Srdceboly

„Svatební pochod mi vždy připomíná hudbu, která se hraje, když vojáci táhnou do boje,“ řekl lyrický básník Heinrich Heine a nevědomky tak s předstihem naprosto dokonale vystihl obsah knihy Srdceboly. Je to příběh o manželství, které začíná okázale se vší parádou a končí na bojišti, je to příběh plný vášně, intrik, touhy, žárlivosti, sexu, paniky ze stárnutí, osobní nezralosti, lží a pomstychtivosti. Je to příběh pro všechny z Vás, kteří už vědí, že manželství není souboj. V souboji se totiž dá vyhrát....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/79_/79247/srdceboly-zc2-79247.jpg 3.8581
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Belami

Kniha Srdceboly

hanka33

Osud autorky mi byl před četbou znám. Ostatní její knihy jsem nečetla, ale nabyla jsem dojmu, že v knize již autorka volá o pomoc. Hořký, smutný příběh.

Magrata15

Simona Monyová má takový svůj styl, čte se to dobře, ale mnoho mi to nedává.

LadyCarousel

Tedy nevím, co jsem to měla za vydání, nebo co se stalo za chybu, ale vypadá to, že ten kdo to resigoval odvedl naprosto příšernou práci. Gramatické chyby, zvláštní odstavce... Ale k obsahu, možná až moc příměrů, ale jinak se mi příběh líbil a ten název knihy sedí jak nikdy. Opravdu mě z toho bolelo srdce a střídalo se pochopení hlavní postavy s absolutním nepochopením. To je život.

daza.dt

Smutné čtení, jak psali již ostatní, když si člověk to vše vloží do souvislostí, které následovaly - tak až mrazí. Jinak co se týče hodnocení knihy - zatím moje první od této autorky, tak nemohu porovnávat jestli je horší či lepší než ostatní.

JancaMia

tohle hodně bolelo, knihu jsem četla krátce před autorčiným skonem a po skonu mi vše u této knížky docvaklo .. touhle knížkou volala o pomoc ale osud byl bohužel rychlejší ... :(

Vendas

Super knížka.

tabaluga

Knihy od paní Monyove jsou psané realisticky bez příkras..věřím že timto stylem žije více lidí...málokterý muž dokáže snést úspěch své ženy..

NymphMaeve

Úžasné, má první kniha od této autorky a určitě ne poslední. Skvěle popsané pocity i prostředí jednoho zlého manželství, vše odhalené až na kost, velmi čtivě vyprávěné a neskutečně realistické. Kniha mě fakt dostala a moc se těším, až se pustím do dalších knih paní Monyové.