Vzpoura

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Calle se Shayem se díky Hledačům podařilo na poslední chvíli dostat z hrůzyplného domu Bosquea Mara. U Hledačů našli azyl i spojenectví a konečně můžou být spolu. Jenže Calla se probudí z mdlob do děsivé nejistoty: netuší, co se stalo s členy její smečky, s její rodinou, a strachuje se o život Rena, mladíka, který jí byl už dávno předurčen jako životní druh. Poté co se do úkrytu Hledačů dostane Callin bratr Ansel, její nejhorší obavy se potvrdí… Cítí, že svůj útěk a jeho následky může odčinit jen tehdy, když se vydá zpět do Vailu a mladé vlky osvobodí. Naštěstí Hledače, kteří se jí ujali, nemusí nijak zvlášť přesvědčovat. Záchranná výprava začíná…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84280/big_vzpoura-CqJ-84280.jpg 4.2802
Série:

Smečka 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Wolfsbane, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (79)

Kniha Vzpoura

Ailee
25.11.2022

Tuhle knihu jsem četla hodně dlouho. Částečně za to mohl můj čtenářský blok, takže doufám, že knihu kvůli tomu nebudu hodnotit moc přísně, ale přišlo mi, že místo důležitých věcí se řeší prkotiny a jen se všichni v jednom kuse nesmyslně popichují, což asi mělo působit vtipně, ale místo toho to působilo otravně. Navíc se tam naráz objevila strašná spousta postav, které v tom udělaly pouze chaos. Konec byl nakonec celkem dobrý, ale musel se k němu člověk prokousat.

LilluLong
29.04.2022

Este sa to drží u mna za 4* :)


Elka252
09.05.2021

Nemůžu říct že by mě nebavila ale byla slabší než předchozí díl. Byla plná energie a příjemných zvratů a přesto byla spíše oddychová. Líbilo se mi že se autorka vrací do minulosti (protože jsem první díl četla už před delším časem) a mnoho částí je napsáno jako tehdy. Mrzí mě že se v knize nevystupoval Ren, kterému ještě stále fandím. Tento díl jsem se jen utvrdila v názoru na Callu - na to že je to vůdkyně, neví co chce. Další díl si přečtu hlavně proto abych se setkala s Tess, Connorem, Ethanem, kteří mi stejně jako ostatní Hledači přirostli k srdcy. Překvapila mě také Sabine, kterou jsem nemohla vystát.

marianna7090
03.01.2021

Celú túto knihu mohla autorka vtesnať do max 100 strán a rozdeliť ich medzi prvú a poslednú časť. Úplne zbytočná časť. Po skvelej prvej časti toto bolo extrémne nudné, nezaujímavé, príliš veľa nových, zbytočných postáv. Vlastne sa v knihe nič neudialo. Táto kniha bola vlastne len súhrn myšlienok pubertálnej holky, ktorá sa nevedela rozhodnúť medzi dvoma vlkmi, ktorí ju ľúbia. Skoro ako Twilight s tým rozdielom, že Calla sa vedela aspoň pobiť.
Prišlo mi to veľmi zbytočné a ešte dlho budem zvažovať či si prečítam tretiu časť alebo rovno celú sériu predám.

johana3160
06.11.2020

Neni to uplne spatne, jen to proste je spis pohadka... dej je pruhledny a az na par vyjimek neoslni. Navic je plny klise. Asi bych knihu nazvala nevyzralou.

befel
14.10.2020

Taktéž .. oddechovka .. nejsem cílovka, ale neurazila

CiaKawlone
04.10.2020

2. Díl mě strhnul stejně jako první a konec knihy je stejně napínavý jako ten předešlý. Děj je pořád energický a vše do sebe krásně zapadá.
Konečně jsme se dozvěděli něco o Shayovi a celkově je nám prostředí teď trochu jasnější. Hned se jdu vrhnout na 3. díl.

Laf
26.04.2020

Lepší jak první díl. Neustále se něco děje od začátku do konce. Neustálé zvraty a přísun nových informací. Super díl. Snad pokračování bude stejně dobré :)

1