Na půl cesty do hrobu

Na půl cesty do hrobu https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117764/na-pul-cesty-do-hrobu-117764.jpg 4 678 107

Noční lovci série

Poloviční upírka Catherine Crawfieldová loví upíry s jediným cílem – pomstít se. Doufá totiž, že jednou ze stvůr bez tlukoucího srdce, které nemilosrdně zabíjí, bude její otec. Muž, který zničil život milované matce. Na jedné ze svých nočních "loveckých" výprav však narazí na upíra, který ji snadno přemůže. Cat netuší, že se pokusila zabít Bonese, profesionálního lovce odměn. Ten jí místo smrti překvapivě nabídne pomoc při pátrání po otci. Má ale zásadní podmínku. Cat s ním musí trénovat a rozvíjet tak své mimořádné schopnosti polovičního upíra - genetický dar nenáviděného otce... Ale dřív, než Cat dokáže plně využít svých nově nabytých schopností drsné lovkyně démonů, se jí i Bonesovi vydá ve stopách skupina zabijáků. Nyní si Cat musí zvolit, na jakou stranu se přidá. I když o její volbě není pochyb, protože Bones ji přitahuje více než jakýkoli jiný muž s bijícím srdcem…... celý text

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Fantom Print

Halfway to the Grave , 2007

Kaermorhen
26.01.2014

Moc se mi kniha líbila,má spád a Bones je prostě Bones.Některé hlody mě fakt dostali.

Saffron
14.01.2014 3 z 5

Nebudu asi vůbec originální, ale Bones je naprosto k sežrání :) A nejenom kvůli těm jeho zeleným světlometům a dalším fyzickým krásám, ale taky díky tomu, jaký je :) Lehké, oddechové čtení, které mě několikrát i dost pobavilo :)

Kaka.cs
13.01.2014 5 z 5

Naprosto skvělá knížka, která mě bavila od začátku do konce. Skvělý nápad, velmi dobře vymyšlení upíři.
A velmi mě dojal konec. Obou mi bylo moc líto.
Už se moc těším na další díl. :)

P.ary
30.10.2013 5 z 5

Tak první díl série se mi líbil, doufám, že další díly budou taky tak dobré... :-)

Lucka.79
28.09.2013 5 z 5

Tohle je kniha přesně podle mého gusta, nemám co vytknout, vypadá to na dobře rozjetou sérii a už se těším, až budu mít v ruce další díl. Jsem strašně zvědavá, jak to bude pokračovat ...

Wahlker
28.09.2013 4 z 5

Tak táto kniha sa mi celkom páčila. Len podľa toho konca sa bojím, že ďalšie diely pôjdu k horšiemu.

monz
15.09.2013 5 z 5

Vau, tak takhle dobré čtení jsem ani nečekala. Po delší době je to kniha, u které mi naprosto sedí styl psaní. Od samého začátku se něco děje. A k mé radosti to páreček dotáhne k reálnému plnohodnotnému vztahu, plného vášně. Žádný cudný nenápadný ocicmávaní :-) Prostě super oddechové čtení. Palec nahoru :-)

JajaAP
03.08.2013 5 z 5

No teda tahle kniha mě dostala. K téhle sérii jsem se dostala úplně náhodou a jsem za tu náhodu vděčná. Sice jsem začala trošku mimo pořadí a prvně četla příběhy jejich přátel (První rudá kapka, Věčný polibek temnot) a ikdyž se v obou knihách Cat i Bones vyskytují tak mě překvapila hlavně Cat. Ujde pořádný kus cesty než z ní bude ta postava o které jsem četla, ale to je vidět už na téhle knize. Nechápu proč jsou tak slavný upíří deníky, když tahle série je mnohem lepší. Je tak napínavá a neustále vás vtahuje do děje a Cat a Bonesovi prostě musíte fandit. Už se těším na další díly. Co jsem zatím četla bylo super.

eliska1521
29.06.2013

Ta spisovatelka je génius. Úžasně sérii začala a úžasně pokračuje. Některé úseky mi uchvátily a jiné mě zarazily. Více ale bylo těch prvních. Nemůžu se od knihy odtrhnout a určitě doporučuji! Četla jsem ukázku na netu, a když skončila spustila jsem na celé kolo: "Chybí vám tu kapitoly!".
Uchvátila mě odvaha Cat a Bones je naprosto perfektní. :) Kéž by tahle série byla ve filmu... Ovšem nemyslím pouhý dvouhodinový film, ale myslím nejméně deseti hodinový se všemi detaily do posledního písmene knihy! Jak říkáváme s kamarádkami...

FreedoomKate
24.06.2013 5 z 5

Kniha je naprosto úžasná a těším se na další díly. V této knize se mi líbil nejenom vztah Cat a Bonese, ale i myšlenkové pochody hlavní hrdinky. Dalším plusem je vývoj "vtahu" mezi Cat a její matkou, která není schopná akceptovat upíry, přestože její dcera díky upírovi žije

NikyWither
23.06.2013 5 z 5

Knihu jsem si absolutně zamilovala, Cat mi je hodně sympatická a Bones je prostě neuvěřitelný. Kniha, která mě skvělý děj, je tam akce, napětí. Prostě u téhle knihy se nemůže nikdo nudit. Navíc knihu zpestřují erotické scény. Autorka je úžasná, skvěle píše a moc se těším na další díly!

DariDerek
20.06.2013 5 z 5

Pěkně nám ta série začíná :) Kniha má spád, děj napínavý, člověk se u čtení nudit nemůže. A líbí se mi popis myšlenkových pochodů od Cat :) A hlavně to není přeslazený upíří románek, i když je tam láska a sex :)) Hvězdiček pět a známka 1* a potlesk :)

snilek.holka
02.06.2013 3 z 5

Čekala jsem něco trošku víc, ale není to nejhorší

rusalka1
10.05.2013 5 z 5

Jedna zo super kníh ktoré som v poslednej dobe prečítala. Konečne žiadna naivná hrdinka... ale žena ktorá vie dobre zaobchádzať so zbraňou aj so svojimi prednosťami. :D

bara8686
28.04.2013 4 z 5

tato kniha mě velmi potěšila, je napínavá,dobře akční a i ten sex se tam dobře hodí, těším se na další díly této série a už si dělám místo do knihovny protyto knihy, protože vím, že je určitě budu ještě číst několikrát

Lira
26.04.2013 4 z 5

Když nebudu koukat na komentáře ostatních, ale řeknu ten svůj, tak se mi to líbilo. Bones se mi líbil, ale Cat a její matka až tak ne. Někdy jsem sdílela stejné názory s Cat, ale nějak jsem ji v nějakých částech nechápala. Někdy jsem se do čtení také musela nutit a někdy zas jsem chtěla číst prostě dál.
Přečtu si pokračování, protože mě anotace zaujala, ale nijak bych asi ani nepokračovala.

Varuji... sexuální téma

kasulka
10.04.2013 4 z 5

Jo, musím říct, že se mi to líbilo, určitě si přečtu i další díly této série.
Libí se mi i nové pojetí upírů, nu každý spisovatel má jinou fantasii :)
Hlavně jsem zvědavá, jak to bude s Bonesem a Cat dál, když to tak "skončilo".... těším se na druhý díl.

Enefersis
28.01.2013 5 z 5

Jsou knihy, u kterých hned po několika stránkách poznáte, že přesně tohle je to pravé. Po přečtení prvních dvou kapitol, které můžete najít jako ukázku na stránkách nakladatelství, mi bylo ihned jasné, že Na půl cesty hrobu prostě musím mít.
A odhadla jsem to správně. Naprosto úžasná kniha, nemůžu se dočkat, až si přečtu další díl! :) Hlavní hrdinka je skvělá a Bones figuruje na vyšších příčkách žebříčku mých literárních platonických lásek:). Někdo může tuhle sérii zavrhnout už kvůli neoriginálnímu tématu-upírům, ale věřte, že styl psaní a postavy to plně vynahradí.

ciniminisek
25.01.2013 5 z 5

Zase jsem narazila na skvělou sérii. Mohu doporučit. Od první stránky do poslední se vážně nenudíte.

malagelo
06.01.2013 5 z 5

Musím říct, že po prvním přečtení jsem si říkala, že takový normál. Po čase jsem se k ní vrátila a skvělá. Asi jsem se prostě jen potřebovala přecvaknout z něčeho romantického do něčeho o trochu drsnějšího. Funguje tu perfektně napětí mezi hlavními postavami. Konec se mi líbil v očekávání dalšího dění.

upíři erotika městská (urban) fantasy

Jeaniene Frost
americká, 1974
2012  88%Na půl cesty do hrobu
2011  85%První rudá kapka
2011  86%Věčný polibek temnot
2013  89%Nenávist až za hrob
2012  89%Jednou nohou v hrobě

Kniha Na půl cesty do hrobu je v

Přečtených1 014x