Na půl cesty do hrobu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Poloviční upírka Catherine Crawfieldová loví upíry s jediným cílem – pomstít se. Doufá totiž, že jednou ze stvůr bez tlukoucího srdce, které nemilosrdně zabíjí, bude její otec. Muž, který zničil život milované matce. Na jedné ze svých nočních "loveckých" výprav však narazí na upíra, který ji snadno přemůže. Cat netuší, že se pokusila zabít Bonese, profesionálního lovce odměn. Ten jí místo smrti překvapivě nabídne pomoc při pátrání po otci. Má ale zásadní podmínku. Cat s ním musí trénovat a rozvíjet tak své mimořádné schopnosti polovičního upíra - genetický dar nenáviděného otce... Ale dřív, než Cat dokáže plně využít svých nově nabytých schopností drsné lovkyně démonů, se jí i Bonesovi vydá ve stopách skupina zabijáků. Nyní si Cat musí zvolit, na jakou stranu se přidá. I když o její volbě není pochyb, protože Bones ji přitahuje více než jakýkoli jiný muž s bijícím srdcem…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117764/na-pul-cesty-do-hrobu-117764.jpg 4.5624
Série:

Noční lovci 1.


Žánr:
Romány, Fantasy, Dívčí romány

Vydáno: , Fantom Print
Originální název:

Halfway to the Grave, 2007


více info...
Nahrávám...

Komentáře (99)

Kniha Na půl cesty do hrobu

Miliamka
11. dubna

Tak já nevím, jestli jsem četla něco jinýho než zbytek komentujících. Vždyt to mělo scény, děj a "zvraty" jakoby to psala 15 letá autorka, co si něco divokého vysnila a hodila na papír.. Tolik nedotažených nelogických věcí, nemůžu prostě dát víc než 3 hvězdy. A to jsem si knížku vzala na dovolenou jako nenáročné čtení do letadla...

JerryDexter
31.12.2021

Doba upířích románů pro mě skončila někdy před deseti lety. Tuhle knihu jsem si dal jako jednohubku a... jo, jsem v tom zase až po uši.


Evule114
10.07.2021

Tak tohle byla knížka podle mého gusta. Naprosto mě bavila od začátku do konce. Také se mi líbil děj, který zahrnoval větší časový úsek a plynul jako po másle. Za den jsem jí měla přečtenou, jak jsem se od ní nemohla odtrhnout. Jsem moc zvědavá na pokračování.. Trošku erotiky, humoru a nadpřirozena můžu číst pořád..

Luigi1
12.06.2021

Tato kniha mě překvapila svým zrychlením hned od první stránky po poslední.Uvidíme jestli toto tempo vydrží až do poslední knihy.

petrulka
12.04.2021

Baví mě. Jsem už hodně za cílovou skupinou čtenářů, takže romantika a nějaké to intimčo mi přišly úsměvné, ale jinak supr oddychovka, párkrát jsem se od srdce zasmála, Cat je prostě vtipná a hustá. Jinak je to takové celé naivní,ale proč ne, prostě pohodička.

Calla2002
21.03.2021

Znáte takové to, že když jste byli mladší, tak jste to nejvíc žrali, ale když to čtete po letech, málem si u toho smíchy lehnete na zem? Tohle je přesně první díl. Teda, ona je to dobrá kniha i série, ale jak jsem teď starší, strašně se nad tím směju. Třeba hned ze začátku? Jak vedla Bonese k autu? Víte jak se musel Bones bavit? Já bych se tam asi pochcala smíchy. Vůbec bych nezvládla udržet roli jako on. Zbožňuju to.

freezi
08.09.2020

dostala som túto knihu a mala trochu čas.. čítalo sa to dobre (hneď ma to chytilo). trochu ma prekvapili tie pikantoš scény.
napínavé, zaujímavé... celú 7dielnu sériu som dočítala za necelý týždeň...

Tanya007
06.09.2020

Super, mám ráda upírské knihy a tahle stojí za to..

1