DariDerek - Komentáře

Krycí jméno E219Krycí jméno E219T. Shaft (pseudonym)

Nebylo to špatné, ale taky to nebylo dobré. Byl to průměr a proč to tak cítím, můžete si přečíst zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/11/kryci-jmeno-e219-terry-shaft.html

předevčírem

Ledové sestryLedové sestryS. K. Tremayne (pseudonym)

Přes rok nic.... A ke konci roku vychází jedna lepší kniha než druhá a já nevím, kam dřív skočit. Ledové sestry - nenechaly mě chladnou!

předevčírem

Poháry touhyPoháry touhyM. Harasimová

Trochu jsem se bála té erotiky, ale nakonec neoprávněně. Nebylo to špatné čtení! :-)

20. listopadu

Zimní lidéZimní lidéJ. McMahon

Tady není nad čím přemýšlet. Navíc mám pocit, že kdybych dala míň hvězd, tak si mě Gertie najde :D
Ne, teď vážně, tohle je promyšlený, dobře napsaný, poutavý příběh, který splnil to, co měl :-)

19. listopadu

Pohádky bratří GrimmůPohádky bratří GrimmůJ. L. C. Grimm

Ty bláho! Naprostá dokonalost. Tohle je sběratelský kousek. Dozajista! :-)

17. listopadu

Znovu jáZnovu jáG. Forman

Lidský, citlivý a opravdu dobrý příběh, který vás bude bavit. :-)

17. listopadu

Kromobyčejná pouť Barnabyho BrocketaKromobyčejná pouť Barnabyho BrocketaJ. Boyne

Jemná, citlivá, pro mě v některých ohledech, velmi emotivní příběh.
více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/11/kromobycejna-pout-barnabyho-brocketa.html

16. listopadu

GeminaGeminaA. Kaufman

Naprostá dokonalost. Gemina předčila Illuminae. Gemina je dokonalá!

15. listopadu

My, utonulíMy, utonulíC. Jensen

Začalo to obálkou a skončilo to příběhem... za mě jednoznačně pět hvězd, tohle bylo mistrovské!

14. listopadu

Tajemství kouzelného keřeTajemství kouzelného keřeK. Černá

Pro čtenáře od sedmi let, kteří mají rádi napětí a tajemství. :-)

10. listopadu

Temné hlubinyTemné hlubinyR. Bryndza

Od knihy lepší a lepší - naprostá spokojenost, skvělé!

09. listopadu

ŽivelŽivelJ. Kidd

úchvatná a skvělá kniha. Dostala jsem od ní nečekané.
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/11/zivel-jess-kiddova.html

07. listopadu

MagonieMagonieM. D. Headley

Jedno velké překvapení. Nečekala jsem to a jsem velmi spokojená.
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/11/magonie-maria-dahvana-headley.html

05. listopadu

Vánoce v PařížiVánoce v PařížiM. Baggot

Milé a příjemné předvánoční počtení :)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/11/vanoce-v-parizi-mandy-baggot.html

04. listopadu

Pohádky mého životaPohádky mého životaA. D. Fox (pseudonym)

Velmi čtivě napsaná kniha. Sice to není můj styl, ale i přesto ve mě "něco" zanechala.

03. listopadu

InfernumInfernumM. M. Kraft

Už jsem přestala doufat, že někdo napíše dobrý thriller z českého prostředí, ale stalo se! :-)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/11/infernum-mark-maria-kraft.html

03. listopadu

KaziměstiKaziměstiM. Bečan

Určitě jedno z největších překvapení tohoto roku. Pro mě jako milovníka fantasy, urban fantasy a všech možných bizarností, to byl skvělý výlet tramvají 0. :-)
Více píši zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/11/kazimesti-martin-becan.html

01. listopadu

Tisíc kousků tebeTisíc kousků tebeC. Gray (pseudonym)

Autorku znám díky sérii Akademie Evernight, takže jsem byla opravdu zvědavá, jaká bude tato kniha. A opravdu, podařila se. Jsem spokojená! :-) A překvapená. Více píši zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/tisic-kousku-tebe-claudia-gray.html

01. listopadu

Dívka, která psala na hedvábíDívka, která psala na hedvábíK. Estes

Z této knihy se stala během jedné noci má srdcovka!
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/divka-ktera-psala-na-hedvabi-kelli-estes.html

Vlak v 6:41Vlak v 6:41J. Blondel

Milá a příjemná kniha, která pohladí na duši.
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/vlak-v-641-jean-philippe-blondel.html

