DariDerek DariDerek komentáře u knih

Tchyně a uzený... Tchyně a uzený... Simona Monyová (p)

Je sranda, jak příběhy píše sám život a potom si něco takového přečtete a řeknete si, sakra, to jsem já nebo sakra, to je kamarádka... Je to perfetkně napsané, procítěné do posledního detailu :))

28.04.2013 5 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Skvělá Monyová, mám přečtené její všechny knihy a nejvíc mě dostává tím, že opravdu se vžiju do děje, žřiju s postavou, nadávám, mám chuť brečet, smát se, prožívám každičký moment, trápím se a kolikrát se mi stane, že mám depresi ještě další dny po tom, co jsem knihu dočetla. Tohle je zrovna silný, pro mě drtivý příběh..

28.04.2013

Měsíční svit Měsíční svit Robyn Thurman

Jsem nadšená... Netušila bych, že druhý díl bude lepší než první...No, možná bych čekala stejnou dokonalost, ale ještě lepší?? No, tak to jsem totálně zvědavá na trojku... Vtipálek je the best :D

28.04.2013 5 z 5

V temnotě V temnotě Robyn Thurman

wow, wow, wow :-) Nerada bych se opakovala, ale WOW :D Pro mě něco úplně nového, ten styl psaní, ten děj, ty hlavní postavy... Žádné zamilované řečičky a dojáky, trocha hnusu, slizu... Překlad na jedničku, líbí se mi, že to nebylo až tak cenzurováno :D No, hurá na druhý díl, jelikož první předčil mé očekávání :D

24.04.2013 5 z 5

Knížka Ferdy Mravence Knížka Ferdy Mravence Ondřej Sekora

Dodnes ji mám v knihovně a nikdy se ji nevzdám :)

22.04.2013

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Četla jsem ji, když jsem byla malá, minulý víkend jsem hlídala od kamarádky malého, začetli jsme se a zjistila jsem, že já čtu a malý spí :-) Paráda :)

22.04.2013 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

dvě slova - rozporuplné pocity... :) dám tři hvězdičky za tu knížku proto, že je to romantický "žvást", chvilkama zdlouhavé tlachání o přírodě a kráse, což mě moc nebavilo, ale pět * za to, že mě ta kniha stejně chytila za srdce a já brečela! :) už dlouho se mi to nestalo, abych odložila knížku z důvodu vysmrkání se a utření slz :) takže průměr - čtyři * ale přikláněla bys se blíž k těm pěti.. nevím čím, dostal mě ten příběh, když bych to zbavila kudrlinek, tak by to byla pecka :) teď je to pecička :)

20.04.2013 4 z 5

Jedinečný nůž Jedinečný nůž Philip Pullman

Ještě lepší než první díl.... Nevím, čím to je, ale tentokrát jsem se začetla tak, že jsem v průběhu čtení mluvila nahlas stylem: to není možné, no tak, dělej... - apod. :D takže tato kniha má ode mne jedničku s * :))

20.04.2013 5 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

U čtení dílu Vytržení jsem u vytržení fakt nebyla :-) Jak se mi líbily první dva díly a přečetla je jedním dechem, tak tenhle nebyl to pravé ořechové - cestování časem bylo hrozitánsky zdlouhavé.. No, musím najít chuť do dalšího dílu, takže od Lauren na chvilku pryč :D

15.04.2013 3 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Neřekla bych, ale tohle je silná série.... :-)

04.04.2013 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Tak....zase kniha o nadpřirozenu, zase andělé, ale přitom podané tak, že se to nepodobá ničemu, co jsem kdy četla. Tahle kniha má spád, trochu jsem se bála, přemýšlela u té knihy a i brečela.... Má všechno, co vždy od knihy očekávám :)) A teď hurá na Muka :-))))

31.03.2013 5 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Druhý díl byl dobrý, musím uznat, že to mělo "grády" - docela :-) Ale taková ta klasika, jak si mám sakra vybrat mezi dvěma? :-) Navíc ten rozchod...ta smrt....ten útěk a nevím, kam a co dál... Ale jsem nadšená, pět hvězdiček :D

29.03.2013 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Viděla jsem přebal a přemýšlela, stáhnout, nestáhnout, přečíst, nečíst..... A jsem moc ráda, že jsem ji přečetla, dva večery v posteli s touto knihou byly lepší než s chlapem :-) Moc se mi kniha líbila a už louskám druhý díl... BTW-já chci být anděl!!! :D

24.03.2013 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Já už myslela, že Clary s Jacem zmizeli, ale né, našla jsem je, objevila a paráda :-) Tato kniha je sice více o Simonovi, ale není se čemu divit s tím jeho znamením na čele, a ty city Jace ke Clary se taky mění jako počasí :-)

14.03.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Na první díl jsem byla natěšená, spokojená, když jsem ho dočetla, ovšem co to je ten druhý díl??? Je tohle vůbec možné?? Lepší o 100% než první!!! :-) Má to děj, zápletku a člověče, jsem si s tou knížkou i chvílemi povídala - takový ten styl "no to si děláš pr..." :-)) Výborně, opravdu, výborně :-)

04.03.2013 1 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

wow, wow, wow ........ naprosto uchvácena.... už vím, co v ní ostatní mé "kolegyně" viděly, tedy četly.... jedním dechem a jak říká jedna má kamarádka - mám dokonale posílenou levou ruku, jelikož zkus si držet tu tlustou knihu pouze v jedné ruce a druhou mít v rozkroku ... :D skvělá kniha!!! :-)

24.02.2013 3 z 5

Pořád mi pijou krev Pořád mi pijou krev Kimberly Pauley

Oddechovka, ale moc příjemná. Líbila se mi tato knížka. :-) Neodsuzuju, že to není jako "Stefan a Damon" nebo jako "Edward a Bella" a proto se mi to líbilo :-)

28.01.2013 5 z 5

Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Kimberly Pauley

Zase bráni upíři z jiné strany, líbí se mi, jak se tohle téma rozjelo, stále více a více autorů se opírají o upíry a každý svým specifickým stylem...líbí se mi to a líbila se mi i tato knížka...čtu druhý díl, no uvidíme, jak to dopadne s Minou a jejím "odporem" ke krvi ... :-)

23.01.2013 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

nem

10.01.2013 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Jace, Clary, Luke, Jocelyn, Simon, Maia, Alek, Isabela, Max, Krasomil.......ale taky Valentýn, Hodge, Sebastian......a další....budou mi chybět, uchvácena touto trilogií

10.01.2013 5 z 5