Srdceboly

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

„Svatební pochod mi vždy připomíná hudbu, která se hraje, když vojáci táhnou do boje,“ řekl lyrický básník Heinrich Heine a nevědomky tak s předstihem naprosto dokonale vystihl obsah knihy Srdceboly. Je to příběh o manželství, které začíná okázale se vší parádou a končí na bojišti, je to příběh plný vášně, intrik, touhy, žárlivosti, sexu, paniky ze stárnutí, osobní nezralosti, lží a pomstychtivosti. Je to příběh pro všechny z Vás, kteří už vědí, že manželství není souboj. V souboji se totiž dá vyhrát....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79247/big_srdceboly-zc2-79247.jpg 3.8654
Nahrávám...

Komentáře (148)

Kniha Srdceboly

Kanylka
24. září

Láska, manželství, krize, nevěra, manipulace a ?

misssicccka
04. srpna

Ve vsi ucte k autorce a jejimu osudu chci jen napsat, ze mi delalo problem toto dilo vubec docist a ze to dobre na tom je asi jen to, ze je to realne (bohuzel).


veronika9761
23. března

Velmi sugestivne psano. Snad všechny knizky autorky obsahuji patologicke rodinne vztahy, pokazde si říkám, nakolik jsou vycty rodinnych a vztahovych tragedii autobiograficke.

PavlineCZka
19.09.2020

Kniha se dobre cte, ale moc dobre z ni neni... hned prvni co, tak me ovlivnilo to, ze hrdinka "ztratila" syna (to same v knize Pletky s osudem).. jakozto matku dvou malych kluku..
Az po precteni jsem zjistila, jaky osud autorku cekal. Je pravda, ze jednani zen, ktere se chovaji jako hlavni hrdinka, moc nechapu, ale deje se to..

Surikata369
24.04.2020

Teda, to byl ale hořkoslaný zážitek... Asi by nebyl až takový, kdybychom neznali realitu spisovatelky, že... :( Jinak kniha opět moc čtivá, dobře napsaná, dosti reálná... Nemůžu nic vytknout.

Zozol.ka
15.04.2020

Autorka zoufale volá o pomoc a své pocity vkládá pomocí slov do téhle knížky. Je mi z knihy dost smutno.

Baja333
12.03.2020

Přečteno jedním dechem. Kniha je smutná, ale bohužel se toto děje v mnoha domácnostech aniž by jsme tušili.

palka452
29.02.2020

Všechny její knihy jsou hrozně naivní...dnes bych je nečetla..

1 ...