Jednou nohou v hrobě

Poloviční upírka Cat Crawfieldová už čtyři roky pracuje pro vládu. Nyní vede vlastní tým, který vycvičila k boji s nemrtvými. Tímto způsobem zužitkovala bojový výcvik, který získaný pod vedením svého bývalého přítele, lovce upírů Bonese. Toto období jejího života je však i po letech citlivé a Cat se stále nedokáže vyrovnat s faktem, že Bonese byla nucena opustit. Ona a její muži jsou natolik nebezpeční, že někdo z nemrtvých se rozhodl vypsat odměnu za její hlavu. Cat je v těžkém ohrožení života a její jedinou nadějí na přežití je Bones, který nečekaně opět vstoupil do jejího života. A jakkoli se Cat snaží udržet jejich vztah na profesionální úrovni, pomalu jí dochází, že touha přetrvává a že ji Bones tentokrát už odejít nenechá......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130142/big_jednou-nohou-v-hrobe-LyI-130142.jpg 4.5519

Noční lovci 2.

Romány, Fantasy, Dívčí romány

Vydáno: , Fantom Print

One Foot in the Grave, 2008

Kniha Jednou nohou v hrobě

JerryDexter

Z téhle série se pomalu stává moje další srdcovka. Ano, je to žánrový brak, ale ty přímo zbožňuju. Příběh obsahuje akci, sex, napětí, sex, humor, sex, a další sex. Je to docela zábava.

Evule114
19.07.2021

Druhý díl byl opět velice čtivý a můžu napsat, že i stejně dobrý. Nezdá se mi, ale že by předčil díl předchozí. Každopádně jsem se opět bavila.

Luigi1
14.06.2021

Pěkná série.

petrulka
15.04.2021

Lepší než první díl, upírský sex je tedy neuvěřitelný až moc, ale hlavní potenciál knihy,tedy spád a vtip, je naplněn.

Ludmila02
03.01.2021

Bavilo, stejně dobré jako jednička, možná i o chlup lepší. Hned jdu na další díl.

Kudík
23.07.2020

Tento díl mi přišel i na fantasy až na hranici reálnosti, ale pořád je to dobré čtení. Má to děj, akci, vtip a dozvěděla jsem se zase něco nové z minulosti postav, a že je u některých dlouhá. :)

havrmoni
10.09.2019

Drsnà Cat, bohužel je mi trochu k smíchu. Že už se nečervená při narážkách na sex a dvojsmyslech a sprosťárnách, budiž. Je to už ženská blíž třicítce než pubertě. Ani by mi nevadilo, že sama začala ty sprosťárny používat, ale vadí mi, že je jich moc teda jakože příliž i tam kde to není třeba. Je spíš taková hulvátská jako kdyby drsoň= hulvát. A teď k příběhu, fakt jsem se zasmála jak držela upíra krkem dolů, aby z něj nakapala krev do úst toho, koho měla ta krev vyléčit. A ta vyléčí vše, jak se zdá. Dobře, fantasy se meze nekladou.

denniys
27.12.2018

není to úplně špatné, to nee..ale dobré taky ne..je úplně jasné, kam se příběh bude vyvíjet, vše důležité je až moc předvídatelné..stejně jako první díl 50/50..