InfernoInfernoC. Doyle

Mnohem lepší než první díl, myslím, že pokud to půjde takto dál, Royalové nemají šanci :-))
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/inferno-catherine-doyle.html

Píseň zimyPíseň zimyS. Jae-Jones

Píseň zimy je velkým zklamáním :(
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/pisen-zimy-s-jae-jonesova.html

Adam a kouzelná skluzavkaAdam a kouzelná skluzavkaM. Lazárová

Moc se mi to líbilo! Tohle mělo "grády". :-)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/adam-kouzelna-skluzavka-maria-lazarova.html

Nelinka - Deník štěněteNelinka - Deník štěněteL. Němcová

Příjemná knížka, kterou vypráví jezevčice Nelinka. Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/nelinka-denik-stenete-lenka-nemcova.html

Strom lžíStrom lžíF. Hardinge

Začátek byl trochu upnutější, ale potom se autorka rozjela :)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/strom-lzi-frances-hardinge.html

Moje sestra žije na krbové římseMoje sestra žije na krbové římseA. Pitcher

Nezdá se to, ale chvilkama to na mě působilo jako těžké čtení. Bylo mi z toho úzko... Více píšu zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/moje-sestra-zije-na-krbove-rimse.html

KřikKřikN. Beuglet

Nemám slov, tohle bylo opravdu něco skvělého.

Žena z kajuty č. 10Žena z kajuty č. 10R. Ware

Byla jsem velmi natěšená, po prvotině autorky jsem měla velká očekávání. Ovšem... :-)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/zena-z-kajuty-c-10-ruth-ware.html

DiabolikDiabolikS. J. Kincaid

Tak mi se tohle líbilo. Pokud jste si oblíbili Iluminae, Diabolik si oblíbíte taky. Není tady sice tak úžasné zpracování, ale příběh je veden plus mínus stejnou cestou. :-)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/diabolik-s-j-kincaidova.html

Nejhorší noční můraNejhorší noční můraB. Novak

Nejhorší noční můra je thriller, který mě doslova pohltil. Tohle je opravdu velmi dobrý počin a neskutečně se těším, co má pro nás autorka připraveno dál. :-)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/nejhorsi-nocni-mura-brenda-novak.html

KrverůžKrverůžA. Howard (pseudonym)

Očekávala jsem víc. Mnohem víc. Po sérii Šepotání jsem byla u vytržení, že se hlásí o slovo další novinka této autorky a proto jsem teď docela zklamaná, jakým směrem se to ubíralo.
Více píšu zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/krveruz-g-howard.html

TurbulenceTurbulenceW. G. (pseudonym)

Překvapení! Nečtu eroťárny, ale tahle má něco do sebe :)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/turbulence-whitney-g.html

Paříž - KatakombyPaříž - KatakombyJ. Bates

Mé první setkání s autorem a ihned pro mě naprosto fantastické. Líbilo se mi, užila jsem si to.

Pod maskou lžiPod maskou lžiT. Shanker

Už podle obálky jsem tušila, že půjde o temný příběh a nemýlila jsem se. Doslova mi kniha vyrazila dech, protože jsem netušila, že ji tak propadnu. :-)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/pod-maskou-lzi-tarun-shanker-kelly.html

Manželova ženaManželova ženaJ. Corry

Rozhodně se nejedná o žádnou naprostou pecku, ale taky to není kniha, kterou byste měli minout, jestliže milujete thrillery a psychologické k tomu..
Více v recenzi: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/manzelova-zena-jane-corryova.html

DivotvůrceDivotvůrceS. d. Castell

Divotvůrce mne naprosto překvapil a uhranul. Nebyly v tom ale žádné čáry. :-)
Je to pro mě obrovské překvapení! :-)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/divotvurce-sebastien-de-castell.html

Palác lžíPalác lžíE. Watt (pseudonym)

Roaylové mě zničili. Potřetí a naprosto.
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/palac-lzi-erin-watt.html

Krátké pohádky na dobrou nocKrátké pohádky na dobrou nocJ. Zíma

Dětská kniha pro "čtenáře" od pěti let. Ovšem myslím si, že font písma je malý, takže to bude spíše pro předčítání rodiči.
Více píši zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/kratke-pohadky-na-dobrou-noc-jan-zima.html

Sníh nebo popelSníh nebo popelS. Raasch

Kniha se mi líbila a autorka vytvořila velmi zajímavý fantasy svět. Samozřejmě nechybí romantika, tak jak už to v těchto příbězích bývá.
Více píšu tady: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/snih-nebo-popel-sara-raasch.html

1 2 3 4 5 6 >