super zakončení Božského.
Celou jejich partu jsem si oblíbila.
Epilog neměl chybu.
Rozhodně DOPORUČUJI!!!!!

ErčaV.
07. května

Kniha se mi moc dobře četla a určitě se k celé sérii vrátím. Příběh se mi moc líbil, i když člověk ví jak to dopadne, tak přesto jsem to četla jako bych to nevěděla. A u tohoto dílu jsem se přesvědčila že jak jde o lásku jde v vše.
Moc se mi líbil epilog, prostě takové to krásné zakončení celé party. Klidně bych si přečetla i nějaké pokračování třeba o 10 let později.

1 ...