DariDerek DariDerek komentáře u knih

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Příběh mě uchvátil...nekecám, odrovnalo mě to :-) Tak tohle bych nečekala :D a i když je štědrý den, tak kašlu na dárky, jdu na druhý díl :-))

24.12.2012 5 z 5

Zlatý kompas Zlatý kompas Philip Pullman

Neskutečná kniha, úchvácená dějem, spokojená se vším a mít "svého" medvěda, to by se mi taky líbilo :-)

17.12.2012 5 z 5

Poslední interview Poslední interview Sandra Brown

Hezky napsané, trochu i "zápletka", líbí se mi, když se v někom odehrávají dva rozporuplné pocity :-))) a čtenář si říká, no, tak sakra, už to řekni :-)))

27.11.2012 4 z 5

bylo to fajn se po nějaké době zase vrátit k Bele a Edvardovi...... Si tak vzpomenout na ně, přitom úplně z jiného úhlu :-) Diego mě mrzí, si nic s Bree neužili :DD

22.11.2012 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Kniha se mi líbila, přečetla jsem ji během chviličky, nevím proč, ale mám pouze 137 stránek a né 283 jak se píše výše :-) Ovšem příběh hezký :) Ten samuel by mě docela zajímal :-)

16.11.2012 4 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

neni co dodat, moc se mi to l

15.11.2012 5 z 5

Princeznám sluší růžová Princeznám sluší růžová Meg Cabot

Knížka jako ty předchozí, příjemné rozptýlení :D

13.10.2012 4 z 5

Zamilovaná princezna Zamilovaná princezna Meg Cabot

Pro mladé holky, ale i stará se tím zabaví :D

06.10.2012 4 z 5

Povinnosti princezny Povinnosti princezny Meg Cabot

Romantika - ale žádná Lanczová, kde je všechno až moc sladké, tohle se mi líbí :)

05.10.2012 4 z 5

Na druhé straně Na druhé straně Claudia Gray (p)

No nevím, ten konec... líbily se mi knihy všechny, ale když nad tím přemýšlím, lucas žije a bianca se s ním bude objímat i dalších 50let kdy on bude starý, vrásčitý, třeba bude mít i prostatu a ona bude stále mladá a duch? tedy přízrak... no nevím, ten konec mě trochu zklamal a z mého pohledu... nelíbil se mi....

30.09.2012 5 z 5

Přesýpací hodiny Přesýpací hodiny Claudia Gray (p)

Mě se to líbí čím dál tím víc všechno :) i když to nepokračuje tak, jak bych si přála, tak to beru :D

30.09.2012 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Na doporučení jsem ji začala číst a i přes prvotní "nechápání a složitosti pro mě" jsem se začetla a přestala až když nebylo co číst dál :-)

25.09.2012 4 z 5

20 x Čtyřlístek 20 x Čtyřlístek Ljuba Štíplová

Nesmrtelný čtyřlístek :-) Mám doma, ale bohužel je to tak staré, že mi chybí poslední čtyři díly :-))))))

25.09.2012 5 z 5

Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů (převyprávění) Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů (převyprávění) Gisela Fischer

Pamatuju si, kdy mi z ní četla maminka :-)) A teď čtu já jiným, paráda :-)

25.09.2012 5 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

i když je upírů všude hromady, já jich nikdy nebudu mít dost :D

25.09.2012 5 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

pokračuju dále :-) spokojenost :)

Andělé noci Andělé noci Lenka Lanczová

Ani neurazila, ale ani nenadchla. Znám lepší její díla...

20.09.2012 2 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Tak já se teda přiznám - brečela jsem! :) Poslední díl mě dojal fakt až k slzám :) Cítila jsem se znovu na patnáct, ale kniha byla pro mě úžasná .. Ať si kdo chce říká co, pro mě to bylo naprosto skvělé zakončení předchozích situací :)))

16.09.2012 5 z 5

Krása na prodej Krása na prodej Candace Bushnell

Jestli znáte knihu Zlatokopky od Tasminy Perry, bude se vám líbit i tato :) Zase o zbohatlících, modelka za Victoria Secret, dáme, které si berou "škaredé" ale "bohaté" muže, nemusí pracovat, mají všeho dostatek - ale jedno jim chybí - láska :) Ovšem na to oni nepřijdou :) Hezké počtení, takový relax na dovolenou či do vany :)

14.09.2012 4 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Joy Fieldingová se mooc dobře čte, ale brzy člověk zjistí, že všechny knížky jsou na stejný způsob :-)

13.09.2012 4 z 5