Terapie sdílením

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Za projektem Terapie sdílením, aktuální internetovou senzací, stojí kreativní dvojice Ester Geislerová a Josefina Bakošová. Před několika měsíci vystavily na svých sociálních sítích několik mrazivých, a zároveň cynický úsměv vzbuzujících vět, kterými se jistý muž rozešel s jejich kamarádkou. Toto malé gesto spustilo lavinu; během následujících týdnů jim čtenáři začali posílat své rozchodové věty a hashtag „terapie sdilenim“ se stal doslova kultovním. Kniha je věrným obrazem autentického prostředí internetových chatů a messengerů, kde se dnes tak často odehrávají trpké konce vztahů. Sebrané věty fungují opravdu jako svébytná terapie; při četbě a úlevném smíchu si člověk rád připomene, že tak zle na tom přece jen ještě není. Kniha je doplněna texty obou autorek, esejí mediálního teoretika Tomáše Dvořáka, osobními fotkami, vzkazy a dalšími materiály Ester a Josefiny....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/376828/terapie-sdilenim-Lgn-376828.png 2.5330
Série

Terapie sdílením 1.

Žánr
Humor, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Listen
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (117)

Kniha Terapie sdílením

Přidat komentář
-LaraRead-
26. března

Nápad dobrý, vizuál hezký, uznávám, že párkrát jsem se rozesmála nahlas a myslím, že až budu jednou po rozchodu, můžu se alespoň ujistit, že to nebylo tak hrozné. Jen mi ty prázdné stránky připadají jako plýtvání papírem.
Malá ochutnávka:
•Nevim, jestli zustat s Tebou, nebo s ní. Ale bud moudra a trpeliva, uz se blizi ROZUZLENI!
Nebo taky:
•Mluvil jsem s mamkou a ta říkala, ať se nevážu a užívám si, tak promiň.
A na závěr:
•Zbytu ne odejdu !!!!!

7943
16. března

Když se cítím nejhůř, přečtu si pár zpráv z této knihy a hned se zasměju nad tím, jak jsou lidi někdy tak blbý. Za mě super počteníčko na pobavení.

PapayaD
29. únoraodpad!

Ehm... tuhle knihu jsem přečetla - "přečetla!" - během patnácti minut v knihkupectví. A prosím, řekněte mi, k čemu to je dobré. Je opravdu někdo schopný tohle napsat a ODESLAT? To tak někdo opravdu někdo uvažuje? Teď si připadám jak totální grammar nazi, že si po sobě kontroluju i/y...
Ta kniha je totální škoda papíru. Jako, k čemu je potřeba bílá bublinka na růžovým papíru? Tohle mělo zůstat na internetu. Tam to totiž neničí české lesy...
A ten druhý díl je šílený, ale opravdu šílený průser.

Scheila
19. února

Škoda papíru. I když jsem se upřímně u některých sms zasmála, myslím, že to mohlo zůstat jen na internetu.

DarkNatureHope
13. února

Knihu jsem zakoupila a je to spíše takové humorné uvolněné zpestření porozchodového stavu. Souhlasím s tím, že časti knihy pobaví a části jsou zbytečné. Zajímavý nápad, ale kdyby vše zůstalo na instagramu a bylo stejnomyslně sjednoceno pod nejaky nick, efekt by byl stejný. Kniha splní svůj úkol a je vhodné ji poslat dál, další osobě k dalšímu čtení atd. atd. ...a ta pak další.

Karin_Kim55
09. únoraodpad!

Přidávám do přečtených potom, co jsem si projela instagramový profil.
Kéž by si to "autorky" platily z vlastní kapsy, jinak nerozumím, koho mohlo napadnout tohle dát do tištěné podoby. Co takhle ebooky? Na té čtečce/mobilu by to vypadalo i lépe.

blankaa89
08. únoraodpad!

Ne. Ne. NE! Tohle prostě mělo zůstat na Instagramu...

Janek
06. února

Nedá se tomu říkat literatura, ale i tak jsem ráda, že se mi kniha dostala do ruky.
O to více děkuji za služby veřejných knihoven.
Typograficky je kniha myslím docela pěkně udělaná, ale slušel by jí jiný, mnohem menší, kapesní formát.
Pro jazykovědce je to lahůdka - i takovýhle typ on-line komunikace patří do našeho života, ovlivňuje nás, zdá se, mnohem víc, než si chceme připustit.
Kdyby se tyto dialogy nedostaly do knihy, nikdy bych je na instagramu nečetla.
Takže za mě celkem dobrý.

1

Doporučujeme

Aristokratka ve varu
Aristokratka ve varu
Jednou nohou v blázinci
Jednou nohou v blázinci
Aristokratka na koni
Aristokratka na koni
Poslední aristokratka
Poslední aristokratka