Srdceboly

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

„Svatební pochod mi vždy připomíná hudbu, která se hraje, když vojáci táhnou do boje,“ řekl lyrický básník Heinrich Heine a nevědomky tak s předstihem naprosto dokonale vystihl obsah knihy Srdceboly. Je to příběh o manželství, které začíná okázale se vší parádou a končí na bojišti, je to příběh plný vášně, intrik, touhy, žárlivosti, sexu, paniky ze stárnutí, osobní nezralosti, lží a pomstychtivosti. Je to příběh pro všechny z Vás, kteří už vědí, že manželství není souboj. V souboji se totiž dá vyhrát....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/79_/79247/srdceboly-zc2-79247.jpg 3.8581
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Belami
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (133)

Kniha Srdceboly

Přidat komentář
hanka33
20. srpna

Osud autorky mi byl před četbou znám. Ostatní její knihy jsem nečetla, ale nabyla jsem dojmu, že v knize již autorka volá o pomoc. Hořký, smutný příběh.

Magrata15
06. července

Simona Monyová má takový svůj styl, čte se to dobře, ale mnoho mi to nedává.

LadyCarousel
03. června

Tedy nevím, co jsem to měla za vydání, nebo co se stalo za chybu, ale vypadá to, že ten kdo to resigoval odvedl naprosto příšernou práci. Gramatické chyby, zvláštní odstavce... Ale k obsahu, možná až moc příměrů, ale jinak se mi příběh líbil a ten název knihy sedí jak nikdy. Opravdu mě z toho bolelo srdce a střídalo se pochopení hlavní postavy s absolutním nepochopením. To je život.

daza.dt
21. května

Smutné čtení, jak psali již ostatní, když si člověk to vše vloží do souvislostí, které následovaly - tak až mrazí. Jinak co se týče hodnocení knihy - zatím moje první od této autorky, tak nemohu porovnávat jestli je horší či lepší než ostatní.

JancaMia
20. dubna

tohle hodně bolelo, knihu jsem četla krátce před autorčiným skonem a po skonu mi vše u této knížky docvaklo .. touhle knížkou volala o pomoc ale osud byl bohužel rychlejší ... :(

Vendas
19. března

Super knížka.

tabaluga
28. ledna

Knihy od paní Monyove jsou psané realisticky bez příkras..věřím že timto stylem žije více lidí...málokterý muž dokáže snést úspěch své ženy..

NymphMaeve
20. ledna

Úžasné, má první kniha od této autorky a určitě ne poslední. Skvěle popsané pocity i prostředí jednoho zlého manželství, vše odhalené až na kost, velmi čtivě vyprávěné a neskutečně realistické. Kniha mě fakt dostala a moc se těším, až se pustím do dalších knih paní Monyové.

1