Vzpoura

Vzpoura https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84280/bmid_vzpoura-CqJ-84280.jpg 4 818 81

Smečka série

Calle se Shayem se díky Hledačům podařilo na poslední chvíli dostat z hrůzyplného domu Bosquea Mara. U Hledačů našli azyl i spojenectví a konečně můžou být spolu. Jenže Calla se probudí z mdlob do děsivé nejistoty: netuší, co se stalo s členy její smečky, s její rodinou, a strachuje se o život Rena, mladíka, který jí byl už dávno předurčen jako životní druh. Poté co se do úkrytu Hledačů dostane Callin bratr Ansel, její nejhorší obavy se potvrdí… Cítí, že svůj útěk a jeho následky může odčinit jen tehdy, když se vydá zpět do Vailu a mladé vlky osvobodí. Naštěstí Hledače, kteří se jí ujali, nemusí nijak zvlášť přesvědčovat. Záchranná výprava začíná…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Knižní klub

Wolfsbane , 2011

Szekynka
06.03.2018 3 z 5

Po né úplně dokonalém prvním dílu, jsem se rozhodla číst dál. Druhý díl byl srovnatelný, žádný trhák.

1259
09.10.2017 4 z 5

Z celý knížky jsem trochu zmatená. Nevím jestli je to tím, že první díl jsem četla asi před dvouma rokama nebo něčím jiným, ale prostě je to tak. Ale i přes ten menší zmatek se mi knížka líbila a je velmi napínavá. Těším se na další díl.

DeniseMarini
10.06.2017 4 z 5

První díl byl lepší jak bývá zvykem, ale opět se kniha rychle četla.

jitka7
16.05.2017 3 z 5

Trošku slabší. Calla mě trošku začínala štvát. Ale příběh se zase nějak vyvinul a opět mě zaujmul. Takže i tak super.

Kiwi24
07.04.2017 4 z 5

Trochu slabší díl než Smečka, ale i tak byl plný emocí. Chudák Ansel!

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Poměrně čtivá romantická série s netypickým tématem, která mne však ničím nezaujala a ani neoslovila.

anonym02
10.10.2016 4 z 5

Nevím,ale z kniha se mi nelíbila tolik jako první díl.
Velmi jsem tam postrádala Rena a po čase mi začal Shay lézt na nervy! Přišel mi až moc vlezlý.

teer.h
18.07.2016 5 z 5

Tento díl se mi líbil možná o něco více, byla jsme v jednom napětí :-) Ale začal mi hrozně vadit Shay a postrádala jsem Rena. Skvělý díl, plný zvratů :-)

nikol2178
08.07.2016 5 z 5

Úžasný druhý díl a už se těším na další

Evule114
21.06.2016 5 z 5

No nemám co dodat, akorát jsem zvědavá na Rena a jak to bude dál pokračovat :-) jde se na další díl... Rozhodně tato série stojí za přečtení :-)

EliiCrazy11
18.02.2016 5 z 5

Druhý díl série Smečka byl také fantastický, už jsme se seznámili s tím, jak to tu chodí akorát včas, aby nám řekli, že to vše byla lež a byla nastolena nová pravidla. Objevení Ansela i nová zjištění byla skvělá, šokující a plná amocí. Rychle jsem si přivykala k novým spojencům, a proto mě hned na začátku zasáhla smrt jednoho z nich. Smrt Monroa, zrada některých členů smečky i záchrana ostatních byla úžasná (jakože úžasně napsaná, úžasné zvraty, ...), i když mě tam můj oblíbenec Ren zklamal. Menším zklamáním byl i nepřístupný Ansel, i když vzhledem tomu, čím si prošel, se nijak zvlášť nedivím. Z celkového pohledu velmi dobrá kniha, i když o ždibíček horší než 1. díl

Julia_pt
12.02.2016 3 z 5

Druhý díl vážně za nic moc nestál, žádný velký překvápko v tomhle díle nečekalo, ale aspon tam byli nějaké nové věci, co nebyli v prvním díle. Doufám, že třetí díl zase nabere síly a bude lepší než tento.

pecinka21
30.01.2016 2 z 5

První díl byl super, opravdu jsem se na druhý díl těšila, ale zklamal na celé čáře. Je to jen plácání z místa na místo a nic pořádného se neděje.

Knihomolka007
28.09.2015

Kniha byla opravdový zážitek, i když během prvního dílu jsem jí mnoho šance nedávala. Každopádně mi i slza ukápla nad Renem. Nakonec se mi velmi líbila a můžu říct, že jsem si ji nakonec VELMI užila...

HančaŠ
30.08.2015 5 z 5

Super! Už se těším na další díl! :)

vedana
29.07.2015 5 z 5

Knížka se mi četla dobře, po prvním dílu jsem musela přečíst i další díl, který mě mile překvapil, dějově byl lepší a zajímavější. Nemohla jsem knihu skoro ani odložit, skoro se mi nechtělo ani chodit spát.

Eleanor-ka
26.07.2015 5 z 5

Rozhodně nelituji, že jsem dala této sérii šanci a pustila se po trochu chaoticky nudném 1. dílu do nesourodé dvojky. Už odzačátku mě to táhlo a knížku jsem měla přečtenou za dva dny. Kniha byla dějově lepší, zvraty byly neočekávané a ten příval nových postav... prostě všechno tak, jak bych si to ani dokázat nepředstavila.

Pořád jsem na straně Rena a musím říct že mě Shay v tomhle díle neskutečně štval. Co se týče nových postav, Adne je mou jasnou favoritkou a hned za ní Ethan. Sabine jsem si také oblíbila. Musím přiznat, že jsem měla místy na Callu zlost, protože v tomhle ohledu co se týče zrad jsem nepřístupná, ale tak nějak jí mám ráda a dokážu se do jejích situací vžít. Uvidíme co přinese Oběť, na kterou se nesmírně těším.

Attia
08.07.2015 4 z 5

V případě druhého dílu mě už neustále omílaný vztah těch tří hlavních hrdinů přestával bavit. To, jak se Calla nemohla pořád rozhodnout, sáhodlouhé úvahové pasáže, opakované motání Rena do chvil se Shayem... Aspoň, že na konci v tom začínala mít jasno.
Naštěstí se tyto nedostatky vykompenzovaly akčností, zvraty a nečekanými odhaleními. Je vidět, že má autorka celý příběh pěkně promyšlený. I tak se mi jednička líbila o kapku víc.

Sabii14
31.05.2015 5 z 5

Tenhle díl mě určitě bavil víc než první. Knížka se mi četla dobře a velmi mě bavila.
Dokonce jsem si oblíbila i Shaye ikdyž mi je trošku líto Rena. Nečekala jsem že se to v knížce všechno tak zamotá ale jsem spokojená. Byl to moc dobrý díl a bylo tam hodně akce. Je mi hrozně líto Ansela...
Těším se na čtení dalšího dílu :-)

julliette
22.12.2014 5 z 5

I když ten začátek byl nudný a táhlý, uprostřed se vše začalo rozjíždět a byla jsem mile překvapena, že Calla přeci jenom tak touží po Renovi, já jsem to věděla. Ještě že jsem si i půjčila další díl, protože ten konec by mi jinak nedal spát.

přátelství láska smrt rodina vlci démoni pro dospívající mládež (young adult)

Andrea R. Cremer
americká, 1978