Psí poslání ekniha

Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech...

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216125/psi-poslani-216125.jpg 4.71146

Psí poslání / Psie poslanie 1.

Literatura světová, Romány, Příroda, zvířata
Vydáno (ekniha)Ikar (ČR)

A Dog's Purpose, 2010

Kniha Psí poslání

Polda20

Velmi napínavý příběh od začátku do konce. I když je knížka zaměřená převážně na pejskaře i tak ji doporučuji každému, kdo miluje zvířata (koně,kočky...).

Lenka51

Přestože jsem jednoznačně tým kočka, příběh mě naprosto pohltil a neustále jsem hrabala po kapesnících. Pro mě to byly dva dny plné emocí. Nutně jsem potřebovala vědět, co se bude dít dál. Konec byl naprosto fantastický.

Sofie008

Nádherná knížka trochu se divím že když jsem četla ten konec že jsem nebrečela tolik jako když jsem o tom říkala kamarádce(•‿•)

esfinge

Nádherný psí příběh. Přečteno za dva dny a jeden balíček kapesníčků:).

malýčtenář

Neskutečně poutavě napsaná knížka. Veselá, smutná, ale líbivá. Jako majitelka psa jsem ji přečetla jedním dechem. Více takových odpočinkových knih a svět je hned hezčí.

kikidok

Strašně milá knížečka, dost oddechová. Myslela jsem si, že to bude hodně k zamyšlení a hodně smutné, ale nakonec to byla milá oddechovka, kterou by si každý majitel psa měl přečíst. Začala jsem se na svého psa prostě dívat jinak, přestavovala jsem si jak pokaždé když něco dělá něco říká. Skvělé, ale asi si nemám potřebu přečíst další díl.

Luccy24

Úžasný, krásný příběh, jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla a zároveň nejemotivnější kniha, se kterou jsem se kdy setkala.

janasim

Přestože mám psy velmi ráda (samozřejmě hlavně toho mého), čtení této knihy jsem odkládala, protože mazlit se s nimi a číst o nich je něco úplně jiného. Myslela jsem si, že se budu nudit. Teď toho lituji. Toto je jedna z nejlepších knih, jakou jsem kdy četla. Málo kde dostanete tolik laskovosti, lásky, něhy, odvahy, ale i smutku a to bez přehnaného patosu. Tuto knihu potřebuju mít v knihovně, potřebuji si jí znovu přečíst a opět přemýšlet o zajímavé myšlence, kterou nám autor tak bravurně podal.