Město ze skla

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Aby Clary zachránila život své matce, musí se vydat do Skleněného Města, dávného domova všech lovců stínů, přestože vstup do města bez povolení je proti Zákonu a porušení Zákona se trestá i smrtí. A aby toho nebylo málo, dozví se, že Jace ji ve městě nechce a Simona uvrhli lovci stínů do vězení, jelikož jim upír, kterému neublíží sluneční světlo, připadá krajně podezřelý. Clary postupně odhaluje další střípky z minulosti své rodiny a nalézá přitom spojence v tajemném lovci stínů Sebastiánovi. Valentýn sbírá veškeré své síly, aby jednou provždy zničil všechny lovce stínů, a jediná šance, jak ho porazit, spočívá ve spolupráci s odvěkými nepřáteli. Dokáží však podsvěťané a lovci stínů zapomenout na vzájemnou nenávist a bojovat za společnou věc? Jace si uvědomuje, jak moc je ochoten kvůli Clary riskovat. Podaří se Clary získat vládu nad svými nově objevenými schopnostmi a zachránit Skleněné Město?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49632/big_nastroje-smrti-mesto-ze-skla-CHM-49632.jpg 4.52381
Série:

Nástroje smrti / Nástroje smrteľníkov 3.


Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Mladá fronta
Originální název:

City of Glass, 2008


více info...
Nahrávám...

Komentáře (239)

Kniha Město ze skla

KnihomolkaKatka
15. února

Zatím nejlepší díl ze všech. Jako ten závěr?! Autorka mi zlomila srdce, pak ho poslepovala a pak mě dočista rozsekala. Díl plný akce i překvapivých zvratů. Dočteno symbolicky na Valentýna :). Musím říct, že to byl asi nejdelší epilog, jaký jsem kdy četla, ale to mi nevadilo. Bylo příjemné strávit s postavami o něco déle. I když na druhou stranu by stačil i kratší :)
Jsem moc zvědavá na seriál, (viděla jsem jenom první řadu zatím). Jsem zvědavá, jak se s tím poprali. A jsem ráda, že jsem si seriálem nic nevyspoilerovala. Byla jsem překvapená. Nejvíce mě dostaly poslední dvě kapitoly před epilogem. Byly napínavé, pro mě překvapivé a místy i šokující.
Kromě boje se zde vyskytují i romantické části. Co mě trošku mrzí je, že v tomto díle není tolik scén s Magnusem. Každopádně na další díly se určitě chystám a moc ráda bych si přečetla i jiné autorčiny knihy spojené se světem lovců stínů.

mnohoknih
04. ledna

Vydařené pokračování. Akce, reakce, posun postav, všechno v pořádku. Samozřejmě je tam detailík, který se jistě bude řešit v dalším díle. Ale to už mě nezajímá. Mě se líbí tenhle konec.


medvídě
04.12.2022

Opět se mi velmi často vybavovaly scény ze seriálového zpracování. Kniha čítá skoro 500 stran, ale děj velmi rychle plyne, a i zde se mi přijde, že se toho událo nějak málo (není to výtka, jen ti to tak prostře připadne).

Eva_Skala99
16.11.2022

Krásná fantasy série. Čtivě napsaná, chronologicky i dějově na sebe dobře navazuje. Nenudí čtenáře, nemá žádná hluchá místa. Doporučuji!

Kaila146
21.10.2022

Zatím asi nejlepší díl, těším se na další :)

E.T.007
30.09.2022

Bavilo ma to rovnako ako prvé dve časti. Nemám čo vytknúť. Len si asi na chvíľu dám pohov od Tieňolovcov. :)

zuzule787
25.08.2022

Třetí díl byl opět o trošku lepší než ten předchozí, sice trochu předvídatelný, ale nijak mi to nevadilo. Ať chci nebo ne, začala jsem mít většinu postav docela ráda a musím přiznat, že i Valentýna jsem ke konci trochu litovala - asi to bude tím, že se na scéně objevil ještě větší padouch.. Prostě a jednoduše bylo to dobrý a nevím jestli se mám pustit do dalšího dílu, protože není moc otázek, které by ještě bylo třeba zodpovědět.. Ale nemám ráda nedočtené série:-)

Tánička11
04.08.2022

Zatím nejlepší kniha, některé části mě opravdu bavily. Konec byl už takový zdlouhavý, ale dalo se.

1 ...