Pronásledovaná

Proroctví se naplnilo, padlý anděl uvězněný po celá tisíciletí v hlubinách země se osvobodil a Zoey Redbirdové a jejím kamarádům nezbývá než utéct ze Školy noci. V podzemních chodbách pod opuštěným nádražím budou v bezpečí před hrůzami, které se odehrávají na povrchu – ale nedostali se jen z jednoho maléru do druhého? Nevyzpytatelná červená mláďata mají svá tajemství, ve tmě se skrývá cosi neviditelného, objevují se další záhadné prorocké básně a Zoey pronásledují podivné, až příliš živé noční můry. Když se však nakonec Zoey ocitne v opravdovém ohrožení života, může za to docela obyčejná žárlivost. Dokáže se budoucí velekněžka postavit pradávnému zlu a vyřešit svoje komplikované vztahy, nebo se do toho jako správná puberťačka jen zamotá ještě víc? Není totiž vůbec jednoduché poznat, kdo je přítel a kdo nepřítel…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/47854/skola-noci-pronasledovana-hjm-47854.jpg 3.9935

Škola noci (5.)

Safira7

Zajímavé pokračování série. Doporučuji

Scoobydoo
22.12.2018odpad!

Tenhle příběh mohl být dobrý, ale ten styl psaní a tolik nespisovných slov to zabil.
Škoda

silvinka12
16.08.2018

Musím zase snížit o jednu hvězdičku. Bohužel mi to příjde už jako něco, co autorky splantaly dohromady a něco z toho taky vzniklo. První dva díly jsem si zamilovala, další dva už na tom byli hůř, ale přesto jsem tam něco pozitivního přeci jen našla, ale tenhle díl... Nevím jestli mám tu serii dočíst (asi bych se k tomu musela i nutit), a nebo se na ni vykašlat a místo ní číst něco jiného.
Nejvíce mi na tom vadí Zoey a její kluci. Když Loren zemřel a s Heatem a Erikem to skončila, myslela jsem si že teď už začne být rozumná a místo tohohle bude v dalších dílech akce a boj proti Neferet a Kalonovi. Tady v téhle knize mě rozesmálo, když Zoey říkala Starkovi, ať už konečně začne myslet hlavou. To ty Zoey začni mylset hlavou a přestaň pořád říkat o Erikovi, že je na tebe zlej a žárlí! On jenom nechce, aby se to vše opakovalo. PROSÍM AŤ SE MILOSTVÝ TROJÚHELNÍK NEBO ČTYŘUHENÍK NEOPAKUJE!
Nebudu tady ještě vypisovat, co mi vadilo, všechno už je v ostatních komentářích. Jediné co jako vždy vidím pozitivního, tak je to, že kniha je napsaná čtivým způsobem.

Layss
07.06.2018

Zajímavá série... První díly byly poněkud lepší (hlavně než se objevil Kalona), ale i tak jsem se u čtení dobře bavila. Jen po nějaké době vůbec nedokážu rozlišit, co se v jakém díle stalo.

Snehulajn
06.06.2018

další přečtená kniha od P.C. vřele doporučuji celou sérii

Szekynka
05.03.2018

Komplikované, zamotané ale pro pozorného čtenáře hezké čtení.
Oddychovka na večerní čtení.

janebeauty9860
08.11.2017

Jako vždy překvapivý konec.

Lolaniky
13.08.2017

líbil se mi tenhle díl :)

upíři

Autoři knihy