Srdceboly

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

„Svatební pochod mi vždy připomíná hudbu, která se hraje, když vojáci táhnou do boje,“ řekl lyrický básník Heinrich Heine a nevědomky tak s předstihem naprosto dokonale vystihl obsah knihy Srdceboly. Je to příběh o manželství, které začíná okázale se vší parádou a končí na bojišti, je to příběh plný vášně, intrik, touhy, žárlivosti, sexu, paniky ze stárnutí, osobní nezralosti, lží a pomstychtivosti. Je to příběh pro všechny z Vás, kteří už vědí, že manželství není souboj. V souboji se totiž dá vyhrát....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79247/srdceboly-zc2-79247.jpg 3.8619
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Belami
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (145)

Kniha Srdceboly

Přidat komentář
PavlineCZka
19. září

Kniha se dobre cte, ale moc dobre z ni neni... hned prvni co, tak me ovlivnilo to, ze hrdinka "ztratila" syna (to same v knize Pletky s osudem).. jakozto matku dvou malych kluku..
Az po precteni jsem zjistila, jaky osud autorku cekal. Je pravda, ze jednani zen, ktere se chovaji jako hlavni hrdinka, moc nechapu, ale deje se to..

Surikata369
24. dubna

Teda, to byl ale hořkoslaný zážitek... Asi by nebyl až takový, kdybychom neznali realitu spisovatelky, že... :( Jinak kniha opět moc čtivá, dobře napsaná, dosti reálná... Nemůžu nic vytknout.


Zozol.ka
15. dubna

Autorka zoufale volá a pomoc a své pocity vkládá pomocí slov do téhle knížky. Je mi z knihy dost smutno.

Baja333
12. března

Přečteno jedním dechem. Kniha je smutná, ale bohužel se toto děje v mnoha domácnostech aniž by jsme tušili.

palka452
29. února

Všechny její knihy jsou hrozně naivní...dnes bych je nečetla..

zdenaR
26. ledna

Kniha, která vás nenechá chladnou a donutí k zamyšlení.
Jasné autobiografické prvky a smutný osud autorky čtení příběhu umocní.

lucka1998
23. ledna

Dle mého názoru strašně naivní kniha. Hlavní hrdinka mi tím ustupováním leze na nervy... Hodně jsem se musela přemáhat ji dočíst. Jinak je to bohužel velmi aktuální kniha...

yerisley
23. ledna

Jednu hvězdu dávám pryč jen z toho důvodu, že tento typ knížek není mým oblíbeným žánrem, ale tato knížka je asi čtvrtá, kterou od spisovatelky znám a umí psát poutavě, popisuje vztahy, které bohužel lidé prožívají. Vždycky se u takových knih ptám, jestli to má dotyčná hrdinka za potřebí a když už všichni známe konec autorky knih, tak je to až mrazivé. Uvědomujete si, že ten partner není ok, a přesto zůstávate. Bez ohledu na vaše vzdělání, finance, inteligenci atd.

1 ...

Doporučujeme

Andělská tvář
Andělská tvář
Vesnický román
Vesnický román
Podbrdské ženy
Podbrdské ženy
Život na ostro
Život na ostro