Pořád mi pijou krev

Pořád mi pijou krev https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83922/porad-mi-pijou-krev-83922.jpg 4 111 16

Pořád mi pijou krev série

< 2. díl

Stát se upírkou není žádný med - přijdete pozdě na školní večírek, dostanete domácí vězení i v den vlastního pohřbu, a dokonce se musíte dívat na to, jak si to váš kluk George rozdává s nejlepší kámoškou... tedy bývalou! Ale zase tak otravné to není - Cameron, můj nový upíří kamarád, je totiž víc cool a hezčí než George!

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Alpress

Still sucks to be me , 2010

lucie2371
04.09.2019 3 z 5

Druhý díl se mi líbil o něco více než první ale vzhledem ke klamné anotaci ,,a dokonce se musíte dívat na to, jak si to váš kluk George rozdává s nejlepší kámoškou... tedy bývalou!"
srážím druhou hvězdičku.

Calla2002
10.02.2018 5 z 5

Super série jediný co mi tam tak trochu vadilo ža nakonec nebyla s Cameronem :-/ vždyť byl úúžasnej! :D
George je super ale na Camerona prostě nemá.
Mina byla taky super ❤

DK197
26.06.2016 3 z 5

Druhý díl je oproti jedničce více akční, což je plus. Konečně i tady ukázal svět upírů trochu drápky. Celkově mi děj přijde nápaditý. Bez striktního amerického Happy Endu - všichni víme, jak to dopadne -. Ale styl psaní mi znovu dokázal (a občas i chování hlavní hrdinky), že na to, abych tuto knížku plně docenila, musela bych mít o pár let míň. Nevadí, bylo to fajn. :-)

HannaFuchs
16.03.2016 2 z 5

Líbilo se mi, jak na začátku každé kapitoly byl mýtus a skutečnost o upírech. Jinak to byla normální kniha o problémech teenagerů a upírů zároveň. Znám i lepší. Navíc popis na přebalu knihy vůbec nesedí. Pořád jsem čekala, kdy Mina odhalí, že jí George podvádí s její nejlepší kamarádkou a o ničem takovém se v knize ani nepsalo. A s Cameronem jen pusa? Dávám jen dvě hvězdičky.

Hoshi
09.03.2015 4 z 5

Po druhém přečtení (první přečtení této knihy bylo někdy před pěti lety) musím říct, že se mi příběh líbil. Hlavní hrdinka - Mina, ačkoliv nemá ráda gotik styl, je věrně oddaná své nejlepší kamarádce Sereně - tu je vidět síla přátelství, když se Serena vydá svým mrtvým broukem tak daleko. Kniha se mi líbila, jen co pro mě bylo velké zklamání (ostatně jako pro všechny) je obálka, která je příšerná a popis, který vůbec nesedí... Proto nedávím plný počet.

1v8na
24.02.2015 5 z 5

příběh s emi velmi líbil. Byl napínavý a velmi dobrodružný. Rozhodně se mi druhý díl líbil víc něž ten první

Katee
24.07.2014 5 z 5

Bylo to bezvadné, lepší než první díl :) Moc hezky se mi četla. Ale stejně jako ostatní nechápu ten popis, je úplně mimo.

Linu
07.11.2013 5 z 5

Úžasná kniha. Opravdu super pohodové čtení. Všem vřele doporučuji.

zapina
26.06.2013 3 z 5

Tenhle díl mě docela zklamal. Sice se tam konečně něco dělo, ale hlavní hrdinka se chovala jako 13letý spratek. A popis na zadní stráně knihy vubec nesedí.

Ell Amaterasu
27.04.2013 3 z 5

Druhý díl.. Ano, celkem mě bavil, ale omylem jsem si v knihovně půjčila tento díl a první četla až potom. Ale vůbec mi to nevadilo.
Popis děje je úplně mimo, což nechápu. Minin kluk Georg ji určitě nepodváděl s její nejlepší kamarádkou. Vždyť v té době byl v Brazílii!
A že pili zvířecí krev? To mi přišlo jako trochu ohrané po Twilight, Upířích denících a dalších knížkách, kde se tohle objevuje.
Konec knížky byl zvláštní. Nemůžeš o nás vědět? Staň se taky upírkou! Pardon, ale to mi přišlo trochu moc.
Byla jsem v pokušení dát čtyři hvězdičky, ale nešlo to. Hlavně kvůli té obálce. První díl... to ještě budiž, ale gothic holka i na druhé? Hmm...

DariDerek
28.01.2013 5 z 5

Oddechovka, ale moc příjemná. Líbila se mi tato knížka. :-) Neodsuzuju, že to není jako "Stefan a Damon" nebo jako "Edward a Bella" a proto se mi to líbilo :-)

Kaka.cs
20.12.2012 4 z 5

Celkem dobrá knížka.

Dandulka
11.07.2012 5 z 5

Druhý díl byl vážně skvělý.Moc dobře se mi četl, mohu jen doporučit!

johisa
11.04.2012 4 z 5

Super knížka, oba dva díly se mi líbila, ale u obou dílů nechápu proč tam daly takové titulní obrázky, když sama Mina nemá ráda gotik styl.

Vendulik
06.01.2012 5 z 5

Skvělá khnížka. Jednička nic moc, ale tedy tento díl byl skvělej:D

bookcase
03.10.2011 5 z 5

Dobře se mi to četlo :). Upíří tématiku mám ráda, tahle byla vyloženě oddechová.

upíři

Kimberly Pauley
americká, 1973
2010  66%Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí
2011  71%Pořád mi pijou krev

Kniha Pořád mi pijou krev je v