Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů (převyprávění)

Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů (převyprávění) https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80960/bmid_nejkrasnejsi-pohadky-bratri-grimmu--eRS-80960.png 5 105 17

Tato překrásná knížka obsahuje 13 nejoblíbenějších pohádek bratří Grimmů. Jsou vytištěny velkým písmem a doprovází je spousta barevných ilustrací, aby se do čtení s potěšením pustili i malí začátečníci.

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Die schönsten Grimms Märchen

MartinaCh27
včera 5 z 5

Tahle kniha byla moje úplně první.

Eeve
14.12.2020 4 z 5

Úplne tie najklasickejšie z klasických rozprávok (napr. Popoluška, Šípková Ruženka, Snehulienka, atď.), nádherne napísané, krásne ilustrácie. Čo mňa trochu prekvapilo, aj keď som bola ešte dieťa, bolo naozaj, ale naozaj veľké písmo :) Vhodné teda aj pre najmenšie deti, alebo starších ľudí :) Ale vlastne pre všetkých...

hamploka
28.07.2020

Krásně a výstižně napsáno, veliké písmena a krásné obrázky.

Deena_
03.02.2020 5 z 5

Krásný návrat do dětství :)

Lessana
07.12.2018 4 z 5

Veľké písmenká, hrubší papier, pekné ilustrácie a skrátené verzie cudzokrajných rozprávok - to sa mi vybaví pri spomienke na túto knihu, ktorú som ako dieťa dostala na ktorési Vianoce :).

DeKo1996
04.08.2018 5 z 5

Tohle byla jedna z mých prvních pohádkových knížek a naprosto jsem ji milovala. Některé pohádky jsem časem znala téměř nazpamět. I dnes se k ní ráda vracím a vzpomínám na dobu, kdy jsem ji četla jako dítě. Kouzelné pohádky, kouzelná kniha pro děti..

hroneczek
25.10.2017 5 z 5

Miluju ji. Krásné obrázky, velká písmena pro malé čtenáře.

Šura
11.02.2017 5 z 5

Z dětství si ji nepamatuji, ale teď jsem ji objevila v knihovně a svým dcerám musím vybrané pohádky předčítat pořád dokola. Zařadila jsem si ji i do výzvy. I když těch pohádkových knih už mám letos přečteno mnohem více.

martas006
06.02.2017 5 z 5

Jako malá holka jsem jí četla pořád dokola.

monte
01.02.2017 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha pohádek

Princezna22
09.12.2016 5 z 5

Krásné pohádky. Mé dceři se moc líbili.

jitka7
15.10.2016 5 z 5

Krásné pohádky. Čtou se jedna báseň. I zfilmovaná podoba je krásná, doteď si to někdy ráda pustím.

Sali88
19.01.2015 5 z 5

Když jsem byla maldší, četla jsem jí několikrát :)

Marčullkas
30.07.2013 5 z 5

Má úplně první knížka s velkýma písmenkama, kterou jsem přelouskala jako dítko.
Od té doby jsem nedala knížky z ruk!

DariDerek
25.09.2012 5 z 5

Pamatuju si, kdy mi z ní četla maminka :-)) A teď čtu já jiným, paráda :-)

Layss
26.02.2012 5 z 5

Pěkný soubor těch nejhezčích klasických pohádek... Není nic, co bych k tomu více dodala...

Hancza
10.09.2011 5 z 5

Plný počet musím dát už proto, že to je moje srdeční záležitost - první kniha, kterou jsem sama přečetla... Opravdů krásná kniha pro čtenáře začátečníky :)