Terapie sdílením

Za projektem Terapie sdílením, aktuální internetovou senzací, stojí kreativní dvojice Ester Geislerová a Josefina Bakošová. Před několika měsíci vystavily na svých sociálních sítích několik mrazivých, a zároveň cynický úsměv vzbuzujících vět, kterými se jistý muž rozešel s jejich kamarádkou. Toto malé gesto spustilo lavinu; během následujících týdnů jim čtenáři začali posílat své rozchodové věty a hashtag „terapie sdilenim“ se stal doslova kultovním. Kniha je věrným obrazem autentického prostředí internetových chatů a messengerů, kde se dnes tak často odehrávají trpké konce vztahů. Sebrané věty fungují opravdu jako svébytná terapie; při četbě a úlevném smíchu si člověk rád připomene, že tak zle na tom přece jen ještě není. Kniha je doplněna texty obou autorek, esejí mediálního teoretika Tomáše Dvořáka, osobními fotkami, vzkazy a dalšími materiály Ester a Josefiny....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376828/terapie-sdilenim-Lgn-376828.png 2.5381

Terapie sdílením 1.

Humor, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Listen

Kniha Terapie sdílením

marina4088
26.10.2020

Vzhledem k tomu, že holky sleduji i na Instagramu, tak jsem věděla, do čeho tak nějak jdu a o co tu půjde - vtipné zobrazení v zásadě rozchodových vět, akorát přetištěné do knihy. Četla jsem spoustu názorů na to, jak je kniha jen plýtvání papírem, že se jí nedá říkat kniha a tak dále, ale s tímhle se ztotožnit nemohu. Ve většině případů se tu aspoň zasměje, což je hlavní účel a když mám chuť na chvíli vypnout mobil a nemám chuť na dlouhé knihy, je terapie sdílením naprosto ideální.

Akléda_
25.10.2020

Chtěla jsem jediné a to se zasmát. Nestalo se. Mám v celé knížce jen DVA lepíky, nesmála jsem se, říkala jsem si spíš: Vážně? Wtf? To fakt? Také jsem doufala že objevím nové příspěvky, ale prakticky to byl jen přepis jejich instagramu. Nechápu proč měla tahle knížka takový boom, kromě skvělé grafické stránky to nemá žádnou hodnotu.

klaraj093
22.10.2020

Škoda papíru..

maca1245
31.08.2020

Toto mělo zůstat na instagramu. Celkově mi nedává tato kniha smysl. Škoda papíru a všeho co patří k vydání knih.

heliiinka
20.08.2020

Pro zasmání a ujištění, že kolem je fakt hodně mimoňů. Moc bych to nepovažovala za knihu, protože textu je tam málo a možná vám stačí jen instagramový profil Ester a Josefíny. Kniha o moc víc nenabízí.

Unicron06
12.07.2020

Škoda papíru. Ta obálka je nádherná (i materiál ze kterého je...) ale ten obsah?
Prostě škoda. Je mi líto, že tolik autorů čeká a škudlí každý cent, aby si mohli vydat knihu a pak vyjde tohle... sice nevím za jakých okolností ale i tak... je to prostě škoda.

Minarikova443
15.06.2020

Vcelku jí dávám velmi dobré hodnocení, vhodná pro generaci mladší než jsem já, takže náctiletý si příjdou na své.

Nicolka77
19.05.2020

knížka je super, ke vtipná, holky sleduju í na Instagramu, a pokaždé se u toho pobavim, jako i u této knížky! :) jediné co tak ta cena mi přijde dost vysoká za pár slov/písmenek na stránce..:)