Jednou nohou v hrobě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Poloviční upírka Cat Crawfieldová už čtyři roky pracuje pro vládu. Nyní vede vlastní tým, který vycvičila k boji s nemrtvými. Tímto způsobem zužitkovala bojový výcvik, který získaný pod vedením svého bývalého přítele, lovce upírů Bonese. Toto období jejího života je však i po letech citlivé a Cat se stále nedokáže vyrovnat s faktem, že Bonese byla nucena opustit. Ona a její muži jsou natolik nebezpeční, že někdo z nemrtvých se rozhodl vypsat odměnu za její hlavu. Cat je v těžkém ohrožení života a její jedinou nadějí na přežití je Bones, který nečekaně opět vstoupil do jejího života. A jakkoli se Cat snaží udržet jejich vztah na profesionální úrovni, pomalu jí dochází, že touha přetrvává a že ji Bones tentokrát už odejít nenechá......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130142/big_jednou-nohou-v-hrobe-LyI-130142.jpg 4.5540
Série:

Noční lovci 2.


Žánr:
Romány, Fantasy, Dívčí romány

Vydáno: , Fantom Print
Originální název:

One Foot in the Grave, 2008


více info...
Nahrávám...

Komentáře (56)

Kniha Jednou nohou v hrobě

Zuzka_Zuu
17. února

Tahle série je moje srdcovka, čtu ji každý rok už několik let. Tenhle díl vyřeší problém ve vztahu Cat a Bonese a přidá nové zápletky a upíři sex je samozřejmostí. Miluju ten jejich humor, sarkasmus a to, jak děj krásně plyne a utíká. Další velice čtivý díl.

eliska2126
04.08.2022

V tomto díle pokračuje příběh Cat a Bonese. První případ se v podstatě vyřešil a v tomto díle je Cat na stopě svému otci.

Cat je skvělá hlavní hrdinka. Dokáže sarkasticky utřít kde koho a ničeho se nebojí. Jen by měla Bonesovi občas víc věřit, přece jen o světě upírů, ve kterém se Cat nyní nachází, toho ví víc než ona. Bones je pořád stejně skvělý. Baví mě to, jak i přes to, jak mocný je, umí dát najevo to, co cítí a je upřímný za každé situace.

Autorka už v prvním díle ukázala, že psát prostě umí. Děj plyne, místy jsem se i zasmála. Autorka to má dobře promyšlené. Nechybí ani akce a napětí. Jiskření mezi hlavními hrdiny je uvěřitelné a fakt jim fandím.

Sice to nepředčilo první díl, ale i tak to miluju ️. Myslím, že se z téhle série stává další moje srdcovka.


JerryDexter
07.01.2022

Z téhle série se pomalu stává moje další srdcovka. Ano, je to žánrový brak, ale ty přímo zbožňuju. Příběh obsahuje akci, sex, napětí, sex, humor, sex, a další sex. Je to docela zábava.

Evule114
19.07.2021

Druhý díl byl opět velice čtivý a můžu napsat, že i stejně dobrý. Nezdá se mi, ale že by předčil díl předchozí. Každopádně jsem se opět bavila.

Luigi1
14.06.2021

Pěkná série.

petrulka
15.04.2021

Lepší než první díl, upírský sex je tedy neuvěřitelný až moc, ale hlavní potenciál knihy,tedy spád a vtip, je naplněn.

Ludmila02
03.01.2021

Bavilo, stejně dobré jako jednička, možná i o chlup lepší. Hned jdu na další díl.

Kudík
23.07.2020

Tento díl mi přišel i na fantasy až na hranici reálnosti, ale pořád je to dobré čtení. Má to děj, akci, vtip a dozvěděla jsem se zase něco nové z minulosti postav, a že je u některých dlouhá. :)

1