Domisek1 Domisek1 komentáře u knih

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Tak tuhle knihu jsem si fakt užila. Jedna z nejlepších knih co Darcy napsala. Knihu jsme zhltla téměř na jeden zátah. Nešlo jí prostě jen tak odložit. Byla fakt čtivá. Děj byl perfektní i postavy samy o sobě. Už se nemůžu dočkat další knihy.

04.11.2021 5 z 5

Mé lži Mé lži Heather Gudenkauf

Pěkně napsaná a čtivá kniha. Když jsem začala číst tak jsem si myslela že mám tušení kdo je vrah. Ale bohužel jsem se spletla. Zajímavý a poutavý příběh. Těším se na další.

27.10.2021 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Tak takhle kniha byla výborná. Tak silný a poutavý příběh jsem hodně dlouho nečetla. Hyenismus jedné rodiny je až dech beroucí. Hlavně příběh je snadné si představit a v žít protože se v určitých podobných situací bohužel děje. Velmi poutavá kniha která vám nedá spát a nepustí od čtení. Četla se sama.. Zhltala jsem jí jak malinu .

13.10.2021 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

WOW!!! Tak tahle knížka mě teda bavila. Skvěle se četla.krásný příběh dvou lidí co se do sebe zamilují a za zády mají tlupu bestií. Obě postavy jsou moc milí a sympatický. Ovšem teda to není takový horor jako jsou od spisovatelky domy s duchy ale i tak jsem se občas bála. Už se moc těším na další pokračování.. Kniha mě děsně bavila.

13.09.2021 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Krásny romantický příběh. Kniha se četla velice dobře a hlavně rychle. Postavy z knihy jsou velice sympatické. Je snadné se v žít do každé postavy. Klidně bych uvítala další s pokračováním Ryana a Leny.. Ale těším se taky na další pokračovaní kde bude vystupovat Izzy a Willi.

28.08.2021 5 z 5

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

Šílený… obdivuji spisovatelku že se o to dokázala s námi všemi podělit a znovu se k tomu vracet . Klobouk dolů

09.08.2021 5 z 5

Dívka na kolejích Dívka na kolejích Heather Gudenkauf

Tak tohle byla teda skvělá kniha. Až do konce jsem neměla tušení kdo to té Coře mohl udělat. Konec mě tedy dostal. Kniha je dobře napsána,čtivá nedá se od ni odpoutat. Čtenáře vtáhne do děje. Už se těším na další kousek.

17.07.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Tak tahle kniha mě bavila snad ze všech nejvíc. Napínavá,čtivá… Postava Eriky mi teda dost lezla krkem až už jsem na ni měla averzi. Do poslední chvíle jsem nevěděla kdo z nich. Konec mě teda hodně překvapil.

01.06.2021 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Tak tohle byla pecka,jízda,bomba a nevím co ještě :D… Tenhle díl jsem si tedy užila… Už teď se nemůžu dočkat další knihy. Tahle spisovatelka psat fakt umí .

11.05.2021 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Opět tato kniha nezklamala.. Dobře a rychle se četla,jen mě mrzí že je tak krátká. Ale jinak nemohla jsem knížku vůbec dát z ruky. Mám ráda horory a tahle autorka mě zase přesvědčila že horory jí fakt jdou :);).. už aby vyšla další nemůžu se dočkat.

27.04.2021 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Tak tohle byla teda jízda a bomba. Opět skvělí čtení a mužů snad i říct že ještě lepší než Mizející dívky(i když né o moc ;)....)
Už se nemůžu dočkat další ....
skvěle popsáný,napínavý příběh.Rychle a dobře se Knížka čte.. Krátké kapitoly jsou super.

09.04.2021 5 z 5

Smršť Smršť Jozef Karika

Kniha nebyla špatná ale ani strašidelná .. Čekala jsem od knihy víc obzvlášť po skvělém kousku TRHLINA. Škoda že je tak krátká. Určitě by si zasloužila delší a propracovanější děj.

30.03.2021 3 z 5

Mercury a já Mercury a já Jim Hutton

Přečetla jsem mnoho knih o Freddiem Mercurym (Queen),jsem jejich fanouškem. Ale tahle kniha mi brala a i vzala dech. Tak krásně popsaný příběh dvou přátel a milenců jsem ještě nikdy nečetla. Kniha je skvěle napsána,procitěná,plná lásky,nemohla jsem ji prostě jen tak odložit. Nešlo to ! Jsem moc ráda že tahle skvělá kniha bude v mé sbírce Freddie Mercury...

09.03.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Jedním slovem WOW...
skvělá detektivka,čtivá,napíná,rychle se četla. Kniha čtenáře vtáhne do děje,nedá se od čtení odpoutat. Už se těším na další příběhy s detektivem Josii Quinnovou.

22.02.2021 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Kniha nebyla špatná ale myslím si že by spisovatelka měla zůstat u knih které psala do teď. Kniha nebyla vůbec strašidelná a ani to není horor za mě je to spíš kriminálka. Vůbec sem se nemohla začíst a přišla mě příliš zdlouhavá. Ale pak ke konci se to četlo samo.

04.02.2021 3 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Tak to byla jízda teda. Skvělí čtení opět! Přečtená jedním dechem. Furt jsem musela přemýšlet kdo je vrah. Už se nemůžu dočkat na další skvělé knihy od této spisovatelky.

23.01.2021 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Právě dočteno a pecka. Vůbec jsem neměla tušení kdo za hrůznými činy stojí. Na konci knihy jsem byla teda v šoku kdo to byl. Kniha je velice dobře napsána tudíž se četla úplně sama a rychle.Už se těším jak dneska začnu číst další díl této řady.

09.01.2021 5 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Kniha byla supr. Četla se dobře a rychle. Akorát teda co mi fakt vadilo byly chyby v knize. Ty se přehlédnout nedaly. Ale jinak jsem ráda že jsem narazila na tuhle autorku. Za mě píše skvělé duchařiny. Už se těším na další knihu.

06.12.2020 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Upřímně nevím co napsat.Něco tak tajuplného co mi bralo dech jsem ještě nečetla.Kniha byla skvělá,napínavá,
děsivá.Dobře a rychle se četla.Jako matka jsem se snadno vžila do role Sáry.Což mi bralo dech.Četla jsem dost knih ale tahle byla ze všech top!Určitě si jí ještě přečtu.

24.11.2020 5 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Naprostá bomba jako. Skvělá duchařina. Knížku jsem dostala jako dárek a jsem strašně ráda za tak skvělí čtení teda . Strašně dobře a rychle se četla. Parádně napsána.

10.11.2020 5 z 5