Domisek1 Domisek1 komentáře u knih

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Wau!!! Skvělí čtení jako.. byla jsme v šoku z těch dvou hvězd (Karen,Brigid) obě mi tam pili krev ale Brigid snad nejvíc .. O Brigid jsem si myslela že je to bláznivá slepice která je až nemocně zamilovaná do Toma což byla.. Ale po tom co předvedla Karen a jak svůj život vedla a co dělala byla snad horší než Brigid. Tom byl sympaťák ale i detektiv Rasbach byl něčím zajímavý.. Za mě další výborná knížka od této spisovatelky.. Snadno jsem se vžila do děje..

24.10.2020 5 z 5

Horory na dobrou noc Horory na dobrou noc Anthony Horowitz

Povídky se mi moc líbily ale nebyly teda tak strašidelný.. Za mě se mě nejvíc líbil Noční autobus a kulový blesk..

17.10.2020 5 z 5

Život Freddie Mercuryho - The show must go on Život Freddie Mercuryho - The show must go on Rick Sky

Krásně napsána

17.10.2020 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Kniha se četla velice dobře a rychle. Jen škoda že byla kratší než ostatní. Ale opět byla napínavá i strašidelná.

25.09.2020 5 z 5

Skleněný oceán Skleněný oceán Lauren Willig

Moc krásná kniha. Mrazivý příběh lidí a lodě RMS Lusitania. Kniha čtenáře vtáhne hned do děje a ne a ne ho pustit..

20.08.2020 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Za mě bomba čtení. Na začátku když jsem začala číst tak jsem si myslela že knížku ani nedočtu. Ale po tom když se knížka rozjela nešla odložit. Dobře se četla . Váhal jsem zda si ji mám vůbec koupit a teď jsem rada ze ji mám.

07.08.2020 5 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Kniha se mi líbila, pěkně se četla. Když jsme přečetla Osvícení byla jsme zvědavá jak to dopadlo s Dannym. Samozřejmě v knize dopadl lip než ve stejnojmenném filmu což mě potěšilo. Film Doktor Spánek nemá s knihou nic společného. Nic méně jsem ráda že mám další dobrou knihu ve své knihovně

27.07.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tak to byl masakr... knížka je skvělá ještě lepší než Nevítaný host. Knížka se četla fakt rychle. Nešla prostě jen tak odložit. Až do konce jsme neměla ponětí kdo je vrah. Pak jsme byla v šoku když jsem to zjistila. Masakr těším se na další dílo

17.06.2020 5 z 5

Démonologové Démonologové Gerald Brittle

Jsem moc ráda že jsem si tuhle knihu přečetla. Popis toho jak se vše odehrávalo byl neskutečnej,mrazivej a strašidelnej. Knihu jsem se neodvážila číst večer. Pouze ve dne a i to ve mě vyvolávalo strach.

04.06.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Další skvělá kniha která mě nadchla.. od začátku až do konce jsem se nemohla od knížky odtrhnout. Jsme ráda že tahle skvělá kniha bude v mé knihovně

13.05.2020 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Kniha se četla velmi dobře. Konec mě tedy zaskočil.

13.04.2020 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Po shlédnutí filmu se mě knížka líbila nejvíc. Do čtení jsem se zakousla a Nemohla odložit. Supr čtení

25.03.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

O knize jsme měla jiné očekávání. Ale četla se dobře

18.02.2020 5 z 5

Freddie Mercury: Ilustrovaný životopis Freddie Mercury: Ilustrovaný životopis Alfonso Casas

Kniha není špatná. Je krásně ilustrovaná.. ale co mě tam zklamalo byly určité chyby. Například když Freddie vyhlásil svou nemoc nebylo to jak je v knize psáno 22.11. Ale až 23.11. Den před jeho úmrtím .

15.02.2020 5 z 5

Prokletí Schwartzovy vily Prokletí Schwartzovy vily Anna Beatrix Bártová (p)

Dlouho jsem váhala nad tím zda si mám knížku koupit. A musím říct že jsme opravdu ráda že tato kniha je v mé knihovně. Četla se opravdu sama. Furt jsme musela myslet kdo to kdysi udělal,kde jsou dívky atd. Je napínavá,velmi dobře psaná.

26.01.2020 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Knížku jsem hltala jak maliny. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Skvěle napsaná,napínavá,čtivá.

09.01.2020 5 z 5

Rychle se četla

19.12.2019 3 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Strašnej blábol ... ani jsme ji nedočetla. Nedalo se do ní ani začíst. Nic horšího jsme snad ani nečetla..

28.10.2019 odpad!

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Kniha byla skvělá. Rychle se čte . Nejde se od ní odtrhnout. Napínavá i strašidelná což mě bavilo. Těším se na další vydání.Doufám že bude taky tak dobrá.

14.10.2019 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Kniha se četla opravdu jedním dechem ale nebyla tak strašidelná jak jsme si myslela a čekala..

30.08.2019 5 z 5