Oběť přehled

Oběť https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110694/bmid_obet-LRS-110694.jpg 4 734 734

Smečka série

Calle se podařilo přivést na stranu Hledačů Rena, který se měl stát jejím druhem a vůdcem smečky. Tím se však ocitla v nepříjemné pozici – Ren i Shay po ní touží a na tom, koho z nich si vybere, závisí jak její osobní štěstí, tak osud smečky a výsledek výprav za mocnými artefakty, které Shayovi umožní bojovat s magií Strážců a porazit nejmocnějšího z nich, Bosquea Mara. Calle nezbývá než na čas zapomenout na hlas svého srdce: začíná dobrodružný a smrtelně nebezpečný hon za zbývajícími částmi elementálního kříže, zbraně, která jako jediná může zvrátit válku ve prospěch Hledačů. Mrtvých na obou stranách přibývá, a jak se blíží závěrečná bitva, pro Callu je stále obtížnější zachovat neutralitu. To ale ještě netuší, že největší oběť je všechny teprve čeká…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Knižní klub

Bloodrose , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Oběť. Přihlašte se a napište ho.

Artep071
04.03.2024 4 z 5

Celkově hodnotím tento příběh jako průměrný, ale užila jsem si ho a bylo to pěkně strávený víkend :)

havrmoni
15.11.2023 2 z 5

Začnu koncem. Dost divný, ale co už ,když si to tak autorka vymyslela, no.... Celý tento díl by mohl být osekán jen na hledání ,,kříže" a samotnou bitvu a přiřazen ke druhému dílu. Taky bych se klidně obešla bez toho povídání během boje a zhroucení vůdkyně. Bohužel jak to celkem dobře začalo, tak to měli sestupnou tendenci.

Anett24
06.07.2023 5 z 5

Knižní série byla velmi čtivá a moc se mi líbila. Ale jak to bývá u většiny knih, ani tady se mi moc nezamlouval konec. Já osobně bych to zakončila jinak, ale autorka si to přestavovala takto, tak se nedá nic dělat

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Oběť v seznamech

v Právě čtených8x
v Přečtených1 264x
v dalších seznamech16x

láska vlci démoni pro dospívající mládež (young adult)

Andrea R. Cremer
americká, 1978