Psí poslání

Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech a aby mohl čím dál tím lépe chápat člověka. I hlavní hrdina knihy se na svět vrací znovu a znovu. Jeho první pokus dopadá tragicky. Potom hledá smysl života jako neposedný retrívr malého chlapce Ethana. Ani tenhle pokus nemá dlouhé trvání. Když se narodí znovu, nosí v srdci jediné přání – znovu spatřit Ethana, kterého nadevše miluje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324671/psi-poslani-WRx-324671.jpg 4.7938

Psí poslání (1.)

Literatura světová, Romány, Příroda, zvířata
Vydáno:, Ikar (ČR)

A Dog's Purpose (2010)

Kniha Psí poslání

Placinecka

I když nejsem pejskař (mám kocoura) a téma mi přišlo spíše pro děti, tak mě kniha nadchla a přečetla jsem jí prakticky na jeden zátah. Příběh hezky plynul, líbilo se mi vyprávění z pohledu psa a po dobu, co jsem knihu četla, jsem si dokonce přála mít psa :)

Lasi808

Moc hezká kniha, kterou všichni milovníci zvířat, zvláště pak psů, ocení :-) Dokonale demonstruje oddanost a inteligenci psů. Na konci knihy jsem chtěla být přesvědčená o tom, že stále nové a nové životy nejsou jen "román", ale skutečnost. A že ten můj miláček se jednou zase někde narodí :-)

klaraj093

Viděla jsem první film a teď četla knihu. Film ve mě zanechal hlubší pocity než kniha. Nebyla špatná, četla se poměrně rychle.. Ale i tak..Jsem zkrátka spíš na thrillery..

TerinkaV13

Nádherná, citlivá knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem a několikrát se rozbrečela. Autor dokonale a s humorem vystihl smýšlení a cítění psa. Můžu říct, že to byla jedna s nejkrásnějších a nejsilnějších knížek, které jsem četla a věřím, že každý, kdo miluje psy, si tuhle knihu zamiluje.

Allys

Úžasná kniha pre všetkých milovníkov našich štvornohých kamarátov. Miestami som sa smiala, miestami plakala (a to sa mi pri žiadnej knihe ešte nestalo), kniha je písaná tak, aby vzbudila silné emócie. Dojímavé rozprávanie z pohľadu psíka je podané krásne a aj vďaka tejto knihe som zase o trochu viac pochopila toho môjho :-) Je to pútavý a poučný príbeh, ktorý si určite ešte niekedy prečítam. Určite však odporúčam najskôr si prečítať knihu a až potom pozrieť film, ktorý bol síce taktiež krásny, ale miestami dosť odlišný.

Steiniglovka

Oddychové čtení,při kterém jsem se vážně nahlas zasmála. Jakoby autor skutečně žil život psa a věděl co a jak psi prožívají,jak uvažují a co cítí :) za mě moc milá knížka. Do dalších dílů se nepohrnu hned,ale určitě k nim jednou dojdu... :)

Arev122

Film jsem neviděla, ale příběh koloběhu života z pohledu psí duše je napsán mile, humorně a velmi citlivě. Hezké počtení-doporučuji.

L.K.8.B

Na tuhle knížku jsem se hodně těšil, protože po shlédnutí filmu jsem jsi byl téměř jistý, že knížka bude neodolatelná. Bohužel, jak jsem se dostal asi do poloviny knihy, zjistil jsem, že se mi začínají kazit vzpomínky na film. Takže bych opravdu výjimečně doporučil radši film, protože je více emotivní a zábavnější.

Psí cesta
Psí cesta