Psí slib

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Všichni psi jednou přijdou do nebe. Nejinak je tomu i s Baileym, který se zde po několika prožitých životech plných dobrodružství setkává s milovaným páníčkem Ethanem. Jsou spolu šťastní, jenže na zemi žije smutný chlapec upoutaný na invalidní vozík a pomoct mu může jedině moudrý pes se starou duší. A to je další poslání pro našeho Baileyho, které je o to složitější, že si po návratu na svět nepamatuje nic z předchozích zkušeností a zapomene i na Ethana. Život asistenčního psa není právě lehký a Bailey musí vynaložit veškerý um a porozumění, aby svému novému pánovi pomohl nejen fyzicky, ale aby ho podpořil především duševně. Úkolu se však zhostí co nejlépe a se ctí. Pomáhá a vrací do životů zkroušených lidí radost, lásku a naději. A Ethan? Ten na něj přece čeká…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434452/psi-slib-mZc-434452.jpg 4.641
Série

Psí poslání / Psie poslanie 4.

Žánr
Literatura světová, Romány, Příroda, zvířata
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

A Dog's Promise, 2019

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (20)

Kniha Psí slib

Přidat komentář
blackoutzuzi
13. dubna

Pokračování bestselleru Psí poslání.

Cameron opět nezklamal! Tohle bylo tak krásný! Stejně jako všechny jeho předchozí knihy o pejscích. Celá série je pro mě srdcová záležitost a jasný tip na čtení pro všechny pejskaře :)

takana
27. března

Další krásná knížka od W. Bruce Cameron.


Nikusha
24. února

Přišlo mi, že samotné vyprávění z pohledu pejska bylo spíše v pozadí. Ale i tak opět hezké odpočinkové čtení.

lee5747
18. února

Pokud jste četli předchozí díly, což vřele doporučuji, propojí se vám snad všechny postavy, tak nebudete zklamaní. Příběh je krásný, dojemný, kniha je čtivá, rychle se dokážete vžít do mysli psa. Já ji přečetla jedním dechem asi za 2 dny, protože většinou knihu chcete číst dál a dál...

Sajmoonek
09. února

To bylo zase takové pohlazení po duši, stejně jako všechny předchozí díly! Slzička samozřejmě mnohokrát ukápla, ale bylo to krásné propojení s předchozími díly a (pravděpodobně) ukončení příběhu hodného psa Baileyho.

Nočnípták
07. února

Mám ráda psy. Mám ráda knihy o psech. Mám ráda Cameronovy knížky o psech. Tahle se mi taky líbila, ale už tak nějak míň. Ona je čtivá a dojemná. To je prostě můj problém u knížek se stejným námětem. S první a druhou bývám nadšená, a s dalšími to nadšení klesá. A tady se situace opakuje již poněkolikáté.

Renike
01. února

Docteno jednim dechem, nemam slov..kdyby se dalo, dala bych i 10*

Sabča92
29. ledna

Psí dobrodružství od Camerona mám moc ráda.Bailey je psí stvořeníčko, které si prostě musíte zamilovat. Je hodný, oddaný a odvážný. V tomto díle ale zcela zapomíná na své předchozí životy a začíná znovu jakoby od nuly. Už od první strany vás autor vtáhne do děje. Psí slib je rozhodně ideální pro všechny pejskaře a milovníky zvířátek, ale věřím, že se bude líbit i ostatním. V předchozích autorových knihách jsem byla zvyklá na více dějových linek, které velmi rychle odsýpaly protože kniha nebyla nijak tlustá. Coopera čeká v této knize i jeho vlastní rodinné dobrodružství, kdy se zamiluje a dokonce založí rodinu. A tentokrát není on jediný, kdo se znovu vrací do života. Nad samotným závěrem, zejména poslední větou jsem chvíli dumala, ale nakonec jsem spokojená. Kniha se mi líbila, ale Psí poslání mě více dojalo.

1