Psí poslání

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech a aby mohl čím dál tím lépe chápat člověka. I hlavní hrdina knihy se na svět vrací znovu a znovu. Jeho první pokus dopadá tragicky. Potom hledá smysl života jako neposedný retrívr malého chlapce Ethana. Ani tenhle pokus nemá dlouhé trvání. Když se narodí znovu, nosí v srdci jediné přání – znovu spatřit Ethana, kterého nadevše miluje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324671/psi-poslani-WRx-324671.jpg 4.71009
Série

Psí poslání 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Příroda, zvířata
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

A Dog's Purpose, 2010

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (352)

Kniha Psí poslání

Přidat komentář
barunka2167
26. února

Nádherná knížka. Abych pravdu řekla, moje první přečtena kniha. Přečetla jsem si ji kvůli dobrého hodnocení a vyplatilo se to. Kdo má vztah k pejskům, tak doporučuji přečíst. Mile me překvapil závěr. Byla jsem za něho rada.

Mikindada
20. února

Miluju, tuhle knihu opravdu miluju a je to krasny, srdceryvny pribeh o psech, stvorenich, ktere maji radsi cloveka nez sebe sameho. Knizka se cte sama.

andrea7191
19. února

Po shlédnutí filmu, jsem si to prostě musela přečíst a jedno je jasné.... kniha je kniha... a to dobrá.

DK197
18. února

AUDIOKNIHA: Už je to dlouho, co jsem viděla film, takže mi podobnost s knížkou trošku uniká, ale literární podoba se mi moc líbila. Bylo to milé vyprávění ze zvířecího pohledu a svým způsobem i velmi originální. Rozhodně se někdy chystám i na další díly, ačkoli chápu, že někomu to může přijít zbytečně naivní, až neuvěřitelné. Proto ubírám z plného počtu na čtyři hvězdičky. Na druhou stranu si nedovedu představit vhodnější konec - tudíž za mě ano.

simona6335
09. února

Knížka trochu naivní, ale krásně jednoduše napsána. Líbi se mi příběh psa, který putuje duši. Příběhy jdou vesele, ale i smutné, každého pejskare si najde.

p.pavlina
01. února

Kniha se mi moc líbila, ale do dokonalosti jí ještě něco scházelo. Byla psaná velmi jednoduchým stylem, který ne každému vyhovuje. Ale děj byl velmi zajímavý a místy i smutný.

Kopretina
16. ledna

Velmi skepticky jsem četla tuto knihu, protože nemám ráda témata minulých životů, převtělování apod. Kniha mě přesto dostala a zhltla jsem ji jedním dechem. Naivní, romantická, bezelstná. A navíc mi v něčem otevřela oči.

Tedíkpikolík
15. ledna

Asi už stárnu. Krásná knížka. A vůbec mi nevadí že je naivní, přikrášlená a vůbec kýčovitá. Jasných pět hvězd.

1 ...