domino1701 domino1701 komentáře u knih

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Velmi originální dějová linka s detektivní zápletkou, která však není hlavním bodem knihy. Tím je hlavní hrdinka Aza, která ilustruje všechny těžkosti spojené s psychickými poruchami. Proč ne! Zajímavý příběh. :)

21.02.2022 4 z 5

Pod vlivem Jupiteru Pod vlivem Jupiteru Gary D. Schmidt

No tak ten konec byl teda šíleně smutný. Čekala jsem při takovém silném vyprávění dobrý konec. Ale toto mě teda úplně dostalo. Na to jen tak nezapomenu... Méně hvězdiček než 5 dát nejde!

26.04.2020 5 z 5

Odpusť mi. Megan Odpusť mi. Megan Abbie Rushton

Kniha neměla vůbec špatný příběh, ale na mě to už bylo asi příliš young adult... Zápletku jsem v půlce knihy odhalila, Megan mi nebyla vůbec sympatická a ten její vnitřní zlý hlas byl k nepochopení...Za mě takový průměr na oddych.

24.04.2020 3 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Já jsem s povídkou spokojená, sice nebyla tak strašidelná a hororová jak je všude psané, ale Gillian je výborná spisovatelka u které se člověk nenudí. Bravurně si hraje se čtenářem a předkládá mu různé verze příběhu. Mě to nesmírně bavilo a užila jsem si to. Bonusem je krásné vydání knihy s červenou ořízkou. :)

18.04.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Opravdu krásná kniha k zamyšlení pro všechny pejskaře, ale i nepejskaře. Při čtení máte pocit, jako by ji fakt napsal sám Gump. V knize najdete všechno od popsání množíren psíma očima, po lidskou sobeckost a neustálou psí lásku, naivitu a naději... Tímto děkuji úžasnému člověku Filipu Rožekovi a celé organizaci Se psem mě baví svět. :)

18.04.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Kniha byla stejně sladká, jako celá obálka :) Třetí díl vůbec nezklamal. Určitě se těším na autorčiny další knihy. :) Něco mi říká, že o ní ještě budeme hodně slyšet...

17.04.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Já nevím jak vy, ale já si Spencera naprosto zamilovala :))) Moc se mi líbí styl, jakým autorka píše. :)

11.04.2020 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Kniha se mi líbila, příjemná oddechovka. Stejně dobrá jako film, i když byla v různých detailech odlišná. :)

21.09.2019 5 z 5

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Knížka se mi líbila, byla to taková příjemná letní oddechovka.

30.08.2019 5 z 5

Květy slunce Květy slunce Rupi Kaur

Rozhodně lepší než první díl. Prostě nádhera. :)

25.08.2019 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Vtipné fejetony herečky, docela jsem se pobavila, kniha mě překvapila :). Nádherné ilustrace a celkové vizuální provedení knihy. :)

24.08.2019 4 z 5

Milostné dopisy slavných mužů 1 Milostné dopisy slavných mužů 1 kolektiv autorů

Za mě zklamání. Některé dopisy a básničky byly dobré. U zbytku jsem se skoro nudila.

30.07.2019 2 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Básně byly krásné a k zamyšlení. Kresby úžasné. Přesto jsem od takové velké propagace čekala od knihy maličko víc...

29.07.2019 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Naprosto skvělý! Stojí za to přečíst. 100 %

26.07.2019 5 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Pro pobavení, proč ne.. :)

12.05.2019 3 z 5

Hrady z písku Hrady z písku Kayla Olson

Kniha se mi líbila hlavně díky netypickému a originálnímu příběhu. 1 hvězdička chybí kvůli konci. Přišel mi takový urychlený a odbitý...

07.02.2019 4 z 5

Poslední vlkodlak Poslední vlkodlak Glen Duncan

Tohle nebyl můj šálek kávy. Kniha byla výborně napsaná po textové stránce (hodně termínů a pro mě neznámých slov), ale po obsahové stránce nic moc. Samý sex , vlkodlačí choutky, sex... Žádná postava mi nebyla sympatická. Dvě hvězdičky dávám za konec, který se mi líbil.

28.01.2019 2 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Tuto knihu jsem několikrát četla, ale pokaždé je to pro mě jako poprvé. Vždycky objevím něco, čeho jsem si předtím nevšimla.

18.11.2018 4 z 5

Posedlost v L.A. Posedlost v L.A. Jackie Collins

Byla to klasická jednohubka s kriminálním podtextem. Přečteno za par hodin :) Autorka mě mile překvapila. :)

20.10.2018 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Super kniha! Už se těším na další díl a na jiné knížky od autorky.

10.09.2018 5 z 5