Na druhé straně

Bianca a Lucas vždy věřili, že vydrží vše, jen aby mohli být spolu. Jenže pak si s nimi osud zahraje ošklivou hru a Bianca se promění v přízrak a Lucas v upíra, bytost, kterou celý život lovil. Lucase pronásleduje téměř nezvladatelná touha zabíjet, a tak se může obrátit o pomoc jen na jedno místo… na akademii v Evernightu. Bianca je rozhodnuta zůstat s ním. Jenže ředitelka akademie vede proti přízrakům otevřenou válku a bývalý domov se stává pro Biancu nebezpečným místem, navzdory novým schopnostem, které svou přeměnou v přízrak získala. Na Evernightu se schyluje k bitvě mezi přízraky a upíry a Bianca s Lucasem čelí strašlivé nové realitě. Dosud překonali všechny překážky, které jim život nastražil do cesty, ale dokáže jejich láska přežít, když se každý z nich ocitl na druhé straně?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73675/big_na-druhe-strane-jNj-73675.jpg 3.8240

Evernight 4.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Afterlife, 2011

Kniha Na druhé straně

Dyna08
03.08.2021

Nechci sérii nijak kritizovat, to v žádném případě, je úžasná, nádherná,...ale přestává mě bavit, a to i přes to, že si o ní stále myslím, že je úžasná. A ona je ️

Romžiry
11.07.2017

Tak takový vývoj události jsem nečekala. Moc pěkné. Doporučuji.

MájaM.
22.02.2017

Nečekané rozuzlení celé série:) Nic jiného neprozradím. Určitě se oplatí přečíst:)

Mellisek
08.09.2016

Perfektni konec který nikdo nepředpokládal každý doufal jak to s B. dopadne :) akvěle napsané super oddechovka jsem zvědavá na poslední díl o Balthazarovi :)

Adriana21
20.03.2016

Čtvrtý díl mě zase konečně zaujal na rozdíl od třetího. Líbilo se mi, že se příběh vrátil zase na Akademii Evernight :) A také jsem se dozvěděla více o přízracích... Rozhodně dobrý díl. Pro mě na tři hvězdy.

Veronika.C
24.04.2015

Poslední díl byl stejně dobrý jako předešlé ikdyž závěr jsem čekala trošku jiný ale dopadlo to dobře takže spokojenost :-) A jelikož byl Balthazar moje nejoblíbenější postava tak se hned vrhám na 5. díl

Samira
18.04.2015

Ačkoli se mi poslední díl moc líbil, tak třetímu se nevyrovnal. Do zápletky kolem přízraků jsem se začítala delší dobu, což se mi v sérii stalo poprvé, přesto byla nakonec výborná. Ačkoli bych si závěr představovala jinak, neviděla bych ho tak tragicky, kdo ví, co bude za 5O let, obzvlášť jejich akčního života, vnímala jsem ho spíš otevřeně. Celkově sérii moc chválím a určitě se k ní ještě vrátím!

k8jj
30.07.2014

No co dodat :D tuto serii jsem četla jedním dechem. V knihovně jsem si půjčila první díl , že si to přečtu aniž bych veděla co to je. Za jedno odpoledne jsem přečetla jeden díl a na druhý den jsem si šla půjčit zbývající 3. Prostě totálně povedená série. Až na ten konec, nad kterým jsem kroutila hlavou, jsem velice ráda že jsem si to přečetla. Prostě povedená série. Néjvíc se mi asi líbil druhý a třetí díl, které jsem stihla přečíst za dva odpoledne:) Takže doporučuji přečíst :))