Terapie sdílením

Terapie sdílením https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376828/mid_terapie-sdilenim-Lgn-376828.png 3 486 141

Terapie sdílením série

Za projektem Terapie sdílením, aktuální internetovou senzací, stojí kreativní dvojice Ester Geislerová a Josefina Bakošová. Před několika měsíci vystavily na svých sociálních sítích několik mrazivých, a zároveň cynický úsměv vzbuzujících vět, kterými se jistý muž rozešel s jejich kamarádkou. Toto malé gesto spustilo lavinu; během následujících týdnů jim čtenáři začali posílat své rozchodové věty a hashtag „terapie sdilenim“ se stal doslova kultovním. Kniha je věrným obrazem autentického prostředí internetových chatů a messengerů, kde se dnes tak často odehrávají trpké konce vztahů. Sebrané věty fungují opravdu jako svébytná terapie; při četbě a úlevném smíchu si člověk rád připomene, že tak zle na tom přece jen ještě není. Kniha je doplněna texty obou autorek, esejí mediálního teoretika Tomáše Dvořáka, osobními fotkami, vzkazy a dalšími materiály Ester a Josefiny.... celý text

Ronnie68
15.06.2019 3 z 5

nebyla to špatná kniha ... bylo to čteni na max 1 hodinu ... ale bylo zajímavé, co lidi si dokážou napsat přes sociální sítě a ne osobně ...

Eliot30
03.06.2019 3 z 5

Super oddechová četba plná životních pravd.

Šárka_D
20.05.2019 odpad!

Škoda papíru.

Enxinka
15.05.2019 2 z 5

Procetla jsem na navsteve u kamaradky. Nektere casti me pobavily, ale jinak knihu nedokazu ocenit, uprimne jsem rada, ze jsem si ji neporidila do knihovny. Mozna jsem uz na to stara :D

kristyn3833
14.05.2019 5 z 5

Knihu jsem si přečetla kvůli stránce, která je na ig.
Pobavilo mě to a druhý díl si také ráda přečtu.
Doporučuji

gargamelka
12.05.2019 3 z 5

Takový obraz dnešních konverzací. Ti, co sledují nebo viděli na Instagramu, vědí do čeho jdou.

domino1701
12.05.2019 3 z 5

Pro pobavení, proč ne.. :)

Mosula
02.05.2019 4 z 5

Hodnotit knihu po literární stránce samozřejmě nemá smysl. Projekt terapie sdílením znám z instagramu a je mi velmi sympatický. U mnoha hlášek jsem se zasmála, občas prožívala déjà vu, občas jen nevěřícně koukala. Hoď kamenem, kdos nikdy neřekl "Je to mnou."

Peqvy
21.04.2019 4 z 5

Velmi vtipné a snad i poučné čtení, jaké zprávy svým polovičkám rozhodně nepsat.

Darinka.Makova
09.04.2019 odpad!

Miluju tyto hlášky na Instagramu, coby kniha mě absolutně nezaujalo! Zbytečně vyhozené peníze.

Aivinka
07.04.2019 2 z 5

Zasmála jsem se, to nemůžu popřít, ale reálně si nemyslím, že by tato kniha měla nějakou hodnotu pro kohokoliv.

KájaKoxík
20.03.2019 odpad!

Knihu jsem měla přečtenou za cca 30 minut.

Chápu, že zpracování, které autorky použily má připomínat konverzaci na sociálních sítích, ale věřím, že i tak by se to dalo udělat lépe a knihu tak zkrátit. - mínus hvězda
Cena této knihy dle mého názoru neodpovídá ani kvalitě obsahu ani zmíněné době čtení. - mínus hvězda.
Nedokážu si představit, že by tato kniha mohla někomu něco reálně přinášet a tedy, že by měl potřebu mít ji doma. - mínus hvězda.
Obsah samotný mne také nijak neoslovil, spíš se jedná o výkvět lidské hlouposti. Zdá se mi až děsivé, co jsme jako lidé schopní jeden druhému napsat nebo o jiných zveřejňovat. I když je pravda, že jsem se párkrát zasmála. -mínus hvězda.
Je možné že kniha najde své čtenáře mezi teen generací, ale zrovna u nich nechápu, proč by měli sahat po knize, když podobný výkvět mohou zdarma sledovat na sociálních sítích a zdarma. - nicméně alespoň za toto jedna hvězda.

Vychází mi tedy jedna hvězda a to ještě s odřenýma ušima. Nemám potřebu knihu někdy v budoucnu otevřít znovu.

lovemanner
05.03.2019 5 z 5

Prectenim teto knihy jsem si uvedomila, ze na svete je vic blbcu nez ja sama:)) super!

Andynka
04.03.2019 2 z 5

Pár dobrých hlášek se v knize určitě najde. Ale jinak, kdyby vydali jen menší brožuru, tak by udělali lépe. Je škoda, že je to roztahane na tolika stránkách a to téměř prázdných. A fotky by jsem vyřadila úplně.

Tynulda
02.03.2019 1 z 5

Jako kniha absolutně bezvýznamná. Instagram je super, ale co je na instagramu, by mělo zůstat na instagramu.

Konfu97
01.03.2019 odpad!

Kniha s pěknou obálkou, ale tím to bohužel končí. Číst tuto knihu je absolutně o ničem.

LilianaFalcon
25.02.2019 3 z 5

Sice netuším, proč by tuhle knížku chtěl mít někdo doma, ale bylo fajn si to prolítnout.
Člověk si hned uvědomí, kolik omezenců mezi námi žije :-D A tak nějak přijde o iluze.

Nelmal
21.02.2019 odpad!

Škoda papíru, kniha dráhá a k ničemu, blbost. Nepodporovat. Dokonce tomu vyšel druhý díl... nechápu.

Korsika
20.02.2019 1 z 5

Otevřela jsem ji, protože mě zaujala obálka, ale obsah mě dost překvapil, a po přečtení musím konstatovat, že ne mile.

Denisa_a
14.02.2019 1 z 5

Nějak nevím, co si o tom myslet. Zasmála jsem se 2x. Ještě že jsem si jí jen půjčila z knihovny jinak bych byla zklamaná kdybych do ní investovala peníze.

humor partnerské vztahy Facebook

Autoři knihy