Bez filtru

Knihu BEZ FILTRU jsem napsala já, Kristýna Dolejšová, autorka projektu #ZaNormalniHolky. Co na vás v knize čeká? Můj osobní příběh. Moje dětství. Moje poprvé. Mé diety, mé vztahy a má (ne)láska k sobě samé. Jak (doopravdy) vznikl projekt #ZaNormalniHolky Co je jeho cílem Tajemství jeho obrovského úspěchu (věř nebo ne, roli v tom hraje toaleťák) Výsledky anonymního dotazníku o těle a sebevědomí, jenž vyplnilo přes 5000 dívek Odpovědi na Vašich 50 nejčastějších otázek (i) na (moje) tělo Mých 13 osobních pilířů, díky nimž se mám ráda, jsem sama sebou a Ty můžeš být také Skutečný rozhovor mezi jednou ze čtenářek a mnou Malý úkol, který Ti může pomoci odpusit (si) Perličky z projektu...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368743/big_bez-filtru-XRh-368743.jpg 4217

Kniha Bez filtru

jajinka013

Kristý a její projekt za normální holky sleduji už od jeho začátku, takže jsem věděla do čeho jdu. Knížka je čtivá, hezky graficky zpracovaná a přečetla jsem ji téměř na jeden zátah. Myslím si, že je knížka vhodná jak pro dospívající dívky, tak pro dospělé ženy. Pokud bych měla dceru určitě bych jí knížku pořídila. Škoda, že tahle knížka nebyla, když jsem sama byla v dospívajícím věku, určitě by mi pomohla si některé věci a pocity uvědomit.

kamibe

Doplňuji si knihy i do předchozích čtenářských výzev a na tuhle jsem narazila jako na knihu poprvé vydanou v roce 2018. Hned jsem věděla, že by to mohla být výborná kniha pro jednu dívku. Kniha je velmi dobře členěná (člověk rychle znovu najde, když se k něčemu chce vrátit) a nacházím tam mnoho krásných myšlenek i výborných doporučení.
Je moc fajn, že takový projekt Kristýna uvedla v život. Určitě budu o knize mluvit a doporučovat ji svým přátelům, kteří mají dospívající děti.

Berulidemknihy

Za mě velice podstatná kniha plná modrých a milých vět, ke které se ráda vrátím. Ve spoustě věcech mi pomohla, v jiných dodala motivaci. Moc doporučuji!

sporran

Kniha pro jinou věkovou skupinu :-) Celý projekt i zaměření knihy chápu, ale jde to tak nějak mimo mě. Jinak psáno přesně stylem a jazykem pro teenagery.

Lufiik
23.09.2021

To je tak nádherná kniha. Christi dala do knihy kus srdce, duše a veškerou energii, aby pomohla otevřít srdce dalším mnoha dívkám. Schovám si ji a až se mi třeba narodí dcera a vyroste do puberty, zkusím ji touto knihou trochu pomoci ( jen doufám, že nebude potřeba).
Následujete své srdce. Já se o to snažím :)
Autorka je pro mě velkou inspirací. Na spotify.com má podcasty s názvem Follow Your Magic. Nasmějete se ale i občas ztratíte dech. Tak krásně se poslouchá, ale i čte.
DĚKUJI!

Ayen
20.06.2021

Fůha, ani nevím, jak začít. Po přečtení se vyplavily pocity, které slovy nelze popsat. Holky, kdo ji ještě nečetl, tak knížku do ruky, sedněte do pohodlného křesla a přečíst. Netuším, jak jsem se vlastně ke knize dostala. Kdykoliv jsem mohla, otevřela jsem její stránky a ponořila se mezi věty a do vlastního nitra. Cesta metrem mi s ní utekla tak rychle, že jsem několikrát přejela stanici. Kristýnky příběh vám otevře oči a ukáže problémy, které máme před očima, ale přesto je nevidíme .... takže nezapomeňte mít rádi sami sebe a úsměv.

Verunka566
31.05.2021

Kristý!
Já jsem dojatá, moc! Tahle kniha je naprosto bombová, tolik mi otevřela oči... Nejvíce k zamyšlení je výstup z tvého dotazníku. Proč se tolik dívek a žen nemá rádo, proč? Věděla jsem, že je mnoho dívek či žen nespokojených, ale tolik?!
Já už na tom nejsem jako dříve, pubertu už mám dávno za sebou, takže dny u zrcadla a každodenní kritizování už není můj denní chleba. Teď už s odstupem zjišťuji, že spoustu věcí, které člověk řešil, byly totální blbosti.
Děkuji Ti za tuhle knihu! Píšeš, že se nemá přečíst najednou, já ji četla přes víkend jako takovou formu terapie a moc to doporučuji všem.
Chce se mi smát, brečet a létat, je to euforie, cítím všechnu tvou energii, kterou jsi do knihy vložila. Nechápu, jak jsi mohla něco tak skvělého napsat v pouhých 27 letech. A ta titulka? Ta je úžasná!

Luluhappy
17.05.2021

To je krásná kniha! Kristýna se zcela otevře divákům a mluví o svém životě. Myslím, že by si to měla přečíst každá dospívající dívka, aby předcházela problémům se sebevědomím. Opravdu velký palec nahoru!