DariDerek DariDerek komentáře u knih

Divergence Divergence Veronica Roth

Už dlooooouho se mi nestalo, aby mě děj takto pohltil....jo, pohltí mě knita tak, že si to představuji jako 3D, ale tentokrát jsem tam fakt byla a co víc - já normálně s nima mluvila! :D Přistihla jsem se, jak si povídám s Tris a závidím jí Čtyřku :D
Já si teď uvědomuju, že jsem ani nebrečela, což běžně dělám, já byla s tou hlavní hrdinkou spojena tak, že jsem jako ona - no nic, říkejte mi DariDerek-Tris :D
5 z 5 je sakra málo!!!! :D

15.07.2013 5 z 5

Krásní Krásní Scott Westerfeld

Díl od dílu lepší :)) zdá se mi, že tuto knížku mám přečtenou za chvilku, rychleji než kteroukoliv jinou a navíc, tak jsem se vžila do děje, že se mi zdálo o tom, jak potkávám Rezatce, putuju v ruinách a podobné věci :)))
a stále trvám na tom, co jsem napsala k prvnímu dílu - chci prknooooo :D

12.07.2013 5 z 5

Oškliví Oškliví Scott Westerfeld

Překvapena a mile! :) Začátek byl pro mě takový, že jsem i přemýšlela, jestli číst nebo ne...New Pretty Town? pche :D přišlo mi to trochu mimo, ale sákryš, se to potom moc hezky rozjelo a byla jsem ráda, že jsem tu knihu neodhodila..
a od té doby, co jsem ji začala číst toužím tajně po "prkně" :D

09.07.2013 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Knížka se čte dobře, má spád a švih, nenudila jsem se, nechybí tam žádná postava, všechno je tak, jak jsem chtěla a čekání na další díl se mi vyplatilo :-)
A závěr - už mě nebaví čekat na další díl!!!!! hustýýýý :D do té doby, než se mi další díl dostane do rukou to budou pro mě muka!!!!! :) pochopíte, až přečtete poslední větu v knížce :D

03.07.2013 5 z 5

Jednou nohou v hrobě Jednou nohou v hrobě Jeaniene Frost

nemám třetí díl...tragédie...nemám třetí díl...naprostá tragédie...nemám třetí díl.....musím s tím něco udělat :D

24.06.2013 5 z 5

Maxipes Fík Maxipes Fík Rudolf Čechura

tahle knížka dopadla tak, že vypadávají stránky, denně otevřená, když jsem byla malá a Áju chci za kamarádku do dnešního dne :D

Alenčina čítanka Alenčina čítanka Eduard Petiška

jen si na ni vzpomenu a chci být opět malá!!!!!! :D

21.06.2013 5 z 5

jak jsem ji viděla tady, tak jsem ji vytáhla ze skříně a teď na ni koukám :D

Lassie se vrací Lassie se vrací Eric Knight

nádherná kniha, pláč průběžně každou pátou stránku :)))

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Díky této knížce jsme měli i psa i kočku doma :o))

Metráček: (I.-II) Metráček: (I.-II) Stanislav Rudolf

Tu knihu jsem zbožňovala a aby ne, když byla o mě :))))

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Skvělá, milovala jsem ji a dodnes miluju :)

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Pěkně nám ta série začíná :) Kniha má spád, děj napínavý, člověk se u čtení nudit nemůže. A líbí se mi popis myšlenkových pochodů od Cat :) A hlavně to není přeslazený upíří románek, i když je tam láska a sex :)) Hvězdiček pět a známka 1* a potlesk :)

20.06.2013 5 z 5

Železný král Železný král Julie Kagawa

No, vidím, že ostatní mají jiný názor než já :)
Mě se knížka líbila, sice pohádka, ale milá. Hodnotím nápad, propojení různých, již napsaných příběhů.
Knížka nikomu neublíží, příběh je příjemný, laskavý a svým způsobem i napínavý, na konci i krapet dojemný, tudíž druhý díl si přečtu :)
A doporučuju, na léto jako dělaná, vlastně psaná :)

18.06.2013 4 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

tak ta trojka mě nebavila.....už to bylo docela o ničem.....nezáživné, nevím, neuměla jsem se začíst....oproti těm dvěma dílům jsem zklamaná.....

11.06.2013 3 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

co to sákryš????? co to je ta poslední věta??? :D poslední věta z téhle knihy ze mě dělá naprostého šílence a v kontextu s tím zbytkem, no, myslím, že mě za chvilku zavřou do blázince :)
Výborná knížka, má spád, četla se super a neshoduji se s názory, že je slabší než jednička, má něco do sebe a pokračujeme dál v jízdě s trojkou :)

07.06.2013 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

No..do....Ty jo, to je kniha s velkým K :D Napínavé, člověk neví do poslední chvíle jak to skončí, ani páru, člověče, já bych ty dny co hlavní hrdinka nepřežila ani za vola :D
A hrozně se mi líbí zasazení lásky do prostředí bojů a vražd :D a prostě tuhle knížku všem doporučuju, protože ta je mooooc dobrá, vlastně úplně, ale úplně nejlepší za poslední dobu....pro mě určitě!!! :)

02.06.2013 5 z 5

Temný anděl Temný anděl Meredith Ann Pierce

Tak tohle teda ne.....nedávno jsem se kamarádovi chlubila, že každá knížka, kterou přečtu má něco do sebe, že jsem nikdy nedala méně než tři *, že se mi všechny líbily a že vždycky sáhnu po správném výtvoru...chyba! Tahle kniha mě zklamala, už při prvním 10stránkách jsem se nudila, po dalších 20 jsem myslela, že to vzdám, sice mi to nedalo a přečetla jsem do konce, ale se značným "znechucením".... Tohle už dál číst nebudu :)

28.05.2013 2 z 5

Nádherný zmatek Nádherný zmatek Kami Garcia

Knížku jsem dočítala po cestě do práce, v tramvaji, paní, sedící naproti mě se na mě koukla a říká: "Děvenko, jste v pořádku?" A já ji říkám, že ano, i když se mi koulely slzy jako hrachy po tváři.... Ten konec je naprosto luxusně zpracovaný. Napsán tak, že jsem opravdu nemohla slzy ovlivnit.
A celá knížka, celý děj, stojí za to. Nepřibývají nové postavy - což mě těší, aspoň v tom nemám zmatek a vím, že už je znám, je to plné překvapení a nenadálých situací, o kterých bych ani nepřemýšlela - kdyby bylo 6* tak jich 6 dám!! :)

28.05.2013 5 z 5

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

perfektní zakončení, vůbec, ale vůůůbec bych si nepředstavila, že to takhle skončí a je to pecka!! :D paní Limrová, děkuji za super 2dny :D a doporučuju, dvojka ještě lepší než jednička :)))

22.05.2013 5 z 5