domino1701 domino1701 komentáře u knih

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Opravdu krásná kniha k zamyšlení pro všechny pejskaře, ale i nepejskaře. Při čtení máte pocit, jako by ji fakt napsal sám Gump. V knize najdete všechno od popsání množíren psíma očima, po lidskou sobeckost a neustálou psí lásku, naivitu a naději... Tímto děkuji úžasnému člověku Filipu Rožekovi a celé organizaci Se psem mě baví svět. :)

18.04.2020 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Naprosto skvělý! Stojí za to přečíst. 100 %

26.07.2019 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Stejně překrásné jako první díl. A ten konec! Smutné a nádherné.

30.07.2018 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Tak silnou knihu jsem nečekala! To by si měl přečíst opravdu každý. Netřeba víc slov.

24.07.2018 5 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Tuto knihu jsem několikrát četla, ale pokaždé je to pro mě jako poprvé. Vždycky objevím něco, čeho jsem si předtím nevšimla.

18.11.2018 4 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Velice pěkné drama. Obdivuji že Čapek, i když se nedožil druhé světové války uměl hodně věcí předvídat.

02.02.2018 4 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Velice silný a dojemný příběh. Doporučuji si to přečíst hlavně dnešní mládeži, která o té době a hrůzách nic neví.

05.01.2017 5 z 5

Pod vlivem Jupiteru Pod vlivem Jupiteru Gary D. Schmidt

No tak ten konec byl teda šíleně smutný. Čekala jsem při takovém silném vyprávění dobrý konec. Ale toto mě teda úplně dostalo. Na to jen tak nezapomenu... Méně hvězdiček než 5 dát nejde!

26.04.2020 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Vtipné fejetony herečky, docela jsem se pobavila, kniha mě překvapila :). Nádherné ilustrace a celkové vizuální provedení knihy. :)

24.08.2019 4 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Básně byly krásné a k zamyšlení. Kresby úžasné. Přesto jsem od takové velké propagace čekala od knihy maličko víc...

29.07.2019 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Super kniha! Už se těším na další díl a na jiné knížky od autorky.

10.09.2018 5 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Originální, poutavě napsaný příběh. Hlavním tématem je především přátelství.

05.02.2018 4 z 5

Matka Matka Karel Čapek

Motiv mateřské lásky a války. Přečteno jedním dechem.

30.12.2017 5 z 5

Šeptající dívka Šeptající dívka Marko Hautala

Tak tahle kniha byla opravdu divná. Čekala jsem nějaké racionální vysvětlení, ke kterému bohužel nedošlo. Jedno velké zklamání.

28.12.2017 2 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Miluji tuhle knížku!! Nic víc se říct prostě nedá..

06.07.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha mě naprosto dostala svým příběhem! Líbilo se mi, že je psána z pohledu malé 12leté holky, která tu dobu vnímá přece jenom trochu jinak než dospělí lidé. Dojemný příběh se smutným koncem. Jedna hvězdička chybí, protože mi zde bohužel rušila některé pasáže smrt svými proslovy a předpověďmi ( bez nich by byla knížka ještě silnější). Už můžu zhlédnout konečně i film. :)

13.06.2017 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla! Velice poutavý příběh, který se dělí na kapitoly Milese a Tate a o to je to ještě zajímavější. Doporučuji!

02.03.2017 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Kniha byla stejně sladká, jako celá obálka :) Třetí díl vůbec nezklamal. Určitě se těším na autorčiny další knihy. :) Něco mi říká, že o ní ještě budeme hodně slyšet...

17.04.2020 5 z 5

Válečný kůň Válečný kůň Michael Morpurgo

Téhle knize se ani méně než pět hvězdiček dát nedá. Je to neuvěřitelně smutná a napínavá kniha o životě jednoho výjimečného koně za doby 1. světové války. Vypravěčem je sám koník.

Přečteno jedním dechem. Kniha se čte velmi dobře, je poměrně tenká s poměrně velkými písmeny, takže za dvě hoďky máte přečteno.

03.09.2018 5 z 5

Měsíce Měsíce Karel Toman (p)

krásné :)

29.03.2018 4 z 5