DariDerek DariDerek komentáře u knih

V zajetí krásy V zajetí krásy Chris Manby

Super oddychová knížka do vany :-) Nejen láska, ale také lsti a intriky :) No, super :)))

13.09.2012

Zlatokopky Zlatokopky Tasmina Perry

Pokud má člověk rád luxus, prachy, zlatokopky a bohaté chlapíky, tak tato kniha je pro něj :) Mi se četla dobře, líbila se mi :))

Bestiář Bestiář Robert Masello

Kniha úžasná :) I když musím se přiznat, že v době, kdy jsem ji četla, jsem měla choutky přeskakovat... Jelikož mě bavily kapitoly s Beth a s Carterem, ovšem kapitoli se Sadowskim mi tam trochu vadily - ale nedokážu říct proč :) Moc politické na mě asi :) Ale celkově jsem to zvládla a knížku mohu doporučit, já s ní byla spokojená :)

13.09.2012 4 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Kniha se mi četla docela špatně, písmo hrozně zhuštěné a drobné, ale když si odmyslím tohle, tak příběh byl sepsán úžasně. Zatáhne člověka do děje, měla jsem pocit, že ti lidé pobíhají kolem mě a né jen v mé představivosti. Jsem ráda, že jsem tuto knihu dostala do rukou..

13.09.2012 4 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Nevím proč, ale asi neznám lepší knihu :-) Mám všechny díly za sebou - poté jsem se vrhla na film a málem jsem se poč.... Ty představy ve filmu byly stejné, jak JÁ si je představovala díky knížce.... Prostě parádní zážitek pro mě :-)

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Myslela jsem, že už mě to tak neuchvátí jako jednička...pfff, jsem se málem vyfackovala ... ještě lepší než jednička a trojku teď čtu jako na trní :-)

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

I vzhledem k mému věku se mi kniha líbila :-) Hlavně jsem si představovala ty dva "hochy" pro mě :DD

11.09.2012 5 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

lakme: jestli ty jsi stará na takové knížky, tak já jsem přestárlá :-))

11.09.2012

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Knihu jsem přečetla jedním dechem, sice jsem se sem tam přistihla, že uvažuju nad ní, ale dalo se to zvládnout :-)

11.09.2012 4 z 5