Krása na prodej

Krása na prodej https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/3271/krasa-na-prodej-3271.jpg 3 68 11

Hrdiny románu jsou příslušníci newyorských horních deseti tisíc, obyvatelé světa, v němž nikdo není dostatečně bohatý, vybraně oblečený ani náležitě společensky postavený, aby si vydobyl pevné místo mezi mocnými v království médií a zábavy. Janey Wilcoxová touží být na vrcholu. Poté, co se stává přední modelkou jisté významné agentury a získá si přízeň všemi obdivované lvice salonů, se konečně jí otevřou dveře do velkého světa. Ve snaze upoutat, okouzlit a stoupat výš po žebříčku slávy se účastní všech významných společenských akcí ve zdánlivě bezstarostné říši luxusních automobilů, filmových hvězd, mediálních magnátů a vztahů, jejichž smysl chápe pouze zasvěcený jedinec.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

Trading Up , 2004

Sabina335
07.04.2020 3 z 5

Tak trochu jiný Sex ve městě.

IYv
12.03.2019 1 z 5

neuvěřitelně divné, věty nedávaly smysl, skončila jsem na stránce 60.

joslin
03.11.2015 1 z 5

Ukazatel, že to stálo za starou bačkoru? Nepamatuji si obsah.

sakalik55
08.04.2015

tyvole:D to ne, jako oddechovka dobry a taky pro me jako pro holky co miluje modu a rada si predstavuje kostymy dobrý.Ale jinak sem uprimme samotnou Candace videla v Janey.Naivni hloupa bohata newyorkčanka co si mysli ze muze vscehno.Ani bych se nedivila kdyby Candace taky prisla k vydani knihy podobne jako jeji hrdinka.A tedy velky poklon serialovym tvurcum Sexu ve meste, protoze to je skvost.Ale rozhodne ne kvuli romanu.Nehledne o tom ze kniha je tak dlouhaaaa a pritom o nicem.Nicmene jestli se dostavas z nejakyho silnyho knizniho zazitku a nechces zacit novou knihu abys ji svoji nevyhaslou laskou k te bejvalé neznevíhodnil, šahni po Kráse na prodej.

LucyNej
24.01.2015 3 z 5

Příjemná kniha na oddych :))

Adriana.82
20.01.2015 1 z 5

Bože , bože .... co jsem si to koupila za brak ? Sice jsem se knihu donutila dočíst , ale aspoň jsem se přesvědčila (už poněkolikáté ) že tohle pro mě prostě není ....

Market = )
27.03.2014 3 z 5

Knížka mě docela bavila, i když jsem jí četla strašně dlouho. V druhý půlce jsem se už ale skoro pokaždý rychle začetla a chtěla moct číst dýl než jen cestou do práce :-).

sarka-destiny
11.01.2014 2 z 5

Není to můj styl, ze začátku jsem se vyloženě trápila a myslela, že to nedočtu. Asi ve čtvrtině mě to chytlo a konečně jsem se začetla a chvílemi možná i bavila. Ale jedno vím jistě - toto není kniha, po které bych sáhla znovu.
Ta holka byla úplně nahlavu. (dle mě)

DianaC
08.12.2013

Tato kniha pro mě byla velkým zklamáním. Nevím čím to je, tuto tématiku mám ráda, ale kniha je hrozně zdlouhavá, nudná, posledních pár stránek jsem ani nedočetla a to se mi stane opravdu málokdy, abych knihu nedočetla i přes všechny zápory.. za mě bohužel nedoporučuji.

KKlara
16.03.2013 4 z 5

Kniha je hodne ctiva a tak do dvou tretin presne takova, jak jsem cekala: nenarocna, obsah odpovidal obalce... Pak se ale dej vratil o dost dozadu, mnoho vysvetlil a me donutil dat ctyri hvezdicky. Ta kniha nebyla tak hloupa (bez zleho), jak jsem ocekavala. Libila se mi.

DariDerek
14.09.2012 4 z 5

Jestli znáte knihu Zlatokopky od Tasminy Perry, bude se vám líbit i tato :) Zase o zbohatlících, modelka za Victoria Secret, dáme, které si berou "škaredé" ale "bohaté" muže, nemusí pracovat, mají všeho dostatek - ale jedno jim chybí - láska :) Ovšem na to oni nepřijdou :) Hezké počtení, takový relax na dovolenou či do vany :)

New York modelky

Kniha Krása na prodej je v