Zamilovaná princezna

Zamilovaná princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/5024/mid_zamilovana-princezna-2rk-5024.jpg 4 274 22

Princezniny deníky série

Po Princezniných denících, knížce, která se stala v mnoha zemích bestsellerem, a druhém dílu s názvem Místo pro princeznu! vychází nyní v Knižním klubu třetí pokračování Zamilovaná princezna. Mia je, jak už víme, genovská princezna žijící v New Yorku. Zanedlouho má být oficiálně představena národu, kterému bude jednou vládnout. Teď jí však rozhodně dělají větší starost pololetní zkoušky na střední škole, zejména z matematiky. A to i přesto, že se Miina matka nedávno provdala právě za jejího matematikáře. Daleko nejvíc trápení má ovšem Mia s tím, jak říci Kennymu, s nímž chodí, že do něj není zamilovaná. Ví určitě, že má ráda někoho jiného. I když ten si podle ní bohužel vybral úžasnou Judith, která umí klonovat octomilky. Aby toho všeho nebylo málo, je tu ta módní příloha novin, o kterou se pochopitelně zasloužila Grandmére, aby své vnučce zajistila publicitu. Odsoudí za to spolužáci Miu? A pozve ji vůbec někdo na školní ples? Nezbývá než začít všechno řešit... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Knižní klub

Princess in Love , 2002

Ronnie68
07.03.2024 4 z 5

Další zábavná oddechovka ...

Elulilinka1
30.12.2022 4 z 5

Bavilo mě to, jako oddechovka super.

Klarkare
18.10.2021 5 z 5

Ďalšia super kniha. Koniec bol na nej najlepší.

Taralcielle
30.08.2019 4 z 5

Celá série princezniných deníků patří k oddechové literatuře pro náctileté. I při čtení v pozdějším věku (30) jsem se ale pobavila. Místy mi tedy Mia hodně lezla na nervy, v mnoha ohledech jsem jí nechápala. Ve spoustě věcí jsem jí však zase až moc dobře rozuměla. Pobavila mě obzvlášť postava babičky, genovijské královny, která je decentní dámou, ale umí to i pěkně rozjet, dělá spoustu naschválů a je velmi tvrdohlavá. Líbí se mi i tlusťoch Louie.

janaky
25.09.2018 2 z 5

Táto séria od autorky je mojou obľúbenou. Veď kto by nechcel byť princeznou a k tomu mať svojho kocúra a svoje bohatstvo či zámok.

blackhorse
11.11.2017 5 z 5

Super!!!

kami16
09.08.2016 5 z 5

Kniha mě nebavila tolik jako dva předchozí díly, ale měla také pár svých světlých stránek. :) Třeba to, jak Mia posílala Michaelovi anonymní milostná psaníčka, ale on stejně věděl, že jsou od ní. To jí dal také najevo při Zimní slavnosti. No a konec knihy prostě bomba! :D

stepka3765
13.08.2015 5 z 5

V tomhle díle mě strašně štvala Grandmére! Ve filmu je úplně jiná, milejší, ale tady se mi zprotivila. Ale stejně jsem si knížku užila, a jdu na další díl :)

patricka
19.04.2015 5 z 5

Tak jsem si jako oddechovku přečetla další díl Miina deníku. A nezklamal mě :) Mia mě opět pobavila, inspirovala, ... Akorát mi přišla moc ústupná Grandmére. V knížkách mi Grandmére přijde opravdu nesnesitelná (ve filmu vůbec).

jaja1989
17.04.2015 5 z 5

Bohužel zjišťuju, že 1. dílu se nic nevyrovná.

1v8na
03.09.2014 5 z 5

Výborná kniha! Je moc krásná. Příběh je velmi romantický a moc se mi líbí. Je to psáno velmi čtivě.

vlkove
18.08.2014 3 z 5

Meg Cabot mě stále překvapuje :) tento díl mi přišel lepší než předchozí dva, moc se těším na další pokračování série je to naprosto úžasná série ze života teen princezny. Hlavní hrdinka si na nic nehraje je svá (pěkně ulítlá). Kniha je psaná čtivě a jako předchozí knihy je to příjemná milá oddechovka. :) Doporučuji knihy této série číst po přečtení nějaké té vážnější nebo náročnější knihy. :D

kacaaba
27.07.2014 3 z 5

Pěkné pokračování. Jsem zvědavá, jak to v knize dopadne. Pořád mám nutkání to srovnávat s filmem.

elliefant
13.05.2014 3 z 5

Opět nenáročná oddechovka.

spencer
17.10.2013 3 z 5

Tenhle díl byl o něco horší než ty první dva ale jinak skvěle napsané

Poutnice
01.10.2013 4 z 5

i u tohodle dílu jsem byla pořád napnutá, co kde zase Mia vyvede :) ale nebylo to vůbec špatný, jen mě vážně děsně štve ta její babička...

TessDragon
11.08.2013 5 z 5

Tohle je bezpochyby můj nejoblíbenější díl z The Princess Diaries.Přece jen to otukávání mezi Miou a Michaelem je víc než zlaté.Ale také mi i přesto bylo líto Kennyho.Těším se na další pokračování. :3

Nikol18
06.01.2013 2 z 5

Tenhle díl byl o něco lepší, ale ne o tolik. Je znát, že je to psané pro dívky v pubertě, vyloženě pro tu dobu. Být mladší, určitě by se mi to líbilo na pět hvězd, ale jelikož je mi už přes dvacet, nemám už tolik pro pubertu pochopení, přesto příběh je to hezký.

DariDerek
06.10.2012 4 z 5

Pro mladé holky, ale i stará se tím zabaví :D

Missys17
17.08.2012 3 z 5

Knížka pro mladá děvčata, ale je to podáno celkem dobře a čtivě, je to spíše taková oddychová knížka u které člověk nemusí tolik přemýšlet a hledat souvislosti.

Meg Cabot
americká, 1967