Pořád mi pijou krev

Stát se upírkou není žádný med - přijdete pozdě na školní večírek, dostanete domácí vězení i v den vlastního pohřbu, a dokonce se musíte dívat na to, jak si to váš kluk George rozdává s nejlepší kámoškou... tedy bývalou! Ale zase tak otravné to není - Cameron, můj nový upíří kamarád, je totiž víc cool a hezčí než George!

https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83922/porad-mi-pijou-krev-83922.jpg 3.6104

Pořád mi pijou krev 2.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Alpress

Still sucks to be me, 2010

Kniha Pořád mi pijou krev

lucie2371
04.09.2019

Druhý díl se mi líbil o něco více než první ale vzhledem ke klamné anotaci ,,a dokonce se musíte dívat na to, jak si to váš kluk George rozdává s nejlepší kámoškou... tedy bývalou!"
srážím druhou hvězdičku.

Calla2002
10.02.2018

Super série jediný co mi tam tak trochu vadilo ža nakonec nebyla s Cameronem :-/ vždyť byl úúžasnej! :D
George je super ale na Camerona prostě nemá.
Mina byla taky super ❤

DK197
26.06.2016

Druhý díl je oproti jedničce více akční, což je plus. Konečně i tady ukázal svět upírů trochu drápky. Celkově mi děj přijde nápaditý. Bez striktního amerického Happy Endu - všichni víme, jak to dopadne -. Ale styl psaní mi znovu dokázal (a občas i chování hlavní hrdinky), že na to, abych tuto knížku plně docenila, musela bych mít o pár let míň. Nevadí, bylo to fajn. :-)

HannaFuchs
16.03.2016

Líbilo se mi, jak na začátku každé kapitoly byl mýtus a skutečnost o upírech. Jinak to byla normální kniha o problémech teenagerů a upírů zároveň. Znám i lepší. Navíc popis na přebalu knihy vůbec nesedí. Pořád jsem čekala, kdy Mina odhalí, že jí George podvádí s její nejlepší kamarádkou a o ničem takovém se v knize ani nepsalo. A s Cameronem jen pusa? Dávám jen dvě hvězdičky.

Hoshi
09.03.2015

Po druhém přečtení (první přečtení této knihy bylo někdy před pěti lety) musím říct, že se mi příběh líbil. Hlavní hrdinka - Mina, ačkoliv nemá ráda gotik styl, je věrně oddaná své nejlepší kamarádce Sereně - tu je vidět síla přátelství, když se Serena vydá svým mrtvým broukem tak daleko. Kniha se mi líbila, jen co pro mě bylo velké zklamání (ostatně jako pro všechny) je obálka, která je příšerná a popis, který vůbec nesedí... Proto nedávím plný počet.

1v8na
24.02.2015

příběh s emi velmi líbil. Byl napínavý a velmi dobrodružný. Rozhodně se mi druhý díl líbil víc něž ten první

Katee
24.07.2014

Bylo to bezvadné, lepší než první díl :) Moc hezky se mi četla. Ale stejně jako ostatní nechápu ten popis, je úplně mimo.

Linu
07.11.2013

Úžasná kniha. Opravdu super pohodové čtení. Všem vřele doporučuji.