DariDerek - Komentáře

Ledová jako sníhLedová jako sníhD. Paige

Překvapena! :-) Všechno důležité píšu v recenzi v záložkách (Daramegan) :-)

20.12.2017

Vešla do mořeVešla do mořeM. Douglas-Home

Autor u prvního dílu nasadil laťku vysoko a teď ji opět posunul o něco výše. :-) Více v recenzi v záložkách :)

18.12.2017

Nejtemnější koutyNejtemnější koutyK. Thomas

I když jsem dala 4*, tak je to spíše k 3,5*...
Příběh není vůbec špatný, hlavně je to napsáno velmi čtivě, ale na konci mi to přišlo zbytečně překombinované a je to škoda. Někdy méně je více... :-) Více píšu v recenzi v záložkách :-)

15.12.2017

Blízko obzoruBlízko obzoruJ. Koch

Úžasný příběh, založen na skutečné události, který vás dostane do kolen. Naprosto. Více v recenzi v záložkách :)

12.12.2017

Hluboký hrobHluboký hrobV. Sten

Přesně takovou knihu jsem teď potřebovala. Všechno mi sedlo jako prdel na hrnec. Já bych autorkám uvěřila asi i to, že děti nosí jednorožci. Dobře napsané, dobře zpracované.

07.12.2017

Z kostí a inkoustuZ kostí a inkoustuR. Caine (pseudonym)

Začátek byl trochu pomalejší, přišel mi zdlouhavý, ale potom se to rozjelo a děla se jedna akce za druhou. :-)
Více píšu zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/12/z-kosti-inkoustu-rachel-caine.html

06.12.2017

Grafitové děvčeGrafitové děvčeM. Varáčková

Líbil se mi nápad zahrnout do knihy také komiks. Příběh sám o sobě je jedno velké bludiště, kdy hlavní hrdinka bojuje, aby se dostala z něj ven...
Více píšu zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/12/grafitove-devce-miroslava-varackova.html

05.12.2017

Čarodějnice: Salem, 1692Čarodějnice: Salem, 1692S. Schiff

Tato kniha mě překvapila. Styl autorky a hlavně to, co všechno je schopná udělat pro to, aby napsala dobrý příběh, se mi opravdu zamlouvá. :-)

01.12.2017

Tři hodiny v ZOOTři hodiny v ZOOG. Phillips

Kniha má potenciál, bohužel jej autorka plně nevyužila. A díky tomu, jakým způsobem to vedla, se pro mě nejedná o thriller, ale spíše román - taková sonda do duše pár lidí, a okolo je pár mrtvol... :-)

30.11.2017

MafiosaMafiosaC. Doyle

Perfektní zakončení série. Lépe to autorka vymyslet nemohla. :-)

28.11.2017

Služebná z hostinceSlužebná z hostinceD. Court

Nebyl to zrovna můj šálek čaje, ale přesto má kniha něco do sebe a já ji hodnotím kladně :-)

27.11.2017

S pravdou venS pravdou venL. Myracle

Tak já tedy můžu za sebe říct, že tohle je zatím ten nejpovedenější díl. :-)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/11/s-pravdou-ven-kouzla-vzhuru-nohama.html

25.11.2017

Alchymistova šifraAlchymistova šifraK. Sands

Po této knize jsem sáhla z důvodu její nádherné obálky. Lákala mě, jako by na mě volala, ať si ji přečtu. A vůbec toho nelituji! :-)

24.11.2017

Krycí jméno E219Krycí jméno E219T. Shaft (pseudonym)

Nebylo to špatné, ale taky to nebylo dobré. Byl to průměr a proč to tak cítím, můžete si přečíst zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/11/kryci-jmeno-e219-terry-shaft.html

22.11.2017

Ledové sestryLedové sestryS. K. Tremayne (pseudonym)

Přes rok nic.... A ke konci roku vychází jedna lepší kniha než druhá a já nevím, kam dřív skočit. Ledové sestry - nenechaly mě chladnou!

22.11.2017

Poháry touhyPoháry touhyM. Harasimová

Trochu jsem se bála té erotiky, ale nakonec neoprávněně. Nebylo to špatné čtení! :-)

20.11.2017

Zimní lidéZimní lidéJ. McMahon

Tady není nad čím přemýšlet. Navíc mám pocit, že kdybych dala míň hvězd, tak si mě Gertie najde :D
Ne, teď vážně, tohle je promyšlený, dobře napsaný, poutavý příběh, který splnil to, co měl :-)

19.11.2017

Znovu jáZnovu jáG. Forman

Lidský, citlivý a opravdu dobrý příběh, který vás bude bavit. :-)

17.11.2017

Kromobyčejná pouť Barnabyho BrocketaKromobyčejná pouť Barnabyho BrocketaJ. Boyne

Jemná, citlivá, pro mě v některých ohledech, velmi emotivní příběh.
více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/11/kromobycejna-pout-barnabyho-brocketa.html

16.11.2017

GeminaGeminaA. Kaufman

Naprostá dokonalost. Gemina předčila Illuminae. Gemina je dokonalá!

15.11.2017

My, utonulíMy, utonulíC. Jensen

Začalo to obálkou a skončilo to příběhem... za mě jednoznačně pět hvězd, tohle bylo mistrovské!

14.11.2017

Tajemství kouzelného keřeTajemství kouzelného keřeK. Černá

Pro čtenáře od sedmi let, kteří mají rádi napětí a tajemství. :-)

10.11.2017

Temné hlubinyTemné hlubinyR. Bryndza

Od knihy lepší a lepší - naprostá spokojenost, skvělé!

09.11.2017

ŽivelŽivelJ. Kidd

úchvatná a skvělá kniha. Dostala jsem od ní nečekané.
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/11/zivel-jess-kiddova.html

07.11.2017

MagonieMagonieM. D. Headley

Jedno velké překvapení. Nečekala jsem to a jsem velmi spokojená.
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/11/magonie-maria-dahvana-headley.html

05.11.2017

Vánoce v PařížiVánoce v PařížiM. Baggot

Milé a příjemné předvánoční počtení :)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/11/vanoce-v-parizi-mandy-baggot.html

04.11.2017

Pohádky mého životaPohádky mého životaA. D. Fox (pseudonym)

Velmi čtivě napsaná kniha. Sice to není můj styl, ale i přesto ve mě "něco" zanechala.

03.11.2017

InfernumInfernumM. M. Kraft

Už jsem přestala doufat, že někdo napíše dobrý thriller z českého prostředí, ale stalo se! :-)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/11/infernum-mark-maria-kraft.html

03.11.2017

KaziměstiKaziměstiM. Bečan

Určitě jedno z největších překvapení tohoto roku. Pro mě jako milovníka fantasy, urban fantasy a všech možných bizarností, to byl skvělý výlet tramvají 0. :-)
Více píši zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/11/kazimesti-martin-becan.html

01.11.2017

Tisíc kousků tebeTisíc kousků tebeC. Gray (pseudonym)

Autorku znám díky sérii Akademie Evernight, takže jsem byla opravdu zvědavá, jaká bude tato kniha. A opravdu, podařila se. Jsem spokojená! :-) A překvapená. Více píši zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/tisic-kousku-tebe-claudia-gray.html

01.11.2017

Dívka, která psala na hedvábíDívka, která psala na hedvábíK. Estes

Z této knihy se stala během jedné noci má srdcovka!
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/divka-ktera-psala-na-hedvabi-kelli-estes.html

29.10.2017

Vlak v 6:41Vlak v 6:41J. Blondel

Milá a příjemná kniha, která pohladí na duši.
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/vlak-v-641-jean-philippe-blondel.html

27.10.2017

InfernoInfernoC. Doyle

Mnohem lepší než první díl, myslím, že pokud to půjde takto dál, Royalové nemají šanci :-))
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/inferno-catherine-doyle.html

27.10.2017

Píseň zimyPíseň zimyS. Jae-Jones

Píseň zimy je velkým zklamáním :(
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/pisen-zimy-s-jae-jonesova.html

25.10.2017

Adam a kouzelná skluzavkaAdam a kouzelná skluzavkaM. Lazárová

Moc se mi to líbilo! Tohle mělo "grády". :-)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/adam-kouzelna-skluzavka-maria-lazarova.html

24.10.2017

Žena v okněŽena v okněA. Finn

Autor mě překvapil!

23.10.2017

Nelinka - Deník štěněteNelinka - Deník štěněteL. Němcová

Příjemná knížka, kterou vypráví jezevčice Nelinka. Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/nelinka-denik-stenete-lenka-nemcova.html

22.10.2017

Strom lžíStrom lžíF. Hardinge

Začátek byl trochu upnutější, ale potom se autorka rozjela :)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/strom-lzi-frances-hardinge.html

21.10.2017

Moje sestra žije na krbové římseMoje sestra žije na krbové římseA. Pitcher

Nezdá se to, ale chvilkama to na mě působilo jako těžké čtení. Bylo mi z toho úzko... Více píšu zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/moje-sestra-zije-na-krbove-rimse.html

19.10.2017

KřikKřikN. Beuglet

Nemám slov, tohle bylo opravdu něco skvělého.

18.10.2017

1 2 3 4 5 6 >