Jednou nohou v hrobě

Poloviční upírka Cat Crawfieldová už čtyři roky pracuje pro vládu. Nyní vede vlastní tým, který vycvičila k boji s nemrtvými. Tímto způsobem zužitkovala bojový výcvik, který získaný pod vedením svého bývalého přítele, lovce upírů Bonese. Toto období jejího života je však i po letech citlivé a Cat se stále nedokáže vyrovnat s faktem, že Bonese byla nucena opustit. Ona a její muži jsou natolik nebezpeční, že někdo z nemrtvých se rozhodl vypsat odměnu za její hlavu. Cat je v těžkém ohrožení života a její jedinou nadějí na přežití je Bones, který nečekaně opět vstoupil do jejího života. A jakkoli se Cat snaží udržet jejich vztah na profesionální úrovni, pomalu jí dochází, že touha přetrvává a že ji Bones tentokrát už odejít nenechá......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/130142/jednou-nohou-v-hrobe-LyI-130142.jpg 4.5410

Noční lovci (2.)

One Foot in the Grave (2008)

Romány, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Fantom Print

Áňa 998

Skvělý navazující díl, který mě bavil snad ještě víc než ten předchozí.

paprika75
12.12.2017

Vcelku zdařilé pokračování. Bones byl sice zase přeslazený jak hrnek medvídka Pů, ale OK. Upíří sex nabral "trochu" na intenzitě ... ale já puritán nejsem, takže cajk. Je to čtivé, zábavné, vtipné a nechybí ani trocha akce a napětí. Baví mne to. 3-4*

jitka7
22.11.2017

Musím říct, že začátek knihy tak nějak bez Bonese mě moc nebavil. Nějak nechápu postoj Cat, protože přeci není taková hlupačka, aby si myslela, že nad ním někdo vyzraje. Hlavně to vypovídá její postoj k němu. Nedůvěřivý, pocit, že ona je ta, která všechno zvládne. Věčné fňukání po Bonesovi mě štvalo, vždyť si za to pipka mohla sama. Až když konečně nastoupil na scénu, začala se mi kniha líbit.

TerezaMondeková
16.11.2017

Kniha opět naprosto ÚŽASNÁ. Jediný co mě mrzí je, že ho opustila, ale chápu to podle okolností. Ale to, že se neviděli čtyři roky... Nejvíc se mi líbila ta scéna jak k ní přišel domů po tom co se potkali, a že tam dorazila její matka pěkně jí to spočítala, ale konečně jsou spolu. Opět přečteno jedním dechem.

Ferum
18.10.2017

Super jako každý díl.

Alena_S
04.07.2017

Příběh se začíná pěkně vyvíjet. A já se stejně pořád nejvíc těším na scény s Catinou matkou. :-)

Laf
05.03.2017

Skvěle napsané pokračování. Neustále se něco děje, takže nezbývá čas na nudu, navíc je to poutavě napsané. A ještě se u toho zasmějete, protože v ději jsou komické situace a vtipné hlášky. Doporučuji :)

venacava
18.01.2017

Příběh rychle utíkal, skvělá oddychovka

tatafa
06.01.2017

Velice neobvyklá, ale čtivá a zajímavá série. Poprvé jsem ji četla na střední škole a přímo mě uchvátila, nicméně zpětně si uvědomuji, že se jedná o poměrně vulgární a drsnou sérii.

witchersbitch
04.01.2017

slabší než první, ale pokračuji dalším dílem :-)

petra4080
05.10.2016

Napínavé, romantické, příjemné pokračování prvního dílu, bezva nové postavy

LiLLu
28.09.2016

mnohem lepší nez první díl, akce a akce...

Ewik
11.08.2016

S velkým očekáváním jsem se ponořila do dalšího dílu a musím uznat, že zklamaná jsem rozhodně nebyla. Akce se rozjíždí, Cat je jako chodící hubatá atomovka, připravená zabít cokoliv, co se na ni špatně podívá. Tým super chlapů jí kryje záda a po boku má toho nejvíc sexy a nejvíc nebepzečného upíra, jehož libido je jako bezedná studna.
Konec byl naprosto dokonalý a celkem i překvapivý. Už se nemůžu dočkat dalšího pokračování.
Autorčin styl psaní se mi moc líbí, skvěle se čte a po jazykové stránce je velmi pestrý.

renefer
13.07.2016

Opět skvělé počtení, zabijáci, upíři, ghúlové, láska až za hrob, ani druhý díl neztrácí nic na své čtivosti.

cukrovka
27.03.2016

Skvělé pokračování. Napínavý děj a k tomu trocha romantiky. Už se těším na další díl, ještě že jsem si je půjčila v knihovně všechny.

Dandulka
20.10.2015

Velmi překvapivý konec měl tento díl. nedá mi to a zajdu si do knihovny pro další pokračování. Jsem moc zvědavá jak to bude dál.

Jolča1
16.07.2015

já jsem nadšená .... nenáročné a svižné .... jedním dechem přečteno :-)

ElisR1
12.03.2015

Opět výborný díl, i když se mi tady Cat zdála o dost otravnější, než v prvním díle

EvaSupovic
15.01.2015

Skvělý díl :-)

deedulka
23.11.2014

Cat s Bonesem se dali opět dohromady a funguje jim to na jedničku. Cat dělá šéfovou chlápkům, kteří byli speciálně vycvičeni pro boj s upíry. Když se ji někdo pokusí zabít na zakázku, začne s Bonesem pátrat a dostane se až k vlastnímu otci. Kniha měla stejný spád jako první díl, nechybělo napětí, vtip, dobré hlášky a trocha romantiky s erotikou. Na další díly se opravdu těším.

Beni
21.09.2014

Vážně, vážně skvělé... nevěděla jsem, zda se mám smát, brečet nebo nadávat... tuhle sérii prostě žeru. A Bones je prostě k sežrání.. Musím se hned vrhnout na další díl...

Betnka81
17.08.2014

Tato kniha se mi opět líbila , Jeaniene Frost je fakt dobrá spisovatelka . :)

muchomurka
15.08.2014

(Může obsahovat spoilery).
Druhý díl byl stejně skvělý jako první. Pro mě možná lepší, protože na konci byli spolu a ne každý jinde. I když na začátku mě překvapilo, že mezi jejich opětovným shledáním uběhly 4 roky.
Líbila se mi ta nekomplikovanost, to, že Cat měla jasno a bojovala za Bonese. Na konci jsem se fakt bála, že jeho "žádost o manželství" nepřijme a přistoupí na pomstu svému otci a ulevilo se mi, že to tak nebylo. (Nelíbí se mi, že hlavní hrdinka si často v knihách zvolí cestu "bez lásky", místo aby byla s ní a po jejím boku bojovala dál. Což tady naštěstí nebylo a to se mi moc líbilo, i když to dělalo děj takový míň hluboký - asi, nevím, jak to přesně napsat.)
Akorát teda na konci mohli projevit trochu víc vděku k Randymu, zachránil jim přítele a pak jen "dík" a tradá na večeři.
A ještě ten humor :-) Prostě celkově super. Jsem natěšená na další díl.

Gwendolyn
13.07.2014

Tento díl byl trochu slabší, ale i přes to se mi velmi líbil.

angelbooks
03.07.2014

Až na to že mi tam ze začátku chyběl Bones to bylo dobrý.
Sice mi to trvalo déle než jsem přečetla ( nebylo to z nudy), ale proto že jsem si rozečetla další dvě knihy, které byly zajímavější.
Jinak doporučuji :)

pobijecmuch
19.06.2014odpad!

Manžel je úpír Nosferatu, já jsem víla Amálka a naše dítě duch Casper. Další z knih, kterou napíše kdejaký amatér za jeden zimní víkend. Tohle se mi nějakou podivnou cestou zatoulalo do čtečky a nevěděl jsem co s tím.
Fuj, zlatý dobrý Lada a jeho Bubáci a hastrmani ze Syslova.

-A-
17.04.2014

Zamiloval jsem si tento díl. Je úžasný.

Samira
09.04.2014

Přiznám se, že začátek bez Bonese mě zas tolik nebavil a také mi Cat přišla trošku nezralá. Ale od atentátu jsem byla nadšením bez sebe a závěr dokonalý, stejně jako sex. Kniha mě opravdu namlsala a tímto dílem rozhodně nekončím. Moc se těším na další!

Lucinda566
05.02.2014

Čekala jsem, že to bude nuda jak mnozí říkali. Ale naopak to bylo super! Začátek byl skvělý a průběh celé knížky taky. Určitě doporučuji :)

Kaka.cs
28.01.2014

Knížka se mi líbila stejně jako první díl. Děj má spád, nejsou tam žádná nudná místa. Tahle série mě opravdu baví.