Všem klukům, které jsem milovala ekniha

Co by se stalo, kdyby všem klukům, kteří se ti líbili, někdo najednou sdělil, že ses do nich zamilovala…? Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara nikdy nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty dopisů – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259405/big_vsem-klukum-ktere-jsem-milovala-259405.jpg 4.21560

Všem klukům, které jsem milovala / Všetkým chalanom, ktorých som milovala 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: (ekniha), CooBoo

To All the Boys I've Loved Before, 2014

Kniha Všem klukům, které jsem milovala

janina66

Díky této knize jsem se vrátila do pubertálních let střední školy a školních lásek. Jedna z nich je už 30let mým manželem.

LittleRebelle6

Ze začatku mē moc nebavila. Ale pak se to rozjelo. Opēt se potvrdilo pravidlo že kniha je lepší jak film. Ja v to nējak doufala. Film mē moc nebavil. Ale jestli si budu pokračovat v serii ještē nevím.

evineckY

Kniha pro mladé - jejich problémy a první lásky.
Taky je vidět, jak je důležitá rodina a její soudržnost.

Doomiiniikaa

Velmi milé čtení, nejdříve jsem viděla film a byla jsem ráda, že kniha a film nejsou tak totožné:)

pohoda58

Milé čtení, spíš taková oddechovka:)

Erika017

Příjemná oddychovka, velmi mile čtení, dobře se to četlo, ale po takovém vysokém hodnocení a chvále, kterou jsem na knihu slyšela mě malinko zklamala. Ale to bylo možná proto, že jsem měla příliš vysoké očekávání. Jinak rozhodně doporučuji

Sofča28

Miluji tuhle knihu!
Je krásně napsaná a velice rychle se čte.
Film je také povedený :)
Já knihu četla v jedenácti letech, ale myslím, že jsem mohla ještě rok počkat.

MaggieR

Veľmi pekné, príjemné, milé. Doslova oddychovka